PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل آنلاین شدن تلگرام وقتی آنلاین نبودم

ehsaan
May 12th, 2017, 07:45
سلام.
تا حالا بارها پیش اومده که تلگرام رو ببندم و تا مدتی بعد از ا.ن استاتوسم آنلاین باشه که ممکنه بخاطر سرعت اینترنت دچار اختلال بشه یا هر دلیل دیگه ای ...

اما مشکلی که امروز پیش اومده این هست که وقتی خواب بودم - به مدت 20 دقیقه خود به خود استاتوس تلگرامم آنلاین شده و بعدشم آفلاین شده

وقتی بهم گفتن فوری اکتیو سشن رو چک کردم - اما کسی دسترسی به تلگرامم نداشته و اون لحظه خواب بودم ...

تا حالا چنین موضوعی واسه کسی پیش اومده؟ یا کسی دلیل قانع کننده ای داره واسه این مشکل؟

number one
May 12th, 2017, 10:04
کلا این بخش استاتوس مشکل داره البته زمانی که بانت گوشی باشید
من با وای فای اومدم و تا حالا هیچ مشکلی نداشته به محض اینکه میری هم آف میشه

Gh-Moradi
May 12th, 2017, 10:29
احتمالا دارن شما رو اذیت میکنن یا بهتون دروغ گفتن. شما بهشون بگیداگر همچین مورددی مشاهده شد سریع عکس از صفحه بگیرند و به شما ثابت کنند انوقت میشه ادعا کرد.

pouryamb
May 12th, 2017, 10:33
چنین چیزی خیلی بعیده چون حتی زمانی که سرعت اینترنت هم خیلی پایین میاد شما رو آفلاین نشون میده حالا چه برسه به اینکه مدتی هم کلا نت رو قطع کرده باشید! شاید تلگرامتون آپدیت نیست!

ehsaan
May 12th, 2017, 10:35
u
احتمالا دارن شما رو اذیت میکنن یا بهتون دروغ گفتن. شما بهشون بگیداگر همچین مورددی مشاهده شد سریع عکس از صفحه بگیرند و به شما ثابت کنند انوقت میشه ادعا کرد.
عکس گرفتن.

بیشتر هدفم از راه اندازی تاپیک این بود که اگر کسی تا حالا چنین مشکلی داشته اینجا بگه
اگر کسی دلیلی واسش داره یا حدس میزنه مطرح کنه

- - - Updated - - -

چنین چیزی خیلی بعیده چون حتی زمانی که سرعت اینترنت هم خیلی پایین میاد شما رو آفلاین نشون میده حالا چه برسه به اینکه مدتی هم کلا نت رو قطع کرده باشید! شاید تلگرامتون آپدیت نیست!
آپدیت هست - با اینترنت سیمکارت بودم

irNetFollower
May 12th, 2017, 11:10
سلام.
تا حالا بارها پیش اومده که تلگرام رو ببندم و تا مدتی بعد از ا.ن استاتوسم آنلاین باشه که ممکنه بخاطر سرعت اینترنت دچار اختلال بشه یا هر دلیل دیگه ای ...

اما مشکلی که امروز پیش اومده این هست که وقتی خواب بودم - به مدت 20 دقیقه خود به خود استاتوس تلگرامم آنلاین شده و بعدشم آفلاین شده

وقتی بهم گفتن فوری اکتیو سشن رو چک کردم - اما کسی دسترسی به تلگرامم نداشته و اون لحظه خواب بودم ...

تا حالا چنین موضوعی واسه کسی پیش اومده؟ یا کسی دلیل قانع کننده ای داره واسه این مشکل؟

سلام
برای منم بارها پیش اومده مثل اینکه تو آپدیت جدید تلگرام این مشکل برطرف شده.
و اینکه این مشکل به یه دلیل دیگه هم می تونه باشه. اگه گوشی تون آیفون هست، بعد از خارج شدن از تلگرام توجه داشته باشید که اپلیکیشن تو حافظه در حال اجرا نباشه
یعنی دو بار روی کلید Home کلیک کنید و صفحه تلگرام اگه تو اپ های در حال اجرا هست به بالا بفرستینش تا از لیست خارج شه

موفق باشید دوست خوبم.

Jai
May 12th, 2017, 11:15
این مشکل در 99% گوشی های شرکت اپل موحود هستش ! و بیشترین باگ در سری 4s -5 -5s - se هستش اما تمامی دوستانی که ios دارن اکثرا این مشکل رو دارن

و معلوم نیست مشکل از مجاست ! از خود نرم افزاره یا گوشی .

ehsaan
May 12th, 2017, 11:25
سلام
برای منم بارها پیش اومده مثل اینکه تو آپدیت جدید تلگرام این مشکل برطرف شده.
و اینکه این مشکل به یه دلیل دیگه هم می تونه باشه. اگه گوشی تون آیفون هست، بعد از خارج شدن از تلگرام توجه داشته باشید که اپلیکیشن تو حافظه در حال اجرا نباشه
یعنی دو بار روی کلید Home کلیک کنید و صفحه تلگرام اگه تو اپ های در حال اجرا هست به بالا بفرستینش تا از لیست خارج شه

موفق باشید دوست خوبم.

متاسفانه هم آپدیت هست و هم این که اپل نیست.

حدس خودم این هست که ممکنه وقتی تلگرام رو بستم همزمان نت گوشی هم قطع شده باشه و وقتی خواب بودم وصل شده و یه لحظه آنلاین شده در حد یک ثانیه- واسه خیلیها پیش اومده که تا 20 دقیقه بعدش آنلاین بمونه.

امکانش هست به دلیل خاصی یه لحظه آنلاین شده باشه
-مثلا قطع و وصل شدن اینترنت سیمکارت
-اپلیکیشن های ایرانی و فارسی که تبلیغات پاپ آپ تلگرامی دارن ؟
-یا هر چیزی که در بک گراند اجرا شده باشه و بی خبر باشم ازش ؟

kiava
May 12th, 2017, 11:40
جای نگرانی نیست بله این مشکل رو بنده هم داشتم و مربوط به خود وب سرور تلگرامه

Farid Saadat
May 12th, 2017, 14:10
تلگرام کلا مشکل داره. منم یکی از دوستام آف میشه ولی 30-35 دقیقه بعد آف میزنه! حتی جلوی خودم تلگرام آن شد، تلگرامو بست نتش رو هم خاموش کرد، تا 30 مین بعد هنوز آنلاین بود. تلگرام مشکل داره

Gh-Moradi
May 12th, 2017, 15:16
تلگرام کلا مشکل داره. منم یکی از دوستام آف میشه ولی 30-35 دقیقه بعد آف میزنه! حتی جلوی خودم تلگرام آن شد، تلگرامو بست نتش رو هم خاموش کرد، تا 30 مین بعد هنوز آنلاین بود. تلگرام مشکل داره

این حالت که شما میفرمایید برای منم پیش میاد حالا نمیدونم از گوشی یا از خود تلگرام هست ولی زمانیکه روی پروفایل کاربر میزنم آخرین زمان رو لود میکنه و درست نشون میده

aligoli
May 12th, 2017, 15:21
منم گاهی این مشکل و دارم. متاسفانه ... ما که به عنوان باگ ریپورتش رو دادیم.
--------------

كاش مدير عامل تلگرام ميفهميد اين مشكل آنلاين موندن بعد از اينكه آفلاين شدى چه دهان هایی از مردان سرزمينم نابود میکنه و درستش ميكرد.

× جاجو ×

GOD
May 12th, 2017, 15:57
از داخل multitasking میبندید تلگرام رو؟

m2n
May 12th, 2017, 16:01
اوایل خیلی زیاد بود وگاهی اوقات برای بنده هم پیش آمده بود حتی با اینترنت ثابت adsl، شاید ارسال دیر هنگام دیتا به سرور های تلگرام باشه.

ehsaan
May 12th, 2017, 16:05
نه - اولین بار هست این مشکل پیش اومده

Farid Saadat
May 12th, 2017, 16:13
این حالت که شما میفرمایید برای منم پیش میاد حالا نمیدونم از گوشی یا از خود تلگرام هست ولی زمانیکه روی پروفایل کاربر میزنم آخرین زمان رو لود میکنه و درست نشون میده
موضوع عجیب اینه که از طرف من اوکیه! از طرف مقابل آنلاین میمونه و برای همه کانکت هاش هم همینطوریه. آدم قاطی میکنه کی هست کی نیست :))

ali1232
May 12th, 2017, 16:30
سلام
تلگرام را از رم گوشی پاک کنید و از حالت اماده به کار خارج کنید این مشکل برطرف میشه

m2n
May 13th, 2017, 01:26
نه - اولین بار هست این مشکل پیش اومده

عزیز کلی زندگی بهم ریخته کلی دوستی ها از هم پاشیده شده :-< از اولین ورود تلگرام وجود داشت شاید شما روش حساس نبودین