PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مالیات بر روی فروشگاه های اینترنتی دارای نماد

omidppm
May 9th, 2017, 12:53
با سلام

چند روز پیش از اداره دارایی مبنی بر حضور در اداره با ما تماس گرفتند بعد از حضور برای ما مالیات معوقه 6سال را آماده کرده بودند و ما هیچ یک از فرم هارا امضا نکردیم،از دوستان آیا کسی تجربه ای با این موضوع داره راهی داره معاف بشیم
از مالیات؟

Kian
May 9th, 2017, 14:07
شرکت ثبت کردید یا شخصی کار می کنید؟
و چه مبلغی برای 6 سال تعیین کردند؟

omidppm
May 9th, 2017, 14:54
سلام

به صورت حقیقی کار میکنیم،هنوز چیزی برامون تعیین نکردند چون ما اصلا باهاشون همکاری نکردیم

saeid1346
May 9th, 2017, 17:19
سلام

به صورت حقیقی کار میکنیم،هنوز چیزی برامون تعیین نکردند چون ما اصلا باهاشون همکاری نکردیم

برای چه فعالیتی مالیات 6 ساله رو تعیین کردن ؟ مبلغش چه میزانه ؟

omidppm
May 28th, 2017, 12:44
برای چه فعالیتی مالیات 6 ساله رو تعیین کردن ؟ مبلغش چه میزانه ؟

هاستینگ..هنوز مبلغی مشخص نیست دارن مدارک جمع آوری میکنند

amin karimi
May 28th, 2017, 13:09
با سلام بند ی فروشگاه زدم سال 93 خدایی هزار تومان ازش در نیاوردم الان مالیات اومده برام سال 94 تا 95 مبلغ 500 هزار تومان نمیدونم الان از کجا باید اعتراض کنم
نوشتن من روزانه 400 هزار تومان فروش دارم اما خداشاهده فروشی نداره

hoseinsadeghi
June 1st, 2017, 14:38
با سلام بند ی فروشگاه زدم سال 93 خدایی هزار تومان ازش در نیاوردم الان مالیات اومده برام سال 94 تا 95 مبلغ 500 هزار تومان نمیدونم الان از کجا باید اعتراض کنم
نوشتن من روزانه 400 هزار تومان فروش دارم اما خداشاهده فروشی نداره

اینجا ایرانه عزیز دل برادر ازاین چیزا زیاد پیش میاد

wpedit
June 1st, 2017, 17:40
دوستان این مالیات فقط برای فروشگاه های دارای نماد اومده یا همه؟

HamedPC
June 1st, 2017, 19:46
دوستان این مالیات فقط برای فروشگاه های دارای نماد اومده یا همه؟

در حال حاضر فقط فروشگاه هایی که نماد دارن

hoseinsadeghi
June 1st, 2017, 21:11
در حال حاضر فقط فروشگاه هایی که نماد دارن

از 4 درصدی ها مالیات بگیرن نه کسی که 100 هزارتومان درماه درمیاره 50 هزارتومان هزینه سرور میکنه اینا چی فکر کردن فکر میکنن ما کلا سود میکنیم؟باید یکی بهشون گفت حاجی یه کار بده بریم کارمند بشیم اون سودش از این بیشتره مالیاتم نداره والله بخدا

MJmoonwalk
June 1st, 2017, 22:26
خزانه خالیه دوستان باید پر بشه برای نفرات بعدی که تو صف اختلاص هستند. واسه سایت های واسطه فروش هم بخوان مالیات بذارن جالب میشه!

hmydcm
June 1st, 2017, 22:44
سلام.
البته دوستان ، اینماد در برخی نقاط خوب عمل کرد مثل تایید هویت وبمستران. اما نقاط ضعفی بسیاری داره. حداقل از نظر من یا شما. به طور مثال مطرح شدن قضیه سربازی شاید زیاد جالب نباشه. به خصوص دوستانی که تمایلی به این کار ندارند یا به دلایلی امکان این مهم برای ایشان فراهم نیست.
اما مالیات طبق اونچه من از دوستان شنیدم شامل کسانی میشه که بالای 15ت سود در طی سال داشته باشند. منبع : http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=186329&highlight=

با این حال اینماد می تونست خیلی بهتر از این عمل کنه و جای مطرح کردن این مشکلات ، دست گیر وبمستران می شد اون هم به صورت عادلانه و هدفمند

amin karimi
June 2nd, 2017, 00:42
سلام.
البته دوستان ، اینماد در برخی نقاط خوب عمل کرد مثل تایید هویت وبمستران. اما نقاط ضعفی بسیاری داره. حداقل از نظر من یا شما. به طور مثال مطرح شدن قضیه سربازی شاید زیاد جالب نباشه. به خصوص دوستانی که تمایلی به این کار ندارند یا به دلایلی امکان این مهم برای ایشان فراهم نیست.
اما مالیات طبق اونچه من از دوستان شنیدم شامل کسانی میشه که بالای 15ت سود در طی سال داشته باشند. منبع : http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=186329&highlight=

با این حال اینماد می تونست خیلی بهتر از این عمل کنه و جای مطرح کردن این مشکلات ، دست گیر وبمستران می شد اون هم به صورت عادلانه و هدفمند

دوست عزیز من از سایت فروشگاهیم فروش سالم به سه عدد هم نرسید اما الان 400 باید مالیات بدم واقعا نمیدونم باید چکار کنم

WebData24.ir
June 2nd, 2017, 01:33
یک عدد پایه را برای همه در نظر گرفتن ؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

hmydcm
June 2nd, 2017, 04:55
دوست عزیز من از سایت فروشگاهیم فروش سالم به سه عدد هم نرسید اما الان 400 باید مالیات بدم واقعا نمیدونم باید چکار کنم
با اینماد صحبت کردید؟ نگفتند راه حل چیه؟ @-)
من امروز یک تیکت در این موضوع فرستادم. احتمالا شنبه هم تلفنی تماس میگیرم و خبرش رو اعلام می کنم.

ما هم یک فروشگاه داشتیم. بدون تراکنش ( حز یکی دوتا اون هم تست از درگاه به پرداخت )
اگر پس از تماس وضعیت به همین صورت که گفتید باشه باید پیگیری کنیم. #-o