PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شناسایی ای پی هکر

chichosting.net
May 25th, 2017, 23:32
با سلام و احترام
امروز متوجه شدیم شخصی ناشناس به هاست وارد شده و بجای درگاه بانکی شل آپلود کرده و یک صفحه جعلی قرار داده است .

173.245.67.142

ای پی ناشناس بالا در Login History ثبت شده

اساتید خواهشمندم ای پی فوق را بررسی نمایید و راهنمایی بفرمایید بنده چگونه پیگیری و شناسایی کنم .
جهت تشکیل پرونده در پلیس فتا

عزیزانی که این رنج آی پی ارائه می کنند بررسی دقیقی داشته باشند دردسر ساز نشود .

chichosting.net
May 26th, 2017, 07:26
up..........

ashadata
May 27th, 2017, 17:31
با سلام

دوست گرامی این ای پی امریکا هست
هیچ کاری نمیتونید بکنید شما

در ضمن بهتره به فکر امنیت باشید
من سال پیش یک شکایت برای همین موضوع کردم الان تازه دادگاه وقت بررسی برای مهر امسال داده !

delta
May 27th, 2017, 18:51
با سلام

من سال پیش یک شکایت برای همین موضوع کردم الان تازه دادگاه وقت بررسی برای مهر امسال داده !

اتفاقا برعکس..چون امریکاست پیگیری میکنند.امریکایی ها بدترین و سخت گیر ترین دیتاسنترهای دنیا رو با قوانین دارند.هک که دیگه جای خود....یکی از همکارانی که با ان دیتاسنتر کار میکنه یا خارج هست رو پیگیر ماجرا کنید..حتی اگر به نتیجه نرسید بیخیال ماجرا نمیشن و برای امنیت خودشونم شده تهتو ماجرا رو در میارن

ashadata
May 27th, 2017, 19:10
اتفاقا برعکس..چون امریکاست پیگیری میکنند.امریکایی ها بدترین و سخت گیر ترین دیتاسنترهای دنیا رو با قوانین دارند.هک که دیگه جای خود....یکی از همکارانی که با ان دیتاسنتر کار میکنه یا خارج هست رو پیگیر ماجرا کنید..حتی اگر به نتیجه نرسید بیخیال ماجرا نمیشن و برای امنیت خودشونم شده تهتو ماجرا رو در میارن

این هکری که مارو هک کرده بود ای پی ایرانسل 3 تا داشتیم ازش + یک شاتل + یک امریکا + 2 تا نامعلوم
از امریکا پیگیری کنیم چون ایرانیه ما به جایی نمیرسیم فقط اونا اون شخصی که سرور داشته رو میبندن یا جریمه میکنن ولی هکر به سزای اعمالش نخواهد رسید

saeid1346
May 28th, 2017, 02:29
این هکری که مارو هک کرده بود ای پی ایرانسل 3 تا داشتیم ازش + یک شاتل + یک امریکا + 2 تا نامعلوم
از امریکا پیگیری کنیم چون ایرانیه ما به جایی نمیرسیم فقط اونا اون شخصی که سرور داشته رو میبندن یا جریمه میکنن ولی هکر به سزای اعمالش نخواهد رسید

خواهشا پیگیری کنید.چند نفر از این جماعت پاشون برسه به دادسرا حساب کار دستشون میاد !

بنده هم مورد مشابهی برام پیش اومده

طرف وارد هاست شده و کد های اسکریپت رو تغییر داده ، ای پی ایران + یک کشور دیگه در فایل lastlogin هاست بود + لاگ های سایت.

شکایت در دادسرای جرایم رایانه ای انجام شده و درحال پیگیریه از طریق فتا.

chichosting.net
June 5th, 2017, 12:10
آپ....

- - - Updated - - -

با سلام

درود
اتفاق 3 مورد قبلی پدرشون رو در اوردیم
شما اگر نتونستید دلیل نمیشه بقیه نتوانند .

- - - Updated - - -

دقیقا همین طور هست .
به نتایجی رسیدیم

- - - Updated - - -

این نحوه پیگیری کردن ضعیف هست دوست گرامی
شما ماجراجویی کردید
پیگیری فرق دارد

- - - Updated - - -

خواهشا پیگیری کنید.چند نفر از این جماعت پاشون برسه به دادسرا حساب کار دستشون میاد !

بنده هم مورد مشابهی برام پیش اومده

طرف وارد هاست شده و کد های اسکریپت رو تغییر داده ، ای پی ایران + یک کشور دیگه در فایل lastlogin هاست بود + لاگ های سایت.

شکایت در دادسرای جرایم رایانه ای انجام شده و درحال پیگیریه از طریق فتا.

درود
حتما نتیجه خواهید گرفت
شاید روند بررسی پروند کمی طولانی شود
اما 100 درصد نتیجه خواهد داد

در 1 مورد قبلی ما یکی از همین ارائه کنندگان هاست عامل اصلی بود که سواستفاده کرده بود .

mhiizadi
June 5th, 2017, 13:10
با سلام و احترام
امروز متوجه شدیم شخصی ناشناس به هاست وارد شده و بجای درگاه بانکی شل آپلود کرده و یک صفحه جعلی قرار داده است .

173.245.67.142

ای پی ناشناس بالا در Login History ثبت شده

اساتید خواهشمندم ای پی فوق را بررسی نمایید و راهنمایی بفرمایید بنده چگونه پیگیری و شناسایی کنم .
جهت تشکیل پرونده در پلیس فتا

عزیزانی که این رنج آی پی ارائه می کنند بررسی دقیقی داشته باشند دردسر ساز نشود .
شما برو اطلاعات فتا؛ خودشون میدونن چیکار کنند .

chichosting.net
June 9th, 2017, 10:58
شما برو اطلاعات فتا؛ خودشون میدونن چیکار کنند .

تشکیل پرونده دادیم
یه اطلاعاتی پیدا کردند