PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پنالتی دوباره یک سایت

upnull50
May 18th, 2017, 21:30
سلام دوستان

اگر یک سایت قبلا" از طریق Manuel action پنالتی شده باشه(به خاطر پاپ آپ) و بعد از تماس با گوگل رفع پنالتی شده باشه اگر بعد از یک مدت به خاطر دلیل مشابه دوباره پنالتی بشه گوگل برای بار دوم رفع پنالتی می کنه؟

par30
May 18th, 2017, 23:43
چجور پاپ آپ زدی پنالتی شدی از چه سایتی من الان بزنم پبنالتی میشم چیکار کنیم نفهمن ؟
گیرنده پنالتی میشه یا ارسال کننده ؟

davood1156
May 19th, 2017, 15:04
بعید میدونم گوگل فقط بخاطر پاپ آپ یه سایتی رو پنالتی کنه الان چند تا سایتم سه یا چهار ساله پاپ آپ روش اجرا میشه و تو رنکینگ هیچ تاثیری نداشته برام

upnull50
May 20th, 2017, 02:05
بعید میدونم گوگل فقط بخاطر پاپ آپ یه سایتی رو پنالتی کنه الان چند تا سایتم سه یا چهار ساله پاپ آپ روش اجرا میشه و تو رنکینگ هیچ تاثیری نداشته برام

دقیقا" فقط به خاطر پاپ آپ تحت عنوان sneaky mobile redirect گوگل سایت منو پنالتی کرد بعد از حذف پاپ آپ ترافیک را برگردوند من می خوام بدونم اگر برای بار دوم گوگل یک سایت را پتالتی کنه ترافیک را بر می گردونه یا نه؟

شما این سایت هایی که دارید همشون روی یک وی پی اس( با یک آی پی مشابه) هستن ؟

alfapardaz
May 20th, 2017, 02:23
سایتی داشتیم دو بار پنالتی شد ، تونستیم بر گردونیم ، ولی خیلی سخت میشه انجام داد

upnull50
May 20th, 2017, 05:01
سایتی داشتیم دو بار پنالتی شد ، تونستیم بر گردونیم ، ولی خیلی سخت میشه انجام داد

برای شما بار دوم چه مدت طول کشید تا گوگل ترافیک را برگردوند؟
برای من بار اول دو روز بیشتر طول نکشید

shayandavoudi
May 20th, 2017, 10:23
سلام. بله گوگل این کار رو انجام میده.

upnull50
May 20th, 2017, 10:50
سلام. بله گوگل این کار رو انجام میده.

برای بار دوم چه مدت طول می کشه تا از پنالتی خارج کنه؟مثل بار اول سریع خارج می کنه یا برای جریمه مدتی تو پنالتی نگه می داره؟

shayandavoudi
May 21st, 2017, 12:11
برای بار دوم چه مدت طول می کشه تا از پنالتی خارج کنه؟مثل بار اول سریع خارج می کنه یا برای جریمه مدتی تو پنالتی نگه می داره؟
فرقی نداره. بعد از درخواست بررسی مجدد و انجام اون از پنالتی خارج میکنه

mahsabk
May 21st, 2017, 14:56
چرا اصلا از پاپ آپ استفاده می کنید به نظرم ضررش بیشتر از منفعتشه

- - - Updated - - -

اگر پنالتی به دلایل دگ باشه امکان خارج کردن از پنالتی وجود دارد؟
بازرسی آسانسور (http://karenlift.com/)