PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا اینترنت نسل جدید سیم کارت 4G Or TD LTE جایگزین ADSL میشود!!!

مینا-صیفی
May 26th, 2017, 21:57
درود خدمت تمام کاربران خواستم باهم دیگه به نتیجه بروز برسیم با شرایط فعلی ایا اینده نت های سیم کارتی بی سیم جایگزین ADSL در عموم میشه یا خیر ؟ تمامی کاربران نظراتشون رو بدند ( بنده که نگاه بهتعرفه ها و قیمت های سرویس های 4g irancell کردم همچنین td lte اصلا بصرفه نبود و فعلا جایگزین امکان پذیر برای همیشه از نظر من نیست شما چطور فکر میکنید !!!!؟؟؟ )

navid2zp
May 26th, 2017, 22:26
فیبر های نوری با سرعت 100 مگ در حال گرفتن جای ADSL هست
در نتیجه بعید میدونم lte بتونه جای اینترنت کابلی رو بگیره در غیر این صورت شرکت ها اینقدر روی فیبر نوری سرمایه گذاری نمی کردند

novinvps.com
May 26th, 2017, 22:33
درود خدمت تمام کاربران خواستم باهم دیگه به نتیجه بروز برسیم با شرایط فعلی ایا اینده نت های سیم کارتی بی سیم جایگزین adsl در عموم میشه یا خیر ؟ تمامی کاربران نظراتشون رو بدند ( بنده که نگاه بهتعرفه ها و قیمت های سرویس های 4g irancell کردم همچنین td lte اصلا بصرفه نبود و فعلا جایگزین امکان پذیر برای همیشه از نظر من نیست شما چطور فکر میکنید !!!!؟؟؟ )

سلام
به نظر من سرویس های زیادی به زودی جایگزین adsl خواهد شد. و قطعا مشترکین روی به فناوری بیسیم خواهند اورد. ( تحویل و راه اندازی فوری و محدود نبودن به مکان خاص )
td-lte هم تا زمانی رقابتی نشه یا احساس خطر نکنند . قیمت های ان اصلاح نخواهد شد

mizban97
May 26th, 2017, 22:37
درود خدمت تمام کاربران خواستم باهم دیگه به نتیجه بروز برسیم با شرایط فعلی ایا اینده نت های سیم کارتی بی سیم جایگزین ADSL در عموم میشه یا خیر ؟ تمامی کاربران نظراتشون رو بدند ( بنده که نگاه بهتعرفه ها و قیمت های سرویس های 4g irancell کردم همچنین td lte اصلا بصرفه نبود و فعلا جایگزین امکان پذیر برای همیشه از نظر من نیست شما چطور فکر میکنید !!!!؟؟؟ )

سلام
این سرویس ها 4G Or TD LTE بیشتر مخصوص گوشی و موبایل هستند.
فکر نکنم بتونند جایگزین مناسبی برای adsl باشند.

novinvps.com
May 26th, 2017, 23:02
سلام
این سرویس ها 4g or td lte بیشتر مخصوص گوشی و موبایل هستند.
فکر نکنم بتونند جایگزین مناسبی برای adsl باشند.
سلام

td اینترنت ثابت برای منزل و جای ثابت , fdd برای موبایل است

hassanshaikhi
May 27th, 2017, 10:16
بستگی به مصرف ماهیانه شما داره.
من الان از مخابرات برای سرعت 512 و 20 گیگ حجم ماهی 30 تمن دارم میدم. اگه 6 ماهه 100 گیگ سرعت 2مگابیت بخام بگیرم 180 تمن و 6 ماهه 100 گیگ سرعت 8 مگابیت 260 تمن در میاد. در حالی که با ایرانسل سرعت 20 مگابیت تا 50 مگابیت رو دارم.البته یکی از بدی های سرعت بالا زودتر تموم شدن حجم هست.

دو بسته دو ماهه 30 گیگ و 6 ماهه 100 گیگ ماهی نزدیک به 30 تمن 15 گیگ براتون در میاد.در کنار اینا میتونید بسته هفتگی 5 گیگ 6 تا 12 ظهر هم بزنید با قیمت 2 تمن. یعنی ماهی 8 تمن 20 گیگ که 6 ماهش میشه 120 گیگ 48 تمن که از ساعت 6 تا 12 ظهر از این بسته مصرف میشه و از ساعت 12 ظهر تا 6 صبح روز بعد هم از بسته 100 گیگ روزانتون استفاده میشه. همچنین سایت های منتخب (https://irancell.ir/portal/home/?260097/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8 C-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A8) ایرانسل محاسبه ترافیک نصف میشه.
در صورتی که دانلود سنگین هم داشته باشید و منطقه شما سرعت مناسبی داشته باشه با بسته 3 ساعتی 2 تمن شبانه توی یک ماه با 60 تمن 1tb میتونید دانلود کنید.

بسته 6 ماهه 100 گیگ = 175 تمن (175 تمن بدون کسر مالیات هست با مالیات بیشتر میشه)
+
بسته هفتگی 5 گیگ 6 تا 12 ظهر 2 تمن. *24=48 تمن 120 گیگ
=
220 گیگ 6 ماهه 223 تمن

--------------
نت سیمکارت هم هیچوقت جایگزین adsl نمیشه چون این دوتا با هم فرق دارند مگه چیزی باشه که همه isp ها با هم تغییر کنند مثل تغییر از dialup به adsl. یا اینترنت کابلی که توی ایران بخاطر زیرساخت امکانش نیست.
حتی اگه خود ایرانسل هم بخاد نمیشه. مثل اینکه بگی ایرانخودرو بیاد سمندش رو هم قیمت پراید بده بیرون که هیچ وقت چنین اتفاقی نمیفته چون یکی سایپا ورشکست میشه یکی هم وقتی میتونه گرونتر بده چرا ارزونتر بده؟

مینا-صیفی
May 27th, 2017, 13:02
فیبر های نوری با سرعت 100 مگ در حال گرفتن جای ADSL هست
در نتیجه بعید میدونم lte بتونه جای اینترنت کابلی رو بگیره در غیر این صورت شرکت ها اینقدر روی فیبر نوری سرمایه گذاری نمی کردند
حرف شما کیش مات کننده بود افرین پاسخ خیلی خوب منطقی دادید که جایگزین adsl فیبر نوری در اینده میشه وقتی بشه سرعت که بالاتره بکنار از همه مهم تر کیفیت خط همه بالا میره و دیگه نویز و عدم کیفیت خط پایین درکار نیست و اینطوری با همون تعرفه های مناسب میتونیم ادامه فعالیت به همین نت adsl بدیم .