PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی کنید : وارد نشدن به سرور بعد از تغییر پورت

Nomix
May 13th, 2017, 09:37
سلام دوستان

من دیروز خواستم پورت سرور تغییر بدم از این طریق ( تاحالا تغییر نداده بودم )

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentConrolSet\Control \TerminalServer\WinStations\RDP-Tcp

منتها بعد تغییر پورت بدون توجه به تنظیمات دیگه سیستم ریست کردم

و الان دیگه نمی تونم وارد سرور بشم و بعد تست پورت دیدم پورتی که گذاشته بودم بسته است

آیا راهی هست ؟

لطفا راهنمایی کنید

سپاس

srsh
May 13th, 2017, 09:44
با vnc
از ارائه کننده دسترسی له vnc بخواین

blueserver
May 13th, 2017, 09:51
سلام بر شما ، مجازی ساز سرور شما چی هست؟
اگه vmware هست با دسترسی از طریق کنسول میشه وارد شد ، اگه پنل vmware هم کامل باشه vnc هم میتونه داشته باشه، با مجازی سازی های دیگه هم فکر میکنم از طریق vnc امکانش باشه ، خلاصه اگه پنل مدیریتی دارین ،پنل رو بررسی کنین امکان دسترسی باید فراهم باشه.

allbert
May 13th, 2017, 11:56
با عرض سلام

باید از طریق کنسول و یا VNC به سرور متصل شده و Port مورد نظر را باز کنید تا دسترسی ریموت به سرور فراهم شود.

آموزش نحوه باز کردن پورت در سرور
(http://wikiconfig.ir/2016/10/18/%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-%d9%be%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%b1%d9%88%d8%b1-%d9%88%db%8c%d9%86%d8%af%d9%88%d8%b2/)
موفق باشید.

Ashkankamangar.ir
May 13th, 2017, 13:59
سلام دوستان

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentConrolSet\Control \TerminalServer\WinStations\RDP-Tcp

و الان دیگه نمی تونم وارد سرور بشم و بعد تست پورت دیدم پورتی که گذاشته بودم بسته است

آیا راهی هست ؟

لطفا راهنمایی کنید

سپاس

با وی ان سی برید و پورت رو به فایروال هم بدید

farssub
May 13th, 2017, 14:18
سلام دوستان

آیا راهی هست ؟

لطفا راهنمایی کنید

سپاس

در فایروال ویندوز پورت رو اضافه کنید حل میشه

lemo1996
May 13th, 2017, 18:35
سلام

درصورتی که سرور مچازی هست (دسترسی vnc و یا کنسول ارائه نمیدهند)، تنها روش اینه که به پشتیبانتیون تیکت ارسال کنید و دسترسی به سرور رو براشون ارسال کنید تا برایتون پورت رو باز کنند و یا فایروال رو غیر فعال کنند.

freeacounting
May 13th, 2017, 19:53
سلام
تغییر پورت تاثیری داره یا نه؟

Nomix
May 14th, 2017, 10:03
ممنون از دوستان جهت راهنمایی ،
پشتیانی شرکت دسترسی vSphere Client دادن و بعد از باز کردن پورت در فایروال مشکل ریموت دسکتاپ حل شد .