PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : VdS Special Offer| 2560 MB Ram | 800 Gig Hdd | 1Gbps Port |MagicVps.Com| پهنای باند نامحدود واقعی | فضای زیاد مخصوص سایتهای دانلود |مجیک وی پی اس

MagicVps.Com
December 24th, 2010, 17:45
http://www.continuumdatacenters.com/images/logo.jpg

فروش ویژه VdS از دیتا سنتر Continuum اغاز شد

مشخصات سرور

دیتا سنتر : Continuum امریکا

مجازی ساز : VMware ESX 4

Processor(s): Intel® Core™2 Quad Processor Q6600
(8M Cache, 2.40 GHz, 1066 MHz FSB)
Memory: 8 GB (DDR2)
Drive(s): 2 #1TB (Available)
Network :1 Gbps Uplink Port

1- کلیه سرویس ها دارای قابلیت دسترسی کامل به کنترل پنل قدرتمند جهت reboot و power on/off و کنسول مدیریت میباشند
2- پورت سرور اصلی 1 گیگابیت میباشد
3- امکان تست موجود میباشد و در صورت ناراضی بودن مشتری تا 1 هفته امکان برگشت وجه (با ذکر دلیل)
4- کلیه ویندوزهای 2003 سرور , 2008 سرور , 2008 R2 , ویندوز Xp sp2 موجود میباشد

مزیتها

نکات و مواردی که این وی دی اس ها را از دیگر همکارن و شرکتها متمایز میکند و شاید دوستان مایل باشن که بدونند که به جرعت میتونم بگم که کمتر جایی این مزیتها را روی سرورهاشون لحاظ شده باشه یا اگر باشه مطمنا همه این موارد را یکجا ندارد

1- سرور فوق دارای 8 گیگ رم میباشد که حداکثر 7 گیگ ان ساخته میشود یعنی 1 گیگ ان کاملا ازاد میباشد همیشه برای حفظ کیفیت و پایداری سرور اصلی (شاید بعضی از همکاران این مورد رعایت کنند هرچند که خیلها ممکنه حتی بیشتراز رم اصلی هم بسازند چه برسه به خالی نگر داشتن 1 گیگ )

2-نکته بسیار بسیار مهم روی سرور فوق فقط و فقط 3 عدد vds ساخته میشود (مطمنا هیچ کدوم از همکاران روی همچین سروری به این تعداد کم vds نمیسازند حداقل شاید 10 یا 12 عدد بسازند از ترکیبهای مختلف 128 و 256 و 512 و 1 گیگ )

3-نکته بازهم مهم سرور فوق دارای 2 عد هارد میباشد و روی هر هارد 1و یا 2 عدد وی پی اس ساخته میبشود جهت جلوگیری از فشار زیاد روی هاردها که باز این در نوع خودش بینظر میباشد معمولا روی سرورهای مشابه 1 عدد هارد هست که کلیه vds ها روی این 1 ساخته میشود که در زمانی که یوزرها کار سنگین روی سرو انجام دهند مطمنا مشکل ساز خواهد شد و روی کیفیت بقیه ویپیاسها هم تاثیر گزار خواهد بود

4- پورت 1 گیگ سرور مادر بین این 3 عدد vds شیر میشود که بدلیل کم بودن تعداد vds ها بهترین سرعت و کیفیت ممکنه حاصل میشود

RAM : 2560 MB RAM
Hard : 800 GB HD
Port : 1 Gbit/s port
IP: 1 IP
Bandwidth : Unmetered
ماهانه : 85.000 تومان

پلان 2

RAM : 2304 MB RAM
Hard : 450 GB HD
Port : 1Gbit/s port
IP: 1 IP
Bandwidth : Unmetered
ماهانه : 75.000 تومان

جهت کسانی که بدنبال سرعت و کیفیت 100% هستند توصیه میشود

تعداد محدود میباشد

1eng.ir
December 24th, 2010, 18:05
پ.ن: فکر کنم دیتاسنتر ubiquityservers.com باشه :) یکی از آی پی ها رو میدی ببینم.

MagicVps.Com
December 24th, 2010, 18:21
پ.ن: فکر کنم دیتاسنتر ubiquityservers.com باشه :) یکی از آی پی ها رو میدی ببینم.

ممد سررو دست منه یا دست تو که میگی این دیتا سنتره
الکی که من حرفی نمیزنم حتما هست دیگه جیگر

nanotech
December 24th, 2010, 22:10
.

که به جرعت میتونم بگم

aragona52
February 20th, 2013, 19:00
سام.داداش د مورد مقدار فرکانس سی پی یو که به هر یوزر اختصاص میدین چیزی نگفتی ؟؟؟؟؟
و در مورد تعداد کور هم همن طور ......دقیقا به هر یوزر چند هسته از سی پییو اختصاصی تعلق میگیره ؟؟؟؟
هاردش نگفتی چیه ؟ ساتا یا ساس ؟
حداقل یه شماره تل میدادی کا راحتتر صحبت میکردیم { اگه از سرورت 100% مطمئن هستی شمارتو برام ایمیل کن که باهات تماس بگیرم } چون خیلی آدم سختگیر و حساسی هستم .

danitfk
February 20th, 2013, 19:02
سام.داداش د مورد مقدار فرکانس سی پی یو که به هر یوزر اختصاص میدین چیزی نگفتی ؟؟؟؟؟
و در مورد تعداد کور هم همن طور ......دقیقا به هر یوزر چند هسته از سی پییو اختصاصی تعلق میگیره ؟؟؟؟
هاردش نگفتی چیه ؟ ساتا یا ساس ؟
حداقل یه شماره تل میدادی کا راحتتر صحبت میکردیم { اگه از سرورت 100% مطمئن هستی شمارتو برام ایمیل کن که باهات تماس بگیرم } چون خیلی آدم سختگیر و حساسی هستم .

به شخصه ترکوندی :d
تاپیک 2010 :))

shingo
February 21st, 2013, 15:06
اون زمونا هم قیمتا گرون بوده ؟؟؟ :d

nanotech
February 23rd, 2013, 01:36
به شخصه ترکوندی :d
تاپیک 2010 :))

والا بیکارند تاپیک 3 سال قبل بالا میارن داستان درگیری با تاریخ دارند شاید >:)

ehsan_296
February 23rd, 2013, 14:35
فکر کنم رکورد wht رو زد :))