PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قوانین و مقررات کامل و بدون مشکل برا فروش هاست اشتراکی

alireza1989
December 24th, 2010, 10:53
با سلام

یه مجموعه قوانین و مقررات برای فروش هاست اشتراکی در شرکت های هاستینگ رو میخواستم که از نظر حقوقی کامل باشه

CANOR
December 24th, 2010, 15:57
دوست من این چه درخواستیه؟ اینجوریشو ندیده بودیم
فکر نمیکنم کسی حاضر بشه همچین لطفی به کسی بکنه، مگر اینکه از جایی کپی شده باشه

alireza1989
December 24th, 2010, 17:33
دوست من این چه درخواستیه؟ اینجوریشو ندیده بودیم
فکر نمیکنم کسی حاضر بشه همچین لطفی به کسی بکنه، مگر اینکه از جایی کپی شده باشه

دوست عزیز با سلام

من نگفتم که کسی بیاد از اول بنویسه قانون قانونه اثر هنری نیست که کپی اون هم صحت داره و متعلق به شخص خاصی نیست
فقط چون من تو کار هاستینگ تجربم کمه خواستم تو تنظیم قوانین از بچه ها کمک بگیرم تا بعدا دچار مشکل نشم
قوانین چند تا شرکت رو هم خودم دیدم میخواستم کاملترینش رو با تغییراتی که بعدا بهش میدم انتخاب کنم

Warez-Host.IR
December 24th, 2010, 17:48
قوانين و مقرار چند شركت را همونطور كه فرموديد مطالعه كنيد
بعد از بينشون اونهايي كه به نظر شما درست هست و نياز داريد را نكته برداري كنيد و در نهايت يك جمع بندي كلي كنيد براي خودتون

alireza1989
December 24th, 2010, 17:59
قوانين و مقرار چند شركت را همونطور كه فرموديد مطالعه كنيد
بعد از بينشون اونهايي كه به نظر شما درست هست و نياز داريد را نكته برداري كنيد و در نهايت يك جمع بندي كلي كنيد براي خودتون

سلام
شرکت ها قوانین خوبی رو تنظیم کردن ولی حس کردم که در این قوانین به جنبه حقوقی آنها دقت نشده و بیشتر نظر شخصی افرادی هست که هاستینگ کار میکنند
یه سوال مثلا اگر سروری که میزبان 500 سایت هست مورد حمله قرار گرفت و به کلی اطلاعات اون نابود شد ولی فایل پشتیبانی در سرور جداگانه از سایت ها داشتیم
ولی درست کردن مجدد هاست مثلا 2 روز طول کشید و سایت ها برای دو روز down شدند ما چه مسولیت قانونی نسبت به جبران خسارت داریم؟

CANOR
December 24th, 2010, 18:07
شما ممکنه هزار تا از این قوانین رو بخونید و باز هم راضیتون نکنه
بهترین کار اینه که خودتون بشینید فکر کنید و قوانین خاص خودتون رو بنویسید
هر وقت هم که خواستید میتونید بندهای جدید بهش اضافه کنید و به مرور زمان کاملش کنید

HyperServer
December 24th, 2010, 19:31
پیشنهادی که من میکنم اینه که قسمت قوانین چندتا شرکت معتبر رو در بیارید و اون هایی رو که مناسب فعالیت شما هست رو انتخاب کنید و به عنوان قوانین خودتون منتشر کنید
از این لینک می تونید کمک بگیرید.
Web Hosting Iran (http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR)