PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای بستن قراراد آنلاین

Jai
May 16th, 2017, 22:28
با سلام و خسته نباشید

دوستان بنده کارفرمای یک پروژه برنامه نویسی هستم و میخوام با شرکت پیمانکارش قرار داد ببندم
اما مثله اینجاست که بنده تهران هستم و شرکت اونا توی رشت هستش
باهاشون صحبت کردم گفتن که قرار کامل رسمی نوشته میشه و 3 مهر پای قرار داد میزنن بهمراهی مهر تجارت الکترونیک
اما براتون اسکن میکنیم میفرستیم ، از کجا باید بفهمم که مشکلی در قرار داد نیست و شرکت ثبت شده رسمیه و در آینده اگر مشکلی پیش بیاد قابل پیگیری باشه

+ یکی از دوستان گفتن به شرکت بگین قرار داد رو براتون پست کنه اینجوری راحت تری تا اسکن

ممنون میشم راهنمایی کنید

bluehost
May 16th, 2017, 22:34
با سلام و خسته نباشید

دوستان بنده کارفرمای یک پروژه برنامه نویسی هستم و میخوام با شرکت پیمانکارش قرار داد ببندم
باهاشون صحبت کردم گفتن که قرار کامل رسمی نوشته میشه و 3 مهر پای قرار داد میزنن بهمراهی مهر تجارت الکترونیک
اما براتون اسکن میکنیم میفرستیم ، از کجا باید بفهمم که مشکلی در قرار داد نیست و شرکت ثبت شده رسمیه و در آینده اگر مشکلی پیش بیاد قابل پیگیری باشه

+ یکی از دوستان گفتن به شرکت بگین قرار داد رو براتون پست کنه اینجوری راحت تری تا اسکن

ممنون میشم راهنمایی کنید
با سلام
در اینجور موارد میتونید از پونیشا استفاده کنید

rezaonline.net
May 16th, 2017, 22:39
با سلام و خسته نباشید

ممنون میشم راهنمایی کنید

اگر قراردادتون مبالغ بالا هست به نظرم یه سفر حضوری برید رشت .
اگر زیر 5 میلیون هست خب همون ارسال پستی کفایت میکنه

در کل بستگی به اهمیت کارتون داره

Jai
May 16th, 2017, 23:28
با سلام
در اینجور موارد میتونید از پونیشا استفاده کنید

پونیشا دردسر زیادی داره با قوانین عجیب
چندین پروژه ناموفق داشتیم که پیمانکار وسط کار ول کرده
درسته هزینه برگشت ورده اما چند ماهی اذیت کرده

- - - Updated - - -

اگر قراردادتون مبالغ بالا هست به نظرم یه سفر حضوری برید رشت .
اگر زیر 5 میلیون هست خب همون ارسال پستی کفایت میکنه

در کل بستگی به اهمیت کارتون داره

ممنون رضا جان ، پروژه اپلیکیشن هستش و مبلغ زیر 5 تومان هستش
برای قرارداد مهر شرکت و.... کفایت میکنه تا رسمی شه درسته ؟
ما خودمون با مشتریانمون قرار میزنیم تنها مهر و امضا کفایت میکنه
اما درمورد تنظیم قرار برنامه نویسی اطلاعی ندارم

rezaonline.net
May 17th, 2017, 01:53
مهر و امضا کفایت میکنه .
شماره هم بشه
توی قرار داد هم ذکر بشه که دو نسخه داره و یکی نزد کارفرما و یکی نزد مشتری هست .

بگید پست کنند براتون .

pouryamb
May 17th, 2017, 09:24
سلام
دقیقا برای طراحی اپلیکیشن چنین موردی برای من هم پیش اومد و پیمانکار در مشهد بود. کار رو تحویل نداد هیچ بعد از ۲ ماه تاخیر هم به صورت قسطی مبلغ پرداختی رو برگردوندن!
بهتون توصیه میکنم به هیچ عنوان دست کم نگیرید و حتی اگه براتون مقدوره یک سفر برید رشت و از نزدیک ببینیدشون و قراردادتون رو امضا کنید. یک بار دردسر میکشید اما چندماه اعصاب خردی نخواهید داشت. من به شخصه تجربه بدی در این زمینه دارم و از اون مورد به بعد دیگه هیچوقت ریسک نکردم در معامله.