PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال نشدن مشخصات اکانت به وسیله ایمیل

Warez-Host.IR
December 23rd, 2010, 19:35
با سلام خدمت دوستان و همکاران محترم

در زمان ساخت اکانت جدید در whm مشخصات اکانت ایجاد شده برای خریدار ایمیل نمیشه
میخواستم از دوستان راهنمایی بگیرم که مشکل از کجا هست و مربوط به تنظیمات کدام بخش میشه ؟؟

TukaNet
December 23rd, 2010, 20:04
دقیقا من هم همین مشکل رو دارم !

ایمیل برای ادمین ( خودم ) ارسال میشه

ولی کاربر ایمیل دریافت نمیکنه ...

Warez-Host.IR
December 23rd, 2010, 20:40
برای من ایمیل متفرقه زیاد میاد ولی زمانی که اکانت جدید ایجاد میکنیم مشخصات اکانت ارسال نمیشه - نه برای کاربر و نه برای خود من - فقط همون لحظه که ایجاد میشه قابل مشاهده هست
حدود یک هفته هست که پنلها را به سی پنل تبدیل کردیم - قبلش با دایرکت ادمین این مشکل را نداشتیم

Warez-Host.IR
December 24th, 2010, 09:08
كسي نبود راهنمايي كنه ؟؟

dade24
December 24th, 2010, 10:07
دوستان من مشکلم یه چیز تو همین مایه هاست من نمیدونم چرا وقتی میخام از ایمیل سایت خودم استفاده کنم اصلا ورودی نداره .......

Warez-Host.IR
December 24th, 2010, 11:21
خوب دوستان كسي ديگه مشكل نداره ؟؟ (:|
(( قديما مي گفتيم كسي ديگه نبود راهنمايي كنه ، الان بايد بگيد كسي ديگه مشكل نداره )) :53:

IranianServer
December 24th, 2010, 12:44
قکر نکنم به مکاربر ایمیل ارسال کنه ! از اول که یادمه اینجوری بود :d

Rezash
December 24th, 2010, 13:13
خود whm فقط مشخصات رو به ايميل ريسلر يا ادمين ميفرسته وبراي ارسال مشخصات به صورت دستي نياز به استفاده از برنامه هاي كمكي هست كه اكانت رو با api ايجاد و مشخصات رو براي كاربر ارسال كنند. مانند whmcs

Warez-Host.IR
December 24th, 2010, 14:47
قکر نکنم به مکاربر ایمیل ارسال کنه ! از اول که یادمه اینجوری بود :d

پس از اول سيستم بيخودي بوده بازهم خدا پدر دايركت ادمين را بيامرزه

خود whm فقط مشخصات رو به ايميل ريسلر يا ادمين ميفرسته وبراي ارسال مشخصات به صورت دستي نياز به استفاده از برنامه هاي كمكي هست كه اكانت رو با api ايجاد و مشخصات رو براي كاربر ارسال كنند. مانند whmcs
اخه براي من يا همكارانم هم مشخصات اكانت را ايميل نميكنه
كاربر كه ديگه هيچي
فقط همان لحظه كه اكانت را ايجاد ميكنيم مشخصات و جزئيات قابل مشاهده هست
بايد مشخصات را ذخيره كنيم و خودمان براي كاربر ايميل كنيم يا در پنل كاربريش ارسال كنيم
اينطوري زياد جالب نيست

Rezash
December 24th, 2010, 17:03
پس از اول سيستم بيخودي بوده بازهم خدا پدر دايركت ادمين را بيامرزه

اخه براي من يا همكارانم هم مشخصات اكانت را ايميل نميكنه
كاربر كه ديگه هيچي
فقط همان لحظه كه اكانت را ايجاد ميكنيم مشخصات و جزئيات قابل مشاهده هست
بايد مشخصات را ذخيره كنيم و خودمان براي كاربر ايميل كنيم يا در پنل كاربريش ارسال كنيم
اينطوري زياد جالب نيست

فكر كنم مشخصات براي شما تنها در حالي ارسال مي شود كه هنگام ثبت دومين contact رو برابر ايميل خودتون بذاريد.

TukaNet
December 24th, 2010, 17:09
خوب پس این کنتاکت ایمیل رو واسه چی میگیره ؟؟

Warez-Host.IR
December 24th, 2010, 17:58
يعني اين همه مدت همه دارين استفاده ميكنيد براي كاربرانتون مشخصات اكانتها را بعد از ساخت دستي بهشون ارسال ميكنيد ؟؟

Rezash
December 24th, 2010, 18:01
خوب پس این کنتاکت ایمیل رو واسه چی میگیره ؟؟

خدماتي مثل password reset

---------- Post added at 07:01 PM ---------- Previous post was at 06:59 PM ----------

يعني اين همه مدت همه دارين استفاده ميكنيد براي كاربرانتون مشخصات اكانتها را بعد از ساخت دستي بهشون ارسال ميكنيد ؟؟

اونهايي كه whmcs دارند يا از برنامه هاي مشابه نيازي به ارسال دستي ندارند.

Warez-Host.IR
December 24th, 2010, 19:13
اينطوري نميشه من برم از يكي از دوستان يك سوالي بپرسم ، يادم هست اكانت كه مي ساختن بلافاصله براي كاربرانشون ايميل ميامد
گروه فناوری سیکا - هاست و دامنه ، سرور ، کردیت کارت و حساب بانکی (http://www.sikaserver.com/)
به نتيجه اي اگر رسيدم به ديگران هم اطلاع ميدم

CANOR
December 24th, 2010, 20:42
فقط برای ادمین ارسال میشه
دوستتون هم احتمالا بلافاصله بعد از ساخته شدن اکانت مشخصات رو توی ایمیل کپی میکرده و برای مشتری میفرستاده

aligoli
May 7th, 2012, 08:27
ببخشید این تایپک قدیمی هست و نباید بیاد بالا، اما من واقعا چنین مشکلی که جناب Warez-Host.IR (http://www.webhostingtalk.ir/member/10396/) داشتند رو الان دارم، جناب به نتیجه ای رسیدید ؟

دیگر دوستان چطور ؟

nasa_de
May 7th, 2012, 11:05
من هم با DirectAdmin چنین مشکلی رو دارم.