PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند سرور اختصاصی برای سایت ویدیویی

d-vahid
May 12th, 2017, 16:30
با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
بعد از کش و قوسهای فراوان در بخشهای مختلف سایت برای تامین سرور سایتم تصمیم نهایی گرفته شد
خواهشی که دارم اینه که افرادی که توی این تاپیک حاضر میشن قبل از اینکه به فکر فروش سرور باشن به دید یک مشاور حاضر بشن و ملتمسانه خواهشمندم افرادی که فقط لینک سایتشون رو میذارن توی این تاپیک پاسخی ندن و افرادی که علاوه برتوان تامین سخت افزار توان مشاوره و همکاری دراز مدت دارند توی تاپیک پیشنهاداتشون رو ارایه بدن.

و اما بحث اصلی
سایت من یک سایت ویدیویی هست و یکسری عملیات از قبیل کانورت و آپلود ویدیو انجام خواهد داد پس منابع سرور رو برای این بحث در نظر داشته باشید،زبان برنامه نویسی من php و فریمورک لاراول و ffmpeg هست
این سایت هنوز راه اندازی نشده و صرفا یک اسکریپت نوشته شده و میخواد روی این سرور نصب بشه و رفع عیب بشه و بعد از رفع باگها تجاری بشه
طبیعتا با توجه به اینکه فعلا قرار نیست سایت به صورت تجاری کار بکنه و صرفا رفع باگ رو داریم هزینه ها برامون شدیدا مهمه
سروری که من میخوام در بدو کار با کمترین منابع ممکن باشه که تازمان پایان تست هزینه زیادی رو متحمل نشم اما چون نصب اسکریپت و کانفیگ اون شدیدا سخت هست نمیخوام بعد از پایان تست سرور رو عوض کنم! صرفا میخوام سرور رو ارتقا بدم و منابعش رو ببرم بالا
پس در واقع سروری که الان من میخوام سروری هست که منابع غیر قابل ارتقاش سطح بالا و قدرتمند باشند و سایر منابع که قابل ارتقا هستند بعد از تست جایگزین خواهند شد.
مورد بعدی اینکه در خصوص سرور ایران یا خارج از کشور هم با توجه به ماهیت سایت که ویدیو هست و مواردی همچون پهنای باند و ... نظرتون رو بفرمایید
پیشنهادات خودتون رو به صورت جامع و ریز داهل تاپیک یا پخ اعلام فرمایید
باتشکر

Mr.Pouria
May 12th, 2017, 16:42
با توجه به نوشته های شما آفر های بسیاری هست اما خب باید به سوالات مورد نظر پاسخ داده بشه تا بهتر بشه افر داد ...
با توجه به اینکه در انجمن پرس و پاسخ خیلی طولانی میشه پیشنهاد میکنم به تلگرام من پیام بدید تا بهتر بتونم کمکتون کنم ...

company_hosting
May 12th, 2017, 17:21
سلام

1 کاربران شما ایران هستند یا خارج ؟
2 میخواهید هاست دانلود فایل با هست میزبانی سایت یکی باشد یا به 2 سرور نیاز دارید ؟

novin-web
May 12th, 2017, 20:33
سلام
کلاینت های شما داخل ایران هستند یا خارج؟
استریم انلان دارید یا خیر؟
بودجه مورد نظر شما چقدر هست؟
چون مواردی داشتیم که راه کارهای خوبی نیز ارایه شده است

farssub
May 12th, 2017, 21:07
بعد از کش و قوسهای فراوان در بخشهای مختلف سایت برای تامین سرور سایتم تصمیم نهایی گرفته شد
خواهشی که دارم اینه که افرادی که توی این تاپیک حاضر میشن قبل از اینکه به فکر فروش سرور باشن به دید یک مشاور حاضر بشن و ملتمسانه خواهشمندم افرادی که فقط لینک سایتشون رو میذارن توی این تاپیک پاسخی ندن و افرادی که علاوه برتوان تامین سخت افزار توان مشاوره و همکاری دراز مدت دارند توی تاپیک پیشنهاداتشون رو ارایه بدن.

و اما بحث اصلی
سایت من یک سایت ویدیویی هست و یکسری عملیات از قبیل کانورت و آپلود ویدیو انجام خواهد داد پس منابع سرور رو برای این بحث در نظر داشته باشید،زبان برنامه نویسی من php و فریمورک لاراول و ffmpeg هست
این سایت هنوز راه اندازی نشده و صرفا یک اسکریپت نوشته شده و میخواد روی این سرور نصب بشه و رفع عیب بشه و بعد از رفع باگها تجاری بشه
طبیعتا با توجه به اینکه فعلا قرار نیست سایت به صورت تجاری کار بکنه و صرفا رفع باگ رو داریم هزینه ها برامون شدیدا مهمه
سروری که من میخوام در بدو کار با کمترین منابع ممکن باشه که تازمان پایان تست هزینه زیادی رو متحمل نشم اما چون نصب اسکریپت و کانفیگ اون شدیدا سخت هست نمیخوام بعد از پایان تست سرور رو عوض کنم! صرفا میخوام سرور رو ارتقا بدم و منابعش رو ببرم بالا
پس در واقع سروری که الان من میخوام سروری هست که منابع غیر قابل ارتقاش سطح بالا و قدرتمند باشند و سایر منابع که قابل ارتقا هستند بعد از تست جایگزین خواهند شد.
مورد بعدی اینکه در خصوص سرور ایران یا خارج از کشور هم با توجه به ماهیت سایت که ویدیو هست و مواردی همچون پهنای باند و ... نظرتون رو بفرمایید
باتشکر

با سلام خدمت شما
بیشتر مد نظر شما کدوم لوکیشن هست! ایران یا خارج کشور؟
پیشنهاد بنده به شما خارج کشور هست ، برای شروع هزینه کم تری خواهید کرد ، سخت افزار بهتری هم میتونید داشته باشید!
سرور ها رو میتونیم از المان ، فرانسه ، آمریکا ، هلند ، ارائه کنیم! منابع مد نظر خودتون رو اعلام کنید ، رم؟ سی پیو؟ هارد؟
در صورت نیاز میتونید تلگرام با ما در تماس باشید جهت راهنمایی!
@ovhwebs

mobinhost.in
May 13th, 2017, 16:46
شرکت مبین هاست
----------------------------------------------------------------------------------------

سرور اختصاصی فرانسه (https://www.mobinhost.com/dedicated-servers/france.html) - سیو استارت

http://www.mobinhost.com/images/tick.png RAM 32 GB
http://www.mobinhost.com/images/tick.pngCPU Intel Xeon E3-1245 Mhz
http://www.mobinhost.com/images/tick.pngHARD 2 X 240 SSD
http://www.mobinhost.com/images/tick.pngPort 1 G

ماهانه 225 تومان

برای اطلاعات بیشتر لطفا از طریق تیکت در ارتباط باشید و یا با ما تماس بگیرید

ارسال تیکت به بخش فروش (http://my.mobinhost.com/submitticket.php?step=2&deptid=6)

----------------------------------------------------------------------------------------

آدرس سایت و ناحیه کاربری مبین هاست

Website : www.Mobinhost.com (http://mobinhost.com/)

ClientArea : my.mobinhost.com (http://my.mobinhost.com/)

Register : my.mobinhost.com/register.php (http://my.mobinhost.com/register.php)

Tel : 021-66573866 - 021-66570779

ساعت کار شرکت همه روزه از ساعت نه صبح می باشد

speednet
May 13th, 2017, 17:14
سلام

AMD Opteron 3365
8 (8)
2,3 GHz
5336
16 GB
2
SSD

2 x 120 GB

+Remote +SSD

ماهانه 135 هزار تومان

در تلگرام پاسخ سوالاتتون تا به اینجا کارداده شده

MJmoonwalk
May 13th, 2017, 17:30
این شما میخوایید چکار کنید واسه فروشنده سرور مطرح نیست و فقط میاد شما رو جذب کنه. چیزی که باید در نظر داشته باشید امنیت سورس کدتون هست پس از جایی سرور تهیه کنید که سورس شما رو کش نره. تجربه و پشتیبانی رایگان در اختبار شما قرار نمیگیره مگر خود شخص خیلی بیکار باشه بخواد رایگان برای شما انجام بده. پس از جایی بگیرید سرور رو که بخش پشتیبانی انعطاف پذیری داشته باشند و با دریافت هزینه لازم شما رو کامل راهنمایی کنند. برای شروع بجای سرور اختصاصی، سرور مجازی بگیرید چون این آفرهای که داره داده میشه با توجه به قیمتشون سخت افزار قدرتمندی نیستند. پس یک مجازی با پردازشگر قوی نیاز دارید. باید سرور میزبانی فایل و سرور میزبانی سایت و سرور میزبانی تبدیل ویدیو مجزا باشند برای بهبود سرعت. برای قسمت تبدیل ویدیوها باید پردازشگر و هارد و رم قوی داشته باشید.

ra3ou1
May 14th, 2017, 10:11

و اما بحث اصلی
باتشکر

سلام
لطف بفرمایید با بنده در اتباط باشید
آیدی تلگرام خصوصی ارسال کنید تا صحبت کنیم
با سپاس

fadak
May 14th, 2017, 19:02
سلام
روز بخیر
دوست عزیز پیشهاد میشه از سرور های خارج از کشور استفاده کنید بخاطر قیمت مناسب و پهنای باند بیشتر
از طرف دیگه برای چشم انداز کار شما پیشنهاد میشه صرفا روی یک سرور تمرکز نشه و سرور کانورتور شما باید از سرور هاست سایت تفکیک بشه
اگر ممکنه موقعیت مخاطبین شما (کشور بازدیدکننده ها) و حجم کار و همچنین اگر بودجه خاصی در نظر گرفتید اعلام بفرمایید تا بشه بهتر راهنمایی کرد
اگر تمایل دارید میتونید با تلگرام در ارتباط باشید
پیروز باشید

mizban97
May 14th, 2017, 19:10

و اما بحث اصلی
باتشکر

با سلام وقت بخیر

سرور اختصاصی حرفه ای و با کیفیت بالا از دیتا سنتر لیزو وب هلند :

2x Intel Hexa-Core Xeon E5-2620
HP DL380pG8
6 cores/CPU
64GB DDR3 RAM
8x2TB SATA2
10 TB traffic
AMS-01 datacenter
Instant delivery