PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Ddos

bus
June 18th, 2009, 10:09
in the name of god
با سلام خدمت دوستان انجمن;
من با یک سایت دشمنی دارم و میخواستم از طریق حملات ddos به سایت او حمله کنم و سایت اش بخابونم و سایت اش هم موزیک هست
دوستان کسی میتونه کمک ام کنه چطور میتونم از طریق حملات Ddos به سایت اش جمله کنم ؟ و با چه برنامه ای
ممنون میشوم همکاری کنید و مرا راهنمایی کنید
با تشکر
بدرود

amirizadi
June 18th, 2009, 10:19
فکر نمکینم اموزش چنین چیزهایی درست باشه
این اموزش چه ربطی به سرور مجازی داره که تو این بخش زدید
حداقل توی انجمن متفرقه میزدید

bus
June 18th, 2009, 10:23
شرمنده , از مستر جان میخوام که هرجا صلاح میدونه این تاپیک به اونجا انتقال بده!
برنامه خاصی داره چه جوری هست ؟

Sajad
June 18th, 2009, 10:23
in the name of god
من با یک سایت دشمنی دارم و میخواستم از طریق حملات ddos به سایت او حمله کنم و سایت اش بخابونم و سایت اش هم موزیک هست
دوستان کسی میتونه کمک ام کنه چطور میتونم از طریق حملات ddos به سایت اش جمله کنم ؟ و با چه برنامه ای
با تشکر
بدرود

این سوال رو در انجمن های هکینگ مطرح کنید.
قوانین اینجا اجازه ساختن همچین تاپیکی رو نمیده...

WebRang
June 18th, 2009, 10:25
in the name of god
دوستان کسی میتونه کمک ام کنه چطور میتونم از طریق حملات ddos به سایت اش جمله کنم ؟ و با چه برنامه ای
با تشکر
بدرود
بعید میدونم کسی بتونه کمکت بکنه!
همه اطلاعاتشو دارن .. .اما کسی الکی خودشو به زحمت و دردسر نمیندازه ...
درضمن
تاپیکتونو در موضوع مرتبط نزدید!
و این رو تو فروم های هک و امنیت اعلام کنین ..... نه اینحا ( نظر شخصی من بود )

WebRang
June 18th, 2009, 10:26
این سوال رو در انجمن های هکینگ مطرح کنید.
قوانین اینجا اجازه ساختن همچین تاپیکی رو نمیده...
اتفاقا" .... 8-}
اون موقع که با وحید صحبت کردم
گفت مشکلی نداره ..
میتونی آموزششو بزاری
حتی فروش وی پی ان رو هم گفت مشکلی نیست

آزادی به این میگن8-}

Parshosts
June 18th, 2009, 12:59
اتفاقا" .... 8-}
گفت مشکلی نداره ..
میتونی آموزششو بزاری
حتی فروش وی پی ان رو هم گفت مشکلی نیست

آزادی به این میگن8-}

چی مشکلی نداره ؟ آموزش DDos ؟
پس قوانین چی میشه؟

WebRang
June 18th, 2009, 13:13
چی مشکلی نداره ؟ آموزش ddos ؟
پس قوانین چی میشه؟
به من اینجوری گفتن

NovinServer
June 18th, 2009, 14:30
in the name of god
دوستان کسی میتونه کمک ام کنه چطور میتونم از طریق حملات Ddos به سایت اش جمله کنم ؟ و با چه برنامه ای
با تشکر
بدرود

با سلام و درود ، شما برای DDOS کردن یک سرور به برنامه و سرعت بالا نیاز دارید که هزینه می برد !
برنامه که من برای شما خریداری می کنم 80 دلار است ! و شما نیاز به یک سرور مجازی ویندوز جهت حمله نیاز دارید که ان هم می توانم بهتون بدهم .

این برنامه با جمع اوری سوک ها با رنج های مختلف قادر است یاهو را هم از پای بیندازد ! طرز کار این برنامه به این شکل است که با دادن عنوان سایت در برنامه و زدن گزینه جستجو سوک ، برنامه بر طبق ان عنوان در گوکل شروع به گرفتم سوک می کند ! منظور از سوک همان ایپی در این برنامه می باشد ! حال سوک ها در تستر برنامه می اندازید و سوک های سرعت بالا جدا و سوک های سوخته را حذف میکنید !
حال با سوک های سبز را به برنامه می دهد و ادرس سایت هم می زنید حال کار تمام است !
اگر 100 سوک سبز بگیرید در ثانیه هر سوک در بازه زمانی 2 ثانیه شروع به زدن می کند ! که نه تنها فایروال جلودار ان نیست بله هر ایپی بن شود فورا از لیست خارج می گردد !

هر چه سرعت شما بالا تر باشد قدرت حمله شما نیز بالا تر خواهد بود و خدمت شما بگوییم با کانتشن ایران به هیچ وجهی نمی توانید حمله کنید چون فشار ( Send ) فوق الاده بالاست و فورا ارتباط اینترنت شما قطع می شود ! :53:

اگر خواستید و پول داشتید ( حداقل 100 هزار تومان بار اول - [ خرید برنامه 80 هزار تومان برای همیشه و مبلغ 20000 تومان خرید سرور مجازی ویندوز برای یکماه ] از ماه های بعد می توانید برنامه را روی هر سیستم یا سرور مجازی که خواستید فعالسازی کنید . )

Amir
June 18th, 2009, 15:01
این برنامه با جمع اوری سوک ها با رنج های مختلف قادر استیاهو را هم از پای بیندازد

عجب! شما یک ایمیلی به رقبای یاهو بزنید در این باره بیشتر براشون توضیح بدید !

تاپیک بسته میشه وحید اگر موافق این نوع تاپیک ها بود بازش می کنه

Vahid
June 18th, 2009, 15:19
من هیچ وقت حاضر نبودم کسی اذیت بشه
و این روش یا راه فقط برای اذیت کردن هست
و ادمی که جنبش رو داره باید یاد بگیره

گفت مشکلی نداره ..
در مورد VPN اره , چون ادم هایی که میاند توی این انجمن استفاده صحیح میکنند از vpn