PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدارك مربوط به eNamad

GoldinHost.IR
May 13th, 2017, 07:58
با سلام .
دوستانب كه به تازگي enamad گرفتن يا راجب به سيستم جديدشون اطلاعاتي دارم . لطفت بگن كه قبلا كساني كه كارت معافي نداشتن با نامن اشتغال به تحصيل مدارك رو كامل ميكردن . اما الان فقط داخل سيستم نوشته پايان خدمت . لطفا بگيد كه هموز ميشه با نامه اشتغال به تحصيل دانشگاه نماد گرفت يا خير ؟؟

بنده تيكت دادم اما جواب ندادن.

ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

kiava
May 13th, 2017, 08:05
با سلام .
دوستانب كه به تازگي enamad گرفتن يا راجب به سيستم جديدشون اطلاعاتي دارم . لطفت بگن كه قبلا كساني كه كارت معافي نداشتن با نامن اشتغال به تحصيل مدارك رو كامل ميكردن . اما الان فقط داخل سيستم نوشته پايان خدمت . لطفا بگيد كه هموز ميشه با نامه اشتغال به تحصيل دانشگاه نماد گرفت يا خير ؟؟

بنده تيكت دادم اما جواب ندادن.

ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

شما اگر الان مشغول به تحصیل هستید . قاعدتا با ارائه شناسنامه کار خاصی نیازی نیست .به صورت خودکار برسی میشه و میفهمند شما درحال تحصیل هستید . اگر خیر تازه قراره برید دانشگاه و هنوز نرفتید که بعد 6 ماه نمادتون باطل میشه تا برگه اشتغال به تحصیل ارائه بدید .

GoldinHost.IR
May 13th, 2017, 08:26
شما اگر الان مشغول به تحصیل هستید . قاعدتا با ارائه شناسنامه کار خاصی نیازی نیست .به صورت خودکار برسی میشه و میفهمند شما درحال تحصیل هستید . اگر خیر تازه قراره برید دانشگاه و هنوز نرفتید که بعد 6 ماه نمادتون باطل میشه تا برگه اشتغال به تحصیل ارائه بدید .
بله مشغول به تحصيل هستم . پس نيازي به آپلود پايان خدمت نيست ؟

kiava
May 13th, 2017, 08:37
بله مشغول به تحصيل هستم . پس نيازي به آپلود پايان خدمت نيست ؟
خیر نیازی نیست

GoldinHost.IR
May 13th, 2017, 08:41
خیر نیازی نیست
پس قبلا كه نياز به نامه اشتغال به تحصيل بود چي ؟ تو اين سيستم جديد چطوري هست؟

kiava
May 13th, 2017, 10:11
پس قبلا كه نياز به نامه اشتغال به تحصيل بود چي ؟ تو اين سيستم جديد چطوري هست؟

شما الان به این موارد نیازی ندارید اگر دارید تحصیل میکنید در صورت نیاز بهتون میگن

GoldinHost.IR
May 14th, 2017, 14:52
کارشناس مرکز (1396/02/23 13:10:05)
به شما نماد اعتماد تعلق نمیگیرد برای دریافت نماد اعتماد می بایست وضعیت نظام وظیفه شما، معافیت دائم یا پایان خدمت باشد

kiava
May 15th, 2017, 04:31
باید همون مدرک رو اپلود کنید یا برید بخش اماکن ناجا و مدارک بدید تلفنی باهاشون صحبت کنید بهتون ادرس و شماره تلفن میدن

GoldinHost.IR
May 15th, 2017, 11:17
دوستان من در ثبت اطلاعات دچار مشکل شدم و فعالیت و صنفی و سایتو فروشگاهی تعریف کردم در حالی که اینگونه نیست . اطلاعات هم ثبت و ارسال کردم و امکان ویرایش نیست اما نوشته که در صورت نقص این امکان در دسترس شما قرار میگیره.

برای این مورد تیکت ارسال کردم گفتن زنگ بزنید . زنگ که زدم گفتن 2 راه داری اینکه پروانه بگیری و مراحل آخر وارد کنی . یا اینکه دامنه رو حذف کنی و تمام اطلاعات و هزینه رو از اول وارد کنی. گفتم امکان ویرایش که زدین چیه پس . جواب دادن فعلا تعریف نشده.

کسی میتونه راهنمایی کنه راه چاره چیست؟

- - - Updated - - -

هیج کس نیست یک راهنمایی بکنه ؟ :|