PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیران سایت i-whost.net کجا هستند!!

Alien87
May 16th, 2017, 12:49
درود
من الان سه سال از سایت i-whost.net سرویس میگیرم و حدود چند روز پیش زمان یکی از دامنه ها تموم شده! و فاکتور هم صادر شده بود و من پرداخت کردم ولی متاسفانه دامین فعال نشد و من هرچی به پشتیبانی تماس میگیرم حتی با تلفن کسی جواب نمیده!! مدیرای این سایت جمع کردن رفتن؟ پس چرا سایت هنوز بالا میاد! و الان جوابگو ما کیه که هزینه یه ساله رو پرداخت کردیم! حالا جدا از هزینه که بازم زیاد مهم نیست چون دامین منقضی شده کد انتقال دامین رو هم بهم نمیده که لااقل انتقالش بدم به یه شرکت دیگه، اینطور باید سه ماه صبر کنم که واقعا زیاده!! کسی از عزیزان راه حلی داره ممنون میشم راهنمایی کنه...
با تشکر

mhiizadi
May 16th, 2017, 12:50
با پشنیبانی ریسلو تماس بگیرید .

mizban97
May 16th, 2017, 13:03
درود
من الان سه سال از سایت i-whost.net سرویس میگیرم و حدود چند روز پیش زمان یکی از دامنه ها تموم شده! و فاکتور هم صادر شده بود و من پرداخت کردم ولی متاسفانه دامین فعال نشد و من هرچی به پشتیبانی تماس میگیرم حتی با تلفن کسی جواب نمیده!! مدیرای این سایت جمع کردن رفتن؟ پس چرا سایت هنوز بالا میاد! و الان جوابگو ما کیه که هزینه یه ساله رو پرداخت کردیم! حالا جدا از هزینه که بازم زیاد مهم نیست چون دامین منقضی شده کد انتقال دامین رو هم بهم نمیده که لااقل انتقالش بدم به یه شرکت دیگه، اینطور باید سه ماه صبر کنم که واقعا زیاده!! کسی از عزیزان راه حلی داره ممنون میشم راهنمایی کنه...
با تشکر

سلام
دسترسی به پنل دامنه دارید؟ (ریسلو)

Alien87
May 16th, 2017, 13:05
درود
من زیاد اشنا نیستم دوست عزیز! میشه راهنمایی کنید دقیقا باید کدوم وبسایت پیام بدم و چی بگم بهشون؟
- - - Updated - - -

سلام
دسترسی به پنل دامنه دارید؟ (ریسلو)
تا حالا به این سایت نرفتم! نمیدونم چطوریاس متاسفانه!

mizban97
May 16th, 2017, 13:16
تا حالا به این سایت نرفتم! نمیدونم چطوریاس متاسفانه!

وقتی دامنه میخرید میزبان باید بهتون پنل اصلی دامنه رو که مربوط به شرکت خارجی ثبت کننده هست باید بهتون بدن.
در غیر این صورت شما هیچگونه دسترسی به دامین ندارید عملا نمیتونید کاری کنید.

Alien87
May 16th, 2017, 14:45
وقتی دامنه میخرید میزبان باید بهتون پنل اصلی دامنه رو که مربوط به شرکت خارجی ثبت کننده هست باید بهتون بدن.
در غیر این صورت شما هیچگونه دسترسی به دامین ندارید عملا نمیتونید کاری کنید.
نه چیزی بهم ندادن و تو پنل کاربریشم چیزی نیست متاسفانه !! پس باید سه ماه منتظر بمونم!! از مدیران این سایت خبری نیست؟

Club4fun
May 16th, 2017, 14:51
سوال منم همینه مدیران این سایت کجا هستن مدتیه کلا پاسخگو نیستن !!!

mizban97
May 16th, 2017, 14:59
نه چیزی بهم ندادن و تو پنل کاربریشم چیزی نیست متاسفانه !! پس باید سه ماه منتظر بمونم!! از مدیران این سایت خبری نیست؟

با این حساب باید صبر کنید تا دامنه منقضی و آزاد بشه.
وقتی که آزاد شد از شرکت دیگری مجددا ثبتش کنید.
عزیز در خرید خودتون دقت کنید از افراد معتبر بخرید.

iraniam2000
May 16th, 2017, 17:08
درود
با تشکر

سلام

آدرس : مازندران - بهشهر - خیابان هنر روبروی تامین اجتماعی
تلفن :01134533518

مدیر اصلی یک خانم بود ، اینجا هم به علت شکایت زیاد کاربران اخراج شدن
http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=60443

k-h
May 16th, 2017, 17:23
بیاین تلگرام اگر ریسلو ثبت کرده باشند دامنه شما میشه براتون یک کاری کرد و کدانتقال گرفت براتون

@kakohost

hostorder
May 16th, 2017, 17:44
هر سال یک بار این هاستینگ تاپیک های این چنینی داره

iroo
May 16th, 2017, 17:47
من ازشون سرویس داشتم، آخ آخ آخ خوب شد زودی منتقل کردم روی هاستینگ دیگری

m2020k2012
May 16th, 2017, 18:03
درود
با تشکر
سلام وقت بخیر
در تلگرام با من در تماس باشید برای کمک به شما
telegram.me/MOINDS (http://telegram.me/MOINDS)
باتشکر

1eng.ir
May 16th, 2017, 19:11

داغون‌تر از ریسلو هیچ رجیستراری پیدا نمیکنی!!
یه همچین داستانی برای دامین یکی از دوستام پیش اومد، اینقدر تیکت و تماس گرفتیم با ریسلو که یه جواب درست حسابی بهمون ندادن! میگفتن تماس بگیرید با فلان ایمیل و تیکت رو میبستن!! :|

mha1368
May 17th, 2017, 13:49
آدم بره آشغال هاستینگ اما اینجا نباشه !

Alien87
May 17th, 2017, 15:56
سلام وقت بخیر
در تلگرام با من در تماس باشید برای کمک به شما
telegram.me/MOINDS (http://telegram.me/MOINDS)
باتشکر
به کمک این دوست عزیزمون تونستم کد انتقالو بگیرم ...