PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه واسط (راهنمایی کنید)

htps
May 18th, 2017, 23:33
سلام
سوال اول : دوستان این درگاه پرداخت ها که نماد ندارن چطوری برای خودشون درگاه گرفتن؟
سوال دوم : اسکریپتی هست که بشه درگاه پرداخت ارائه داد؟
سوال سوم : اگر به سایت های غیر مجاز درگاه ارائه بدیم چی میشه؟
سوال چهارم : بعد اینا میپرسم :))

cssir
May 19th, 2017, 00:24
سلام خدمت دوست عزیز.
پاسخ اول : تا جایی که بنده اطلاع دارم و قبلا هم در این مورد تحقیق کردم نماد اعتماد ملی یا Enamad مثل پروانه کسب یک مغازه هست که ممکنه یک مغازه جوازش رو قاب نکنه بزنه به دیوار و این دلیل نمیشه که اون مغازه جواز نداره و اجازه کسب و کار نداره. و همچنین افرادی که درگاه واسط رو به سرویس گذاشتن حتما از این نماد برخوردار هستن چراکه بانک های تابعه در صورت نداشتن نماد اعتماد ملی و چند چیز دیگه (همون مدارک لازم) به هیچ وجه به اون سایت درگاه پرداخت مستقیم نخواهند داد (این قانون دریافت درگاه پرداخت مستقیم هستش)
پاسخ دوم : بله سایت های مختلفی وجود دارن که هم نماد اعتماد ملیشون رو براتون به نمایش گذاشتن و هم اسکریپت مورد نیازتون رو در اختیارتون میگذارن
پاسخ سوم: من منظورتون رو از سایت های غیر مجاز متوجه نشدم ولی اگر سعی کنید از سایت هایی استفاده کنید که از دامنه .ir برای ارائه سرویس استفاده میکنن چراکه در صورت بروز هرگونه مشکل کلاه برداری روند شکایت و پیگیری شما بسیار آسان تر هستش و طرف رو راحت تر پیدا میکنید.
پاسخ چهارم : :39:
موید باشید

htps
May 19th, 2017, 00:34
خب الان زرین پال و پی نماد ندارن چطور درگاه مستقیم گرفتن؟
و اینکه این اسکریپت فک کنم رایگان هست asemanpay.com کسی از دوستان اگه رایگان هست اسمشو میدونه؟
منظورم من از غیرمجاز درگاه دادن به سایت هایی مثل پیش بینی و .....

w.h.t
May 19th, 2017, 00:44
خب الان زرین پال و پی نماد ندارن چطور درگاه مستقیم گرفتن؟
و اینکه این اسکریپت فک کنم رایگان هست asemanpay.com کسی از دوستان اگه رایگان هست اسمشو میدونه؟
منظورم من از غیرمجاز درگاه دادن به سایت هایی مثل پیش بینی و .....

سلام عزیز

زرین پال و... نماد دارن . اینکه توی سایتشون نذاشتن دلیل نیست که نداشته باشن!
آسمان پی هم برای جناب عبید هست . والا این بنده خدا اینقدر وقت گذاشته این اسکریپت رو نوشته ، شما میگی رایگانه و... :|
اگه به سایت غیر مجاز سرویس بدید فکر کنم اخطار بدن و بعدم ***** کنن سایتتون رو مثل سایت های مشابه

موفق باشید

htps
May 19th, 2017, 00:50
زرین پال و پی نماد ندارن!
بنده عذر خواهی میکنم بخاطر حرفم ولی فک کنم قبلا یک سایتی از همین اسکریپت استفاده میکرد اسم سایت یادم نیست!
تشکر از راهنمایی
منتظر راهنمایی دوستان هستم

cssir
May 19th, 2017, 01:21
مطمئن باشید اگر زرین پال و Payline نماد نداشتن سریعا سایتشون ***** میشد چنانچه همین اتفاق افتاد ولی با رفع سو تفاهم در این مورد هردو رفع ***** شدن

dow
May 19th, 2017, 16:50
نماد رو برای یک سایت دیگه میگیرن و از نماداون برای گرفتن درگاه استفاده میکنن.
بله اسکریپت هست
***** میشه (دربرخی موارد *****هم نمیشه)