PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جلوگیری از کپی شدن مطلب

saeid1346
May 21st, 2017, 20:46
سلام دوستان
متاسفانه یک سری افراد مریض مطالب سایت ما رو کپی میکنن به صورت کامل ! ( سایت فیلم و وبلاگش)
برای جلوگیری از این مورد دقیقا چه کاری میتونیم انجام بدیم ؟
و برای یک سری اسپمر rss رو روی یک مطلب تنظیم کنم مشکلی پیش نمیاد ؟

dizaji_saeed
May 21st, 2017, 20:51
سلام دوستان
متاسفانه یک سری افراد مریض مطالب سایت ما رو کپی میکنن به صورت کامل ! ( سایت فیلم و وبلاگش)
برای جلوگیری از این مورد دقیقا چه کاری میتونیم انجام بدیم ؟
و برای یک سری اسپمر rss رو روی یک مطلب تنظیم کنم مشکلی پیش نمیاد ؟

سلام دوست عزیز

شما برخی نکات خیلی کوچیک رو در درج کردن پستاتون دقت کنین ، بعد هیچ کاری نمیخاد انجام بدین. بزارین هر کی هرچقدر میخاد ، مطالبتونو کپی کنه.
چون بعده یه مدت ، گوگل متوجه این قضیه میشه و سایت خاطی رو پنالتی میکنه. نگران هیچی نباشین

موفق باشین

saeid1346
May 21st, 2017, 21:07
سلام دوست عزیز

شما برخی نکات خیلی کوچیک رو در درج کردن پستاتون دقت کنین ، بعد هیچ کاری نمیخاد انجام بدین. بزارین هر کی هرچقدر میخاد ، مطالبتونو کپی کنه.
چون بعده یه مدت ، گوگل متوجه این قضیه میشه و سایت خاطی رو پنالتی میکنه. نگران هیچی نباشین

موفق باشین

مطالبم کاملا اختصاصیه چند ساعت در روز براشون وقت میگذارم !
چه نکاتی رو دقت کنم ؟ ممنون میشم بیشتر توضیح بدید

سپاس

armin.rf
May 21st, 2017, 21:34
فید سایتتون رو ببندید یا محدود کنید
اگر کپی به صورت دستی صورت میگیره کاریش نمیشه کرد مگر کد بزارید که چپ کلیک و راست کلیک بسته بشه در سایت

MJmoonwalk
May 21st, 2017, 23:41
لینک سایت خودتون رو به صورت مخفی توی مطالب قرار بدن. به گوگل هم گزارش تخلف بدین

saeid1346
May 22nd, 2017, 00:20
چطور میتونم معرفیش کنم ؟

Shikotak
May 22nd, 2017, 10:57
پینگ کردن مطالب سایت هم خوبه. چون وقتی شما اولین نفر مطلب دارید توی سایت تون میزارید و به گوگل سریع اطلاع میدید (از طریق پینگوماتیک) گوگل هم متوجه کپی شدن مطلب شما میشه

limpi
May 25th, 2017, 01:07
غیرفعال کردن کلیک ها برای افراد نوب جواب میده فقط
اگر در social media ها بلافاصله بعد از انتشار مطالب شیر کنید لینک پست رو میتونه کمک کنه که سایت شما زود تر از همه ایندکس بشه
موفق باشید

vilagilan
May 30th, 2017, 13:09
مطالب خود را بعد از نوشتن به صورت دستی در وب مستر فچ کنید تا مطلب ایندکس بشه دیگه هر کی هر چقدر کپی کنه گوگل می دونه که این مطلب ابتدا برای شما بوده و در واقع امتیازیه برای سایت شما