PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مالیات بر درگاه مستقیم

aligilani1986
May 25th, 2017, 11:15
سلام دوستان

من دو سال پیش یک درگاه فروش انتی ویرویس نود داشتم ، یکسال باز بوده و بعدش بستم. الان دارایی گفته باید مالیات بدی.. اینو چیکارش کنم؟ چیکار کنم که مالیاتش رو بشه کم کرد.. حساب کتابای اون سالا رو ندارم.

tifaa.com
May 25th, 2017, 14:22
سلام
اولش اعلام بکن که سایت رو جمع کردی شاید شامل نشه!
اما بازم اگه خواستند، از شما گردش حساب بانکی اون دوره رو میگیرند
گفتی مال دو سال پیشه؟ احتمالا به خاطر دیرکرد جریمه هم داره

البته در کل به انصاف اون مامور مالیات هم بستگی داره

موفق باشید

toltek
May 26th, 2017, 00:45
سلام
دارایی چطور بهتون گفته؟
خودتون رفتید درخواست دادید؟ خودشون اومدن؟
میشه کامل توضیح بدید

amin karimi
May 26th, 2017, 00:49
با سلام با بنده ام تماس گرفتن رفتم گفتن از وقتی اینماد گرفتی باید مالیات بدی

الان بنده باید 400 هزار تومان پرداخت کنم و میگم چجوری محاسبه شده میگه این ما بلد نیستم حساب کنیم باید اعتراض رو بفرستیم تهران

!!

hostorder
May 26th, 2017, 10:04
دوست عزیز به به پرداخت زنگ بزنید و یوزر پس این پنل تونhttp://bpmellat.ir/portal/ ازشون بگیرید هم تراکنش ها تو این جا موجود است اگر زیر 13 میلیون سود کرده باشید معاف هستید ولی چون اظهار نامه پر نکردید دارند جریمه میگیرند.

BazPardakht.Com
May 26th, 2017, 11:38
سلام دوستان

من دو سال پیش یک درگاه فروش انتی ویرویس نود داشتم ، یکسال باز بوده و بعدش بستم. الان دارایی گفته باید مالیات بدی.. اینو چیکارش کنم؟ چیکار کنم که مالیاتش رو بشه کم کرد.. حساب کتابای اون سالا رو ندارم.

طي تحقيقاتي كه انجام دادم
متوجه شدم اي نماد هيچگونه اطلاعاتي براي دارايي ارسال نكرده
تو يه برهه زماني دارايي از طريق يه شركت تمام افرادي كه اي نماد داشتن رو از بخش ليست نماد دارهاي خود سايت اصلي اينماد به صورت عمومي نمايش مي داد در اودرن و به همه زنگ زدن
شما نمي رفتيد هم اتفاقي نمي افتاد
چون اماري كه داشتن رو خودسر و بدون اجازه اي نماد در اورده بودن كه اينماد بعد از اينكه متوجه شد نشتي از كجاست به صورت كامل اون بخش از سايت رو محدود كرد

aligilani1986
May 28th, 2017, 13:41
سلام خدمت دوستان

من رفتم اونجا امروز و به زور کد ملی رو ازم گرفتن، ولی به شما میگم ، اگر کسی به شما زنگ زد نرید اونجا ، هیچ اطلاعاتی از شما ندارند و تازه از شما اطلاعات میخوان ، اگر کسی زنگ زد و گفت خرید اینترنتی یا درگاه پرداخت دارید بگید نه نداریم و اصلا پاتونو اونجا نزارید.
من رفتم و الان درگیرش شدم ، فقط از شما نام و شماره تلفن و ادرس دارند و کد ملی شمارو ندارند و نمیتونن کاری بکنند/
نریییییییییییییید

amin karimi
May 28th, 2017, 13:45
سلام خدمت دوستان

من رفتم اونجا امروز و به زور کد ملی رو ازم گرفتن، ولی به شما میگم ، اگر کسی به شما زنگ زد نرید اونجا ، هیچ اطلاعاتی از شما ندارند و تازه از شما اطلاعات میخوان ، اگر کسی زنگ زد و گفت خرید اینترنتی یا درگاه پرداخت دارید بگید نه نداریم و اصلا پاتونو اونجا نزارید.
من رفتم و الان درگیرش شدم ، فقط از شما نام و شماره تلفن و ادرس دارند و کد ملی شمارو ندارند و نمیتونن کاری بکنند/
نریییییییییییییید

پرونده کاملی از ما داشتن حتی نوشته بود روزانه 400 هزار فروش داره که شاخ دراوردم !

راستش من پرداخت نمیکنم و میخوام شکایت کنم اگه اعتراض به جایی نرسید
عزیز ما رفتیم

aligilani1986
May 28th, 2017, 13:54
چطوری پرونده کاملی داشتند از شما ؟ من کاغذ تو دستشون رو دیدم ، از سایت اینماد قدیم پرینت گرفته بودند و شماره تلفن و ادرس بود اما هیچ اطلاعاتی وضعیت حساب و... نبود . یکیشون به مدیرشون گفت که خودش اومده جلو با زنگی که بهش زدیم و واسه همین به شما پیشنهاد میدم نرید سمتش ،

amin karimi
May 28th, 2017, 13:55
چطوری پرونده کاملی داشتند از شما ؟ من کاغذ تو دستشون رو دیدم ، از سایت اینماد قدیم پرینت گرفته بودند و شماره تلفن و ادرس بود اما هیچ اطلاعاتی وضعیت حساب و... نبود . یکیشون به مدیرشون گفت که خودش اومده جلو با زنگی که بهش زدیم و واسه همین به شما پیشنهاد میدم نرید سمتش ،

والا نمیدونم من که خوشم نمیاد مالیات بدم

شانس منه حتما!