PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای ثبت نام در سایت آمریکایی

alirad
May 10th, 2017, 15:15
سلام دوستان من توی یه سایت ثبت نام کردم بعد فهمیدم آمرکاییه و با ایران مشکل داره حالا میخوام دوباره و با مشخصات آمریکایی ثبت نام کنم و توی سایت هم نمیشه 2 تا اکانت ساخت و اکانت قبلی رو هم نمیشه حذف کرد و سوالم اینه که چکار کنم نفهمه که قبلا توی سایت اکانت دارم؟سیستم دیگه ای هم ندارم برای ثبت نام مجدد
اگه با ...شکن ثبت نام کنم نمیفهمه قبلا اکانت داشتم؟
ویندوزمو عوض کنم و بعد ثبت نام کنم چی؟میفهمه قبلا اکانت داشتم؟ویندوزی که الان روی سیستمم نصبه از روی یه سی دی نصب کردم اگه بخوام دوباره ویندوز بریزم نباید از همون سی دی نصب کنم؟

1993
May 10th, 2017, 21:42
سلام
ربطی به عوض کردن ویندوز نداره.تغییر آی پی بده با وی پی-ان بعد دوباره ثبت نام کن.

itjavani
May 10th, 2017, 21:46
تغییر آی پی بدید با وی پی ان و با مرورگر دیگر که کوکی هاش پاک شده باشه استفاده کنید

alirad
May 10th, 2017, 23:21
تغییر آی پی بدید با وی پی ان و با مرورگر دیگر که کوکی هاش پاک شده باشه استفاده کنیدتشکر از شما همین مرورگری که قبلا باهاش ثبت نام کردم اگه کوکی ها و هیستوریشو پاک کنم حله؟

seokaran.org
May 11th, 2017, 17:51
تشکر از شما همین مرورگری که قبلا باهاش ثبت نام کردم اگه کوکی ها و هیستوریشو پاک کنم حله؟

عزیز با یه *** به راحتی میشه ثبت نام کرد