PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت 3 فایل ssl برای iis

mansour_bi2
May 8th, 2017, 08:15
سلام
من بر روی هاست سی پنل اقدام به نصب ssl کردم.
سابدامنه ای بر روی سرور مجازی از کانفینگ iis استفاده میکنم که برای هاست دانلود ازش استفاده میکنم خوب بر روی این سابدامنه ssl سی پنل نصب نمیشه پس نیاز هست بر روی آن ssl بر روی iis نصب شه سرتیفیکت هم که برای همون هاست هست فقط نیاز به سه فایل هست بررای ادد کردن تو iis آموزشی ندیدم که سه فایل سرتیفکت رو بسازم اصلا نمیدونم این سه فایل چی باید توش باشه و با چه پسوندی ذخیره شه. دوستان راهنمایی کنند این سه فایل رو چگونه بسازم.
35916

iwpanel
May 15th, 2017, 14:45
سلام
من بر روی هاست سی پنل اقدام به نصب ssl کردم.
سابدامنه ای بر روی سرور مجازی از کانفینگ iis استفاده میکنم که برای هاست دانلود ازش استفاده میکنم خوب بر روی این سابدامنه ssl سی پنل نصب نمیشه پس نیاز هست بر روی آن ssl بر روی iis نصب شه سرتیفیکت هم که برای همون هاست هست فقط نیاز به سه فایل هست بررای ادد کردن تو iis آموزشی ندیدم که سه فایل سرتیفکت رو بسازم اصلا نمیدونم این سه فایل چی باید توش باشه و با چه پسوندی ذخیره شه. دوستان راهنمایی کنند این سه فایل رو چگونه بسازم.
35916

سلام
ca خود windows server میشناسه نیازی نیست فقط شما نیاز cert کد بهش تعریف کنید که از خود iis روی سایت مورد نظر اینکار قابل انجامه

mansour_bi2
May 15th, 2017, 14:51
سلام
بله من سه فایل رو از سی پنل همون کدها رو برداشتم اما خوب میگه باید پسوند pfx چیه اون باشه سه کد رو یکی کنم از طریق openssl

iwpanel
May 15th, 2017, 15:46
سلام
بله من سه فایل رو از سی پنل همون کدها رو برداشتم اما خوب میگه باید پسوند pfx چیه اون باشه سه کد رو یکی کنم از طریق openssl

صدور مجدد كنيد اس اس ال روي وب سرور iis