PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دردسر های منه برنامه نویس ! ( چالش برنامه نویس )

mojtabakh18
May 19th, 2017, 16:58
سلام

برم سر اصل مطلب من برنامه نویس php ام -> گرایش فریمورک لاراول

اصلی ترین دغدغه و چالش من که ممکنه خیلی هم از برنامه نویسا بهش بربخورن

اینه که:

الان من بخوام پروژه پیدا کنم تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که :

برم سایت بزنم نمونه کارامو قرار بدم

که با وجود این همه سایت طراحی سایت و شرکت ها به جایی نمیرسم

از طرفی هم من شهرستان کوچیکی زندگی می کنم و اصلا شرکت به خصوصی در زمینه طراحی سایت نیست که بخوام برم مثلا اون جا مشغول به کار بشم

یه راهی پیش پام بزارین ..

ممنون

almandata
May 19th, 2017, 17:53
بهترین کار اینه یه سرمایه جمع کنی بری شهرهای بزرگ

و شرکت بزنی یا یه ایده جدید رو خودت شروع کنی جوری که نیاز به مراجعه حضوری نداشته باشه !

خیلی از شرکتهای بزرگ طراحی سایت بابت نصب قالب رایگان و ویرایش دو میلیون! اما ما طراحی قالب اختصاصی 200 هزار تومن میگیرم بهمون نیش خند میزنن !

AtrafNet
May 19th, 2017, 18:16
سلام
ولی از نظر من بهترین کار اینه که قالب و افزونه نال شده وردپرس و سایر اسکریپت های معروف رو ترجمه کنی و بفروشی.
می دونم نال شده یعنی د.زدی اما همین الانش کل فضای دیجیتال و کامپیوتری ما ایرانی ها د.زدیه (مثل فتوشاپ و ویندوز و آفیس و...) پس فکر نکنم مشکل وجدان هم ایجاد کنه :65:

گذشته از شوخی واقعاً بیشترین درآمدی که دیدم حتی نیمچه برنامه نویس ها هم در میارن همینه شما ببینید یه قالب حرفه ای ترجمه شده رو 40 هزار تومان بفروشید خب فقط 10 نفر هم بخرن میشه 400 هزار تومان! حالا همینو مقایسه کنید با قالب هایی که در سایت های معروف مثل راست چین و همیار وردپرس و... تونستن بیشتر از 30 - 40 بار فروش برن.

این میشه کمترین زحمت بیشترین سود دهی :d
اما خب دست زیاد شده باید یکم حرفه ای تر عمل کنید تا بتونید اسم و رسم خودتون رو بین مردم جا کنید.

mehrania
May 19th, 2017, 18:24
دوست عزیز بهتره بری تو سایت هایی مثل پارس کدرز و ... که به صورت واسطه بین برنامه نویس و یوزر کار میکنن انجام بدید بعد از مدتی اگه کارتون خوب باشه به واسطه ستاره میگیرید رتبه تون بالا میره و خود یوزر ها ازتون درخواست انجام پروژه میکنن حتی با قیمت بالاتر !
دوست من الان اینکارو داره میکنه ودرآمد خوبی هم داره

hmydcm
May 19th, 2017, 18:26
سلام.
یادمه یک موقعی خیلی سایت های واسطه ای رواج داشت. مشتری می یومد سفارش می داد و بعد سایت اون رو به عنوان پروژه درج می کرد.
حالا شما به عنوان برنامه نویستید می رفتید و اون پروژه رو قبول می کردید.
الان نمی دونم چنین سیستمی هست هنوز یا نه. اگر باشه حتما در گوگل به نتیجه می رسید.

راه دیگه ای هم که به ذهنم می رسه اینکه ببینید کدوم شرکت ها به دنبال نیرو هستید. اغلب شرکت های بزرگ ، هر چند وقت یکبار تجدید نیرو می کنند. استخدام در این شرکت ها هم می تونه خوب باشه. البته در صورتی که مشکلی برای رفت و آمد و یا مهاجرت نداشته باشید.

farshid17
May 19th, 2017, 22:48
دوست عزیز اگه نمونه کار طراحی cms داری به ایمیل پیام بده تا یک پروژه بهت بدم

mibfa
May 21st, 2017, 15:28
برنامه نویس خوب کم است اگر هم باشه قیمت های میدن که کسی سمتشون نره

شما چه قدر با کارت اشنایی داری ؟ بدون فریمورک هم میتونی کار کنی ؟

mojtabakh18
May 21st, 2017, 15:45
برنامه نویس خوب کم است اگر هم باشه قیمت های میدن که کسی سمتشون نره

شما چه قدر با کارت اشنایی داری ؟ بدون فریمورک هم میتونی کار کنی ؟

وقتی با لاراول قدرتمند تر بهینه تر و امن تر میشه ساخت و علل الخصوص سریع تر

چرا باید ولش کرد؟؟

vpsman
May 21st, 2017, 17:09
برای اینکه کسایی پیش ما میان برای استخدام وقتی بهش میگیم یه خط کد php بزن بلد نیست و میگه من فقط با فریم ورک میتونم کار کنم :|