PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اینترنت مخابرات من؟

alirad
May 23rd, 2017, 16:25
سلام دوستان ما توی خونه 2 تا گوشی سامسونگ داریم وقتی به وایفای خونه که اینترنتش از مخابراته وصل میشیم فقط تلگرام میتونه از اینترنت دیتا بگیره و بفرسته نرم افزارهای دیگه این 2 تا گوشی(اینستاگرام واتس آپ گوگل کروم) نمیتونن ازبه اینترنت وصل شن.اما وقتی با لب تاپ به وایفای وصل میشم مشکلی وجود نداره.و وقتی با اینترنت ایرانسل وصل میشم مشکلی وجود نداره.میخواستم بدونم مشکل از چیه؟از اینترنته؟تشکر

ErbHosting
May 26th, 2017, 02:45
dns و ip رو دستی ست کن درست میشه احتمالا

Club4fun
May 26th, 2017, 03:46
تنظیمات (گوشی) رو باید تصحیح کنی تا مشکل حل شه

alirad
May 26th, 2017, 13:11
تشکر از شما این روشهایی که فرمودین رو چه جوری انجام بدم؟

alirad
May 29th, 2017, 15:19
سلام دوستان ما توی خونه 2 تا گوشی سامسونگ داریم وقتی به وایفای خونه که اینترنتش از مخابراته وصل میشیم فقط تلگرام میتونه از اینترنت دیتا بگیره و بفرسته نرم افزارهای دیگه این 2 تا گوشی(اینستاگرام واتس آپ گوگل کروم) نمیتونن ازبه اینترنت وصل شن.اما وقتی با لب تاپ به وایفای وصل میشم مشکلی وجود نداره.و وقتی با اینترنت ایرانسل وصل میشم مشکلی وجود نداره.میخواستم بدونم مشکل از چیه؟از اینترنته؟تشکر
من زنگ زدم 2020 گفت که توی اینترنت نامحدود مخابرات این مشکل هست اگه بخواین درست بشه باید اینترنت حجمی مخابرات بخرید
به نظرتون این حرف درسته؟یا میخواد اینترنت حجمیشو بفروشه؟

mr.jabbari
May 29th, 2017, 15:45

با اجازه استارتر عزیز اینترنت بنده هم همین شکلی هستش اگر ممکنه دوستان راهنمایی کنند برای حل مشکل ممنون میشم

- - - Updated - - -

بنده ایپی و دی ان اس هم دستی ست کردم ولی بازم هیچ فرقی نکرده
اینستاگرام بازم باز نمیشه
نمیشه توی تلگرام هیچ فایلی رو فرستاد
کلا یه سری مشکلات ک فضاییه :|

kiavaco
May 29th, 2017, 15:47
من زنگ زدم 2020 گفت که توی اینترنت نامحدود مخابرات این مشکل هست اگه بخواین درست بشه باید اینترنت حجمی مخابرات بخرید
به نظرتون این حرف درسته؟یا میخواد اینترنت حجمیشو بفروشه؟

احتمالا محدودیت پورت گذاشتن اگر خودشون گفتن اقدام به همون کار کنید

mr.jabbari
May 29th, 2017, 16:02
احتمالا محدودیت پورت گذاشتن اگر خودشون گفتن اقدام به همون کار کنید

یعنی واقعا ممکنه محدودیت گذاشته باشن ؟ :|
فازشون چیه :|

wapmaster
May 29th, 2017, 16:06
سلام ,با ...شکن وصل شید ببینید باز میشه ؟ اگه باز میشه اعلام کن تا راهنمایی کنیم .

kiavaco
May 29th, 2017, 16:07
یعنی واقعا ممکنه محدودیت گذاشته باشن ؟ :|
فازشون چیه :|

احتمالش هست . خوب بالاخره امروزه اوضاع کار و کاسبی کساد هست و به نفعشونه حجمی بفروشند

tebyanhosting
May 29th, 2017, 16:13
با سلام ما نیز همین مشکل رو داشتیم طبق تماس هایی که با پشتیبانی مخابرات انجام شد دو دی ان اس فقط به ما دادن که الا انستاگرام باز میشه وگر نه قبلش نه

alirad
May 29th, 2017, 17:49
با سلام ما نیز همین مشکل رو داشتیم طبق تماس هایی که با پشتیبانی مخابرات انجام شد دو دی ان اس فقط به ما دادن که الا انستاگرام باز میشه وگر نه قبلش نه
شما با لب تاب میتونستید اینستاگرامو باز کنید؟
مشکل من اینه که با گوشی فقط تلگرامو باز میکنه و هیچ نرم افزار ارتباطی و هیچ سایتی رو باز نمیکنه
اما با لب تاب همه سایت هارو باز میکنه
مشکل از گوشی نیست چون با 2 تا گوشی امتحان کردم مشکل وجود داشت و وقتی اینترنتو عوض میکنم و با ایرانسل یا وایفای دیگه تست میکنم مشکل حل میشه

mnz95
May 30th, 2017, 17:20

برای منم سایت های خارجی باز نمیشد مثل یاهو

الان که دستی ست کردیم کلا خدا رو شکر مشکل حل شده

alirad
May 30th, 2017, 17:24
برای منم سایت های خارجی باز نمیشد مثل یاهو

الان که دستی ست کردیم کلا خدا رو شکر مشکل حل شده
سلام توضیح میدین چه جوری این کار رو انجام بدم؟زنگ بزنم 2020 بگم 2 تا دی ان اس بده؟بعدش اینارو کجا وارد کنم؟

mr.jabbari
May 31st, 2017, 05:14
این برای بخش وارد کردن دی ان اس

http://support.day.ir/Files/2/KB/dnsPC/dnspc1.jpg
http://support.day.ir/Files/2/KB/dnsPC/dnspc2.jpg
http://support.day.ir/Files/2/KB/dnsPC/dnspc3.jpg
http://support.day.ir/Files/2/KB/dnsPC/dnspc4.jpg