PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد مچازی ساز وی ام ویر

anisagostar
May 7th, 2017, 19:28
سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم مجازی ساز وی ام ویر چند نسخه داره منظورم اینه به صورت مثال وی ام ویر وی سنتر چه کاربردی داره یا وی ام ویر های دیگه و اینکه یه منبع فارسی خوب ممنون میشم معرفی کنید برای اموزش و نصب و موارد کاملش

delta
May 7th, 2017, 19:56
میگم تاحالا دانلود کردید؟ بهتره دانلود کنید و نصب کنید..نیازی به اموزش نداره خیلی سادست.تو گوگل هم میتونید سرچ بزنید

anisagostar
May 7th, 2017, 20:03
میگم تاحالا دانلود کردید؟ بهتره دانلود کنید و نصب کنید..نیازی به اموزش نداره خیلی سادست.تو گوگل هم میتونید سرچ بزنیدبله دانلود کردم و نصبم کردم ولی میخوام کامل بدونم وی ام ویر چند نسخه مختلف داره و کامل میخوام بدونم چی به چیه

company_hosting
May 7th, 2017, 21:47
سلام

وی ام ویر نسخه های زیادی نداره
نوع کاربردی ان متفاوت هست

یکی ورکاستیشن هست برای موارد اموزشی و کار های متوسط
یکی وی ام ویر که همه افراد از اون استفاده میکنن و میشناسن

اکثر چیز های دیگر موارد کاربردی در داخل وی ام ویر هست

مثل ویسنتر
...

که وی ام ویر کامل میکنه

با تشکر

Majdict.com
May 8th, 2017, 09:13
با سلام
از وی ام ور برای مجازی سازی ماشین های فیزیکال در شبکه استفاده میشه که شما می تونید با رفتن به این سایت http://www.yepco.ir/category/article/virtualization اطلاعات کامل و دقیقی کسب کنید البته این تنها سایت نیست اما من مطالب خوبی اینجا پیدا کردم امیدوارم به دردتون بخوره و استفاده ببرین
موفق و پیروز با شین

anisagostar
May 8th, 2017, 11:25
با سلام
از وی ام ور برای مجازی سازی ماشین های فیزیکال در شبکه استفاده میشه که شما می تونید با رفتن به این سایت http://www.yepco.ir/category/article/virtualization اطلاعات کامل و دقیقی کسب کنید البته این تنها سایت نیست اما من مطالب خوبی اینجا پیدا کردم امیدوارم به دردتون بخوره و استفاده ببرین
موفق و پیروز با شین ممنون میشم نسخه های مخلتف وی ام ویر رو نام ببرید تمامی نسخه هارو که بنده کامل پیگیر و بررسی کنم در مورد این نسخه ها

Majdict.com
May 8th, 2017, 11:53
سلام
نسخه جدید esxi 6.5 هست که به بازار اومده اما چون خیلی از مازول هایی که بخواهین ازش استفاده کنید دارای لایسنس هست و هنز کرک خیلی هاش به بازار نیومده شما بت esxi 6.00 بهتره کار کنید نسخه های قدیمی تر ه 5.5 و 5. و 4 هم هست که بهتره طرفش نرین و از همین نسخه 6 شروع کنید. توضیح بدم که شما برای مجازی سازی اول باید esxi رو نصب کنید و بعد به سراغ نصب Vcenter برین و بعد از اون شروع به ساخا ماشین های مورد نیاز خودتون بکنید
موفق و پیروز باشین

anisagostar
May 17th, 2017, 18:29
دوستان محصولاتی که برای سرور استفاده میشه بجز esxi چه مواردی هست و اینکه وی سنتر کارش اینه که چند تا esxi رو در کنار هم جمع میکنیم و یکجا مدیریت میکنیم در وی سنتر درسته دوستان؟

anisagostar
June 7th, 2017, 11:29
دوستان عزیز ممنون میشم نسخه های کامل این شرکت رو معرفی کنید و یه منبع خوب هم برای اموزش یا نصب این محصولاتش معرفی کنید

ashadata
June 7th, 2017, 15:49
با سلام

دوست گرامی نصب اینا فقط next و next هست و اموزش خاصی هم براش نیست اینجور چیزارو باید تجربی یاد بگیرید بیشتر

من خودم اون اولا دنبالش بود که هی اموزشش ببینم یکم بری جلو کم کم یاد میگیری

anisagostar
June 8th, 2017, 09:45
با سلام

دوست گرامی نصب اینا فقط next و next هست و اموزش خاصی هم براش نیست اینجور چیزارو باید تجربی یاد بگیرید بیشتر

من خودم اون اولا دنبالش بود که هی اموزشش ببینم یکم بری جلو کم کم یاد میگیریدوست عزیز حرف شما متین بنده مواردی رو میدونم و نصبشون هم بلدم و کار باهاشون میخوام بدونم این شرکت دقیقا چه نسخه هایی داره که من خودم شخصا ببینم کدوم به کارم میاد که دنبالش برم ممنون میشم نسخه های مختلف این شرکت رو معرفی کنید