PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین روش امنیت اطلاعات داخل سرور مجازی

ali-ng
May 13th, 2017, 00:52
سلام
اساتید میخواستم بدونم اگه من حالا چه از همین انجمن چه جای دیگه سرور مجازی ویندوز تهیه کنم آیا مدیر اون سایتی که ازش خریدم میتونه اطلاعات داخل سرور مجازی منو ببینه ؟
اگه دسترسی میتونه داشته باشه به اطلاعاتم اگه بخواد (مثلا یک کپی بگیره یا دست کاری کنه) ، راه حلی هست که بتونم کاری کنم هیچ جوره نتونه به اطلاعات داخل سرور مجازی من دسترسی داشته باشه ؟

خواهشا راه حل فنی بدید نه اینکه بگید بهتره از جایی بگیرم که اعتماد داشته باشم یا شرکت باشه و ....
مرسی

m2n
May 13th, 2017, 01:04
هکر ها می تونن دسترسی پیدا کنن اون وقت شما حرف از مدیر سرور می زنید؟!
اگر در حد اینکه قالب اسکریپت شما لو نره سرور اختصاصی تهیه کنید یا از کشوری بگیرید که اطلاعات شما براش نامفهوم باشه.

mhiizadi
May 13th, 2017, 01:09
سلام
اساتید میخواستم بدونم اگه من حالا چه از همین انجمن چه جای دیگه سرور مجازی ویندوز تهیه کنم آیا مدیر اون سایتی که ازش خریدم میتونه اطلاعات داخل سرور مجازی منو ببینه ؟
اگه دسترسی میتونه داشته باشه به اطلاعاتم اگه بخواد (مثلا یک کپی بگیره یا دست کاری کنه) ، راه حلی هست که بتونم کاری کنم هیچ جوره نتونه به اطلاعات داخل سرور مجازی من دسترسی داشته باشه ؟

خواهشا راه حل فنی بدید نه اینکه بگید بهتره از جایی بگیرم که اعتماد داشته باشم یا شرکت باشه و ....
مرسی

سلام .
با این وضعیت شما از هیچ جایی سرویس تهیه نکنید .
روی سیستم خودتون به صورت لوکال میزبانی کنید بهتره .

وقتی هیچ اعتمادی بین فروشنده و خریدار وجود نداشته باشد؛ بهتر هست اون معامله انجام نشود .

مطمئن باشید افراد فروشنده یا شرکت های ارائه دهنده آنقدر بیکار نیستند که بخواهند اطلاعات سرور شما برایشان مهم باشد و وارد سرور بشن و ...

به هر حال امید وارم در خرید و معامله اعتماد دو طرفه وجود داشته باشد .

m2n
May 13th, 2017, 01:18
سلام .

وقتی هیچ اعتمادی بین فروشنده و خریدار وجود نداشته باشد؛ بهتر هست اون معامله انجام نشود .

مطمئن باشید افراد فروشنده یا شرکت های ارائه دهنده آنقدر بیکار نیستند که بخواهند اطلاعات سرور شما برایشان مهم باشد و وارد سرور بشن و ...

حتما یجایی یه روزی این واقعه تلخ اتفاق افتاده که می خوان پیشگیری کنن، اشکالی نداره ما هم راهنمایی کنیم

Gh-Moradi
May 13th, 2017, 02:43
سلام .

عزیز، عذرخواهی میکنم فکر نمیکید بهتر بود بجای وقت و انرژی برای تایپ این چندخط و حالت تهاجمی گرفتن نسبت به ایشون جواب سوالشون رو منطقی و شفاف میدادید.؟

جواب شما استارتر: هکر که جای خود دارد ولی برای مدیر سرور راحت تره اما نسبت به تعهد و جایگاه و حریمی که برای شما ایجاد کردن اجازه چنین کاری رو ندارند. البته بیشتر فروشندگان اینجا افراد محترم و با مسئولیت هستند.

ali-ng
May 13th, 2017, 02:55
سلام .

دوست عزیز من پیشبینی میکردم که دوستان صحبت اعتمادو وسط بکشند به همین خاطر از همون اول گفتم ! وگرنه اینکه باید یه شرکت درست حسابی باشه و سابقه خوبی داشته باشه و اینجور مواردو من خودم اطلاع دارم نیازی نبود انقدر تهاجمی اینارو توضیح بدید !
من هدفم یادگیری فنی این مسئله هست مطمئن راه حل هم داره اگه راه حلی فنی دارید بفرمایید اگه نه که هیچی اینکه میگید بیکار نیست و ... شاید ما اطلاعاتیو میخوایم داخل سرور بریزیم که از کل شرکتشون هم با ارزش تر باشه ! باز اگه میخواید بگید برو سرور اختصاصی بگیر اینم نشد راه حل !

- - - Updated - - -

جواب شما استارتر: هکر که جای خود دارد ولی برای مدیر سرور راحت تره اما نسبت به تعهد و جایگاه و حریمی که برای شما ایجاد کردن اجازه چنین کاری رو ندارند. البته بیشتر فروشندگان اینجا افراد محترم و با مسئولیت هستند.

ممنون نه راستش موضوع هکر نیست اون فرق میکنه اصلا هرکی میخواد بیاد خودم آیپی بدم ببینم چطور میخواد وارد سرور بشه خیلی هم خوشحال میشم ولی موضوع اینه که خب ادمین سرور با توجه به دسترسی هایی که داره خب به راحتی میتونه هرکاری کنه قضیش با هک خیلی فرق میکنه من الان هدفم اینه ببینم راهی هست با توجه به همین دسترسی هایی که داره کاری کنم که امکان مشاهده یا کپی اطلاعاتو نداشته باشه.

- - - Updated - - -

ضمنا بنده اصلا نمیخوام به فروشندگان اینجا یا هرجای دیگه جسارتی کنم فقط جهت محکم کاری و بالا بردن ضریب امنیت اطلاعاتم هست

ali-ng
May 13th, 2017, 17:27
از دوستانی که راه حلی برای این موضوع دارن میخوام لطفا شرکت کنند توی تاپیک
lnspiron
May 13th, 2017, 17:32
تلگرام بدید بهتون بگم چیکار کنید.

ali-ng
May 13th, 2017, 17:39
تلگرام بدید بهتون بگم چیکار کنید.

خدمت شما
@aling68

MJmoonwalk
May 13th, 2017, 17:43
بهترین راه حل کدگذاری سورس هست. هزینه کنید و سورستون رو غیرقابل خوندن کنید. یا از هاستینگ های معتبر میزبانی تهیه کنید که سایت های بزرگ رو میزبانی میکنند مثل هاست دی ال.

http://www.ioncube.com/

یا از سرویس دهنده خارجی بگیرید.

mizban97
May 13th, 2017, 17:46
سلام

مرسی

سلام
اگر از جای معتبر بخرید خیر هیچوقت فروشنده ای که اعتبار بالایی داشته باشد به خودش اجازه چنین کاری رو نمیده.
اگر میخواید تمام فروشنده ها رو بصورت یکسان فرض کنید که به نظر منم بهتر هست وقتی اعتماد ندارید و آدم شکاکی هستید هیچوقت سرور تهیه نکنید.
اطلاعات مهم خودتون درون فلش یا هارد دیسک شخصی خودتون کپی و نگهداری کنید اینجوری خیالتون راحت تر است.
با تشکر

ali-ng
May 13th, 2017, 17:49
بهترین راه حل کدگذاری سورس هست. هزینه کنید و سورستون رو غیرقابل خوندن کنید. یا از هاستینگ های معتبر میزبانی تهیه کنید که سایت های بزرگ رو میزبانی میکنند مثل هاست دی ال.

http://www.ioncube.com/

یا از سرویس دهنده خارجی بگیرید.

درود بد نیست این روش اما همونطور که گفتم سرور ویندوز لازمه فایل هام php یا اسکریپت نیست

- - - Updated - - -

سلام
اگر از جای معتبر بخرید خیر هیچوقت فروشنده ای که اعتبار بالایی داشته باشد به خودش اجازه چنین کاری رو نمیده.
اگر میخواید تمام فروشنده ها رو بصورت یکسان فرض کنید که به نظر منم بهتر هست وقتی اعتماد ندارید و آدم شکاکی هستید هیچوقت سرور تهیه نکنید.
اطلاعات مهم خودتون درون فلش یا هارد دیسک شخصی خودتون کپی و نگهداری کنید اینجوری خیالتون راحت تر است.
با تشکر

سلام
دوست عزیز چند بار ذکر شد این مورد بهتره برای بالا بردن پست ها یه فکر دیگه بکنید اون بالا نوشته انجمن تخصصی منم فقط یه راه فنی خواستتم همین حالا اینکه شکاکم یا نیستم یا تو فلش بریزم واقعا چه ربطی به سوال من داره آخه عجبا !

rahyarco
May 13th, 2017, 17:54
سلام

مرسی

به طور کلی اگر اطلاعات سرور مجازی برای شما مهم هست قطعاً بهترین روش استفاده از سرور اختصاصی یا سایت های معتبر vps کلود می باشد .
برای سرور مجازی بستگی به نوع سیستم عامل روش های کد گذاری مختلفی برای فایل های روی سرور وجود دارد تا از دسترسی تا حد زیادی جلوگیری کنید .
اول باید در نظر بگیرید ادمین سرور در صورت رعایت نکردن حریم خصوصی کاربر ، از چه روش هایی می تواند به اطلاعات سرور مجازی شما دسترسی پیدا کند . ساده ترین روش ریست پسورد سیستم عامل هست . برای جلوگیری از آن می توانید اطلاعات هارد سرور را چه در ویندوز چه در لینوکس کد گدازی کنید یا برای بوت لودر لینوکس پسورد قرار دهید تا کسی به راحتی نتواند ریست پسورد دهید یا اگر از روش دیگری اطلاعات هارد شما را فراخوانی کرد اطلاعات کد گذاری شده را به راحتی نتواند مشاهده کند . این مورد هم در نظر داشته باشید که راه های فراوانی برای دسترسی به سرور مجازی وجود دارد و شما به هیچ وجه نمی توانید به صورت کامل جلوی آن را بگیرید و فقط می توانید تا حدی این کار را سخت تر کنید .

MJmoonwalk
May 13th, 2017, 17:56
اگه اسکریپت نیست که میتونید همه فایل ها رو فشرده کنید و روی آنها رمز بذارین. که این کارو نرم افزار winrar انجام میده و اینکه فایل ها رو به صورت تکه ای فشرده کنید و یک پارت از فایل رو در جای دیگه آپلود کنید یا برای کاربرتون به صورت مجزا ایمیل کنید.

mizban97
May 13th, 2017, 17:56
سلام
دوست عزیز چند بار ذکر شد این مورد بهتره برای بالا بردن پست ها یه فکر دیگه بکنید اون بالا نوشته انجمن تخصصی منم فقط یه راه فنی خواستتم همین حالا اینکه شکاکم یا نیستم یا تو فلش بریزم واقعا چه ربطی به سوال من داره آخه عجبا !

عزیز من اینجا نیستم پستم رو بالا ببرم میتونید تاریخ عضویت بنده رو مشاهده کنید.
بنده جواب سوالتون واضح دادم عرض کردم اگر فروشنده معتبر باشه خیر چنین کاری نمی کند. جواب سوالتون همینه نه چیز دیگری.
بنده پیشنهادم این هست اگر قصد تهیه سرور یا هاست بکاپ یا هر خدمات دیگری دارید در انتخاب سرویس دهنده خودتون دقت کنید.
اگر اشتباهی کردیم عذر میخوایم هدف بنده صرفا جواب به پست شما بود نه بالا بردن پست!

ali-ng
May 14th, 2017, 03:13
به طور کلی اگر اطلاعات سرور مجازی برای شما مهم هست قطعاً بهترین روش استفاده از سرور اختصاصی یا سایت های معتبر vps کلود می باشد .
برای سرور مجازی بستگی به نوع سیستم عامل روش های کد گذاری مختلفی برای فایل های روی سرور وجود دارد تا از دسترسی تا حد زیادی جلوگیری کنید .
اول باید در نظر بگیرید ادمین سرور در صورت رعایت نکردن حریم خصوصی کاربر ، از چه روش هایی می تواند به اطلاعات سرور مجازی شما دسترسی پیدا کند . ساده ترین روش ریست پسورد سیستم عامل هست . برای جلوگیری از آن می توانید اطلاعات هارد سرور را چه در ویندوز چه در لینوکس کد گدازی کنید یا برای بوت لودر لینوکس پسورد قرار دهید تا کسی به راحتی نتواند ریست پسورد دهید یا اگر از روش دیگری اطلاعات هارد شما را فراخوانی کرد اطلاعات کد گذاری شده را به راحتی نتواند مشاهده کند . این مورد هم در نظر داشته باشید که راه های فراوانی برای دسترسی به سرور مجازی وجود دارد و شما به هیچ وجه نمی توانید به صورت کامل جلوی آن را بگیرید و فقط می توانید تا حدی این کار را سخت تر کنید .

سلام
ممنون از توضیحاتتون
خودم یه راه حلی تو ذهنم هست اما نمیدونم بازم قابل دسترسی هست فایل ها یا خیر اونم اینه که یا بیام یه قسمتی از هاردو بگیرم به صورت sandbox استفاده کنم و برای اون قسمت پسورد بزارم و اطلاعاتو غیر قابل ریکاوری کنم - راه دوم هم اینکه سرور مجازیو 1 گیگ بیشتر بگیرم داخل سرور مجازی با استفاده از مجازی ساز هایی که این امکانو میدن یه سرور مجازی جدید بسازم حالا نمیدونم این 2 تا راه باز راه نفوذ دارند یا خیر ؟
پیشنهاد دیگه ای تو این سبکی که من گفتم دارید ؟ چون اطلاعات باید مدام استفاده بشه نمیشه قفلش کرد گذاشت کنار

- - - Updated - - -

عزیز من اینجا نیستم پستم رو بالا ببرم میتونید تاریخ عضویت بنده رو مشاهده کنید.
بنده جواب سوالتون واضح دادم عرض کردم اگر فروشنده معتبر باشه خیر چنین کاری نمی کند. جواب سوالتون همینه نه چیز دیگری.
بنده پیشنهادم این هست اگر قصد تهیه سرور یا هاست بکاپ یا هر خدمات دیگری دارید در انتخاب سرویس دهنده خودتون دقت کنید.
اگر اشتباهی کردیم عذر میخوایم هدف بنده صرفا جواب به پست شما بود نه بالا بردن پست!

نه عزیز چه اشتباهی اما خب چون چند بار این مورد ذکر شده بود به خاطر همین گفتم چون هدفم از زدن تاپیک این بود که ببینم اصلا راهی وجود داره یا نه وگرنه بحث اعتماد کردن و فروشنده معتبر قبول دارم بیشتر جنبه یاد گیری داره برام و اینکه کار از محکم کاری عیب نمیکنه.

ali-ng
May 15th, 2017, 22:31
دوستان دیگه کسی پیشنهادی نداره ؟