PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد حساب بانکی امریکا + ویزا کارت مجازی با کمترین هزینه

DeltaGostar
December 23rd, 2010, 18:53
به اطلاع دوستان و همکاران عزیز میرسانیم

به راحتی صاحب حساب اینترنتی Paypal شوید.

تعدادی مشخصی حساب بانکی امریکا جهت (فقط) ویرفای کردن PAYPAL و غیره .... عرضه میشود

(حساب های قابل برداشت . انتقال . واریز نمیباشد ) ( قیمت 25هزار تومان )

VCC (ویزای مجازی امریکا )جهت ویرفای حسابی پی پال و غیره (قیمت 20 هزار تومان )

نکته (موارد زیر جهت استفاده و حساسیت های پی پال )
1. به هیج وج از ای پی ایرانی لاگین شود . حتی برای یک بار .
2. استفاده و لاگین شدن فقط با یک ای پی مشخص .
3.ساخت ایمیل مجزا برای اکانت پی پال و شبیه بودن به حساب بانکی
4. جهت آسودگی خاطر و پایداری و لاگین و خرید و استفاده از پی پال (استفاده از سرور مجازی ) توصیه میگردد.
5. استفاده از حساب های بانکی جهت ویرفای به مدت 24 ساعت بعد از ارسال به ایمیل شما قابل استفاده است.

در صورتی که موارد بالا رعایت شود . هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

نکته های حساس دیگر برای افرای که خرید انجام دهند ایمیل خواهد شد .

تماس با ما
email: DELTAGOSTAR.NET@GMAIL.COM
id YAHOO : SERVERH
09158112537

Woshka
December 23rd, 2010, 19:09
یک سوالی برام پیش اومده که
اگر میشه پی پال برای ایرانی ها تهیه کرد دیگه تحریم یعنی بی خودی بوده؟

alireza88
December 23rd, 2010, 19:10
اين vcc كه ميغرماييد همون ويزا كارت كلاسيك هست؟

DeltaGostar
December 23rd, 2010, 19:17
سیاست های دولت ها و تحریمات اقتصادی برای دولتها است

توی ایران هزاران نفر دارند استفاده میکند

شما منظورتون اینکه ایرانی حق استفاده نباید داشته باشه ؟ مگه چی کمبود ذهنی و عقلی و درکی از بقیه کشورها داریم ؟

---------- Post added at 08:17 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

اين vcc كه ميغرماييد همون ويزا كارت كلاسيك هست؟

سرچ کنید توی گوگل vcc چیست ؟

كارت اعتباري(vcc) براي وريفاي(verify)كردن پي پل(PAYPAL)حساب پي پل (PAYPAL ) خود را به راحتي وريفاي (معتبر) كنيد!!!!كارت هاي اعتباري مجازي براي وريفاي كردن اكانت PAYPALصادر شده از بانك هاي اروپايي و آمريكايي (بسيار معتبر)تاكيد مي شود كه اين كارت هاي اعتباري مجازي ((VCC فقط براي وريفاي كردن حساب پي پل درنظرگرفته شده اند!!!! (توجه شود VCC هايي كه از ما خريداري مينماييد توسط بانك هاي آمريكايي و اروپايي صادر مي شوند و نه بانك هاي آسيايي و هندي !!)

Reza.exe
December 23rd, 2010, 19:17
خود ایجاد و ورفای کردن paypal
توسط شما چقدر هزینه داره؟

DeltaGostar
December 23rd, 2010, 19:24
توسط خودمان با ای پی اختصاصی و سرور مجازی میخواهید ؟ یا فقط ساخت و ارسال مشخصات برای شما؟

Reza.exe
December 23rd, 2010, 19:27
توسط خودمان با ای پی اختصاصی و سرور مجازی میخواهید ؟ یا فقط ساخت و ارسال مشخصات برای شما؟
ساخت و ارسال مشخصات

DeltaGostar
December 23rd, 2010, 19:34
ساخت و ارسال مشخصات

50 هزار تومان

hajvahid
December 23rd, 2010, 20:15
سلام . من آی پیم اروپا هست (هلند) . بهتر هست که vcc هم از اروپا باشه . درسته ؟ و اگه آره شما از اروپا هم میدید ؟ و اگه آره از چه کشوری؟

DeltaGostar
December 23rd, 2010, 20:19
سلام . من آی پیم اروپا هست (هلند) . بهتر هست که vcc هم از اروپا باشه . درسته ؟ و اگه آره شما از اروپا هم میدید ؟ و اگه آره از چه کشوری؟

فرقی ندارد در فقط
ای پی ثابت بودن مهم ترین قسمت است است ما از امریکا میدهم
حساب بانکی امریکا

حسابی به همین صورت داشتیم که بدون هیچ مشکلی در ماه 500 دلار هم جابه جای داشت و موراد گفته شده را رعایت کرده بود

CYB3R
December 23rd, 2010, 20:58
یه سوال دارم ، ما مثلا یه اکانت پی پال ساختیم با آی پی آمریکا شهر شیکاگو ، یک ماه بعد مجبور به تغییر چیز پی ان شدیم رفتیم باز آمریکا ولی شهر مثلا دالاس .
این مشکلی به بار میاره ؟!!

DeltaGostar
December 23rd, 2010, 21:01
یه سوال دارم ، ما مثلا یه اکانت پی پال ساختیم با آی پی آمریکا شهر شیکاگو ، یک ماه بعد مجبور به تغییر چیز پی ان شدیم رفتیم باز آمریکا ولی شهر مثلا دالاس .
این مشکلی به بار میاره ؟!!

بله توضیح دادم که خدمت شما
ای پی ثابت فقط

limonisher
December 24th, 2010, 00:16
من تاكنون چندين بار با استفاده از VCC اكانت پي پال ساختم و وريفاي كردم. ولي در تمامي دفعات حسابم پس از مدتي كوتاه ليميت شد و پي پال درخواست مدارك كرد. بااينكه از چيز پي ان اختصاصي استفاده مي كردم.

آيا اگر اينبار و با استفاده از vcc هاي شما مبادرت به وريفاي پي پال كنم اين مشكلات برايم پيش نخواهد آمد؟

DeltaGostar
December 24th, 2010, 00:23
خوب اشتباه کردید دیگه در استفاده

نکته بسیار حساس اینجا است . (کوکی ) پی پال خیلی زرنگ تر از این حرفا است از روی کوکی میفهمید که شما ایرانی هستید یا خیر یا ای پی عوض شده یا خیر. چیز پی ان و این حرفا فایده ندارد .

وقتی حسابهای با این زحمت میگیرید و میسازید و استفاده منیکنید فقط لازم است

یک vps لینوکس با ماهی 8 یا 10 هزار تومان بگرید یا سالانه 70 هزار تومان یک جا بخرید فقط برای این خرید

در ضمن دقیقا مثل یک بانک رفتار میکنن با مشتری /. خواه قانونی یا غیر قانونی باشد

باید یواش یواش خرید انجام دهید . 10 - 20 دلار- 40 همیطوری تا به بالا و

robot
December 24th, 2010, 02:37
یک vps لینوکس با ماهی 8 یا 10 هزار تومان بگرید یا سالانه 70 هزار تومان یک جا بخرید فقط برای این خرید

چرا لینوکس؟؟!

DeltaGostar
December 24th, 2010, 11:41
لینوکس و محیط گرافیکی نصب میکنید
vnc
وصل میشید
راحت خریدتون انجام میدهید

فرقی هم ندارد پس کمترین هزینه است وگرنه ویندوز حداقل لیسانس 20 هزار تومن WIN2003

ONLY متن باز

---------- Post added at 12:41 PM ---------- Previous post was at 12:34 PM ----------

من تاكنون چندين بار با استفاده از VCC اكانت پي پال ساختم و وريفاي كردم. ولي در تمامي دفعات حسابم پس از مدتي كوتاه ليميت شد و پي پال درخواست مدارك كرد. بااينكه از چيز پي ان اختصاصي استفاده مي كردم.

آيا اگر اينبار و با استفاده از vcc هاي شما مبادرت به وريفاي پي پال كنم اين مشكلات برايم پيش نخواهد آمد؟

فرقی نمیکنید بازم بسته خواهد شد .

شما حساب بانکی که میگیرید به نام همان شخص یه جی میل یا هر مدل پست الکترونیکی باز کنید .
سپس عملیات ویرفای با حساب بانکی انجام دهید
حسابی که براتون پول واریز میکنید سعی کنید معتبر باشد

بعد از چندین روز یک خرید کم انجام دهید

کلیه موارد زیر با سرور مجازی . ای پی ثابت انجام شود .

CANOR
December 24th, 2010, 19:14
من نمیخوام کار صاحب تاپیک رو خراب کنم و هیچ نظری هم در مورد سرویس ایشون ندارم
ولی این نکته رو بگم که vcc و وریفای شدن کردیت کارد فقط یکی از چندین آیتمی هست که پیپال برای وریفای کردن اکانت شما ازتون میخواد
حتی اگر شما تمامی موارد رو درست انجام بدید و هیچ کار مشکوکی انجام ندید، باز هم پیپال بعد از مدتی اکانت شما رو میبنده و از شما مدارک جدید میخواد
این یک پروسه ی عادی در پیپال هست و برای همه است، حتی خارجی هایی که تمام مدارکشون اصل هست و هیچ مشکلی ندارند هم از این قاعده مستثنی نیستند
پیپال به صورت رندوم این کار رو انجام میده و شک نکنید که یک روز هم نوبت اکانت شما خواهد شد که مورد بازخواست پیپال قرار بگیره
هر چند ممکنه بعضی اوقات چندین ماه هم طول بکشه تا به شما گیر بده
مثلا خود من یک اکانت داشتم که بعد از 1.5 سال لیمیت شد، اکانتهایی هم داشتم که ظرف 24 ساعت لیمیت شدند.

ولی چیزی که مسلمه اینه که هرچقدر کمتر از اکانتتون استفاده کنید و مبالغ پایین رد و بدل کنید کمتر تو چشم پیپال هستین
توصیه من اینه که در ماه حداکثر 2 بار و هر بار حداکثر 50 دلار با پیپالتون پرداخت کنید.

s.w.a.t
December 24th, 2010, 19:23
طبق تجربه شخصی بنده بعد از مدتی حسابهای همه دوستانی که این کار رو میکنن لیمیت میشه! در ضمن برای حساب بانکی و وریفای کردن هم تا اونجایی که من اطلاع دارم باید نام خانوادگی صاحب حساب با نام خانوادگی حساب بانکی یکی باشه! اگه مثلا name name یکی استفاده کرده و بعد حسابش بسته شده name1 name که حساب بسازه میره زیر ذربین پی پال و قاعدتا بسته میشه. تنها راحی که میتونید بدون مشکل از پی پال استفاده کنید این هست که اکانت نسازید و فقط یه کارت بخرید و از طریق اون کارت بدون ثبت نام پرداخت کنید... .

DeltaGostar
December 24th, 2010, 19:26
بله vcc کجا

حساب بانکی bank usa
کجا

خیلی فرق میکنید درسته ما5 هزار تومان تفاوت گذاشتیم برای این دو مدل
اما لیمت شدن که همان طور فرمودید خودتون بهتر از کمتر توی چشم باشید
ip اختصاصی و بدون تغییر از هر جا که هستید امریکا . اروپا مهم متغییر نبودن ip است .
ما نزدیک 500 دلار در ماه هم خرید داشتیم با همین مدل اکانت ها

حساب بانکی خالی بود و یک خرید بیش از حد انجام دادیم که منجر شد تا حساب بانکی فرضی (مجازی ) چک شود توسط خریدار
سپس ایمیل آمد که حساب وجود ندارد . و لو رفتن مسئله .
این موارد تجربه بسیار زیادی است که خدمت شما عرض دارم میکنم ..

موفق باشید .

s.w.a.t
December 24th, 2010, 19:41
دوست عزیز اصلا بحث این حرفها نیست. وقتی شما میخوایی حسابت رو وریفای کنی حساب بانکی ازت میخواد و دوتا deposit به مبلغ کمتر از یک پوند (برای آمریکا کمتر از یک دلار) از حسابتون بردمیدارن بعد میگن باید این دوتا رقم رو بنویسید تا حساب وریفای بشه!
بعد چه شکلی شما با حساب مجازی و فرضی اینکار رو میکنی ما موندیم!

یه چیز دیگه این که حساب از طریق خریدار چک نمیشه. پی پال چک میکنه اگه حساب به قول شما فرضی باشه اصلا نمیتونید از اون استفاده کنید چون تا حساب وریفای نشه طبق اون راهی که بالا گفتم شما نمیتونید از اون حساب استفاده کنید!

DeltaGostar
December 24th, 2010, 19:49
طبق تجربه شخصی بنده بعد از مدتی حسابهای همه دوستانی که این کار رو میکنن لیمیت میشه! در ضمن برای حساب بانکی و وریفای کردن هم تا اونجایی که من اطلاع دارم باید نام خانوادگی صاحب حساب با نام خانوادگی حساب بانکی یکی باشه! اگه مثلا name name یکی استفاده کرده و بعد حسابش بسته شده name1 name که حساب بسازه میره زیر ذربین پی پال و قاعدتا بسته میشه. تنها راحی که میتونید بدون مشکل از پی پال استفاده کنید این هست که اکانت نسازید و فقط یه کارت بخرید و از طریق اون کارت بدون ثبت نام پرداخت کنید... .

اقا واقعا ممنون از توضیحاتون بسیار عالی بود

CANOR
December 24th, 2010, 19:52
دوست عزیز اصلا بحث این حرفها نیست. وقتی شما میخوایی حسابت رو وریفای کنی حساب بانکی ازت میخواد و دوتا deposit به مبلغ کمتر از یک پوند (برای آمریکا کمتر از یک دلار) از حسابتون بردمیدارن بعد میگن باید این دوتا رقم رو بنویسید تا حساب وریفای بشه!
بعد چه شکلی شما با حساب مجازی و فرضی اینکار رو میکنی ما موندیم!

این کار شدنیه ولی مشکلی که اینجا هست اینه که یک زمانی این حربه ها کار ساز بود، الان پیپال خیلی چیزهای دیگه علاوه بر کارت از شما میخواد
یک مدت که بگذره کارت شناسایی و ... هم میخواد
حتی برای اونهایی که با مشخصات امریکایی اکانت ساختن بسیار سختگیرتره، و باید تلفن و آدرس هم وریفای بشه و شماره شناسایی امریکایی لازمه که فقط کسانی که گرین کارت دارن میتونن این شماره رو داشته باشند

s.w.a.t
December 24th, 2010, 20:01
این کار شدنیه ولی مشکلی که اینجا هست اینه که یک زمانی این حربه ها کار ساز بود، الان پیپال خیلی چیزهای دیگه علاوه بر کارت از شما میخواد
یک مدت که بگذره کارت شناسایی و ... هم میخواد
حتی برای اونهایی که با مشخصات امریکایی اکانت ساختن بسیار سختگیرتره، و باید تلفن و آدرس هم وریفای بشه و شماره شناسایی امریکایی لازمه که فقط کسانی که گرین کارت دارن میتونن این شماره رو داشته باشند

شدنی برای یه مدت کوتاه هست! از شما شماره تلفن میخواد. شماره کارتتون رو میخواد حساب بانکی میخواد کارت و حساب بانکی باید با آدرس ثبت نام شده شما یکی باشن. و ....

DeltaGostar
December 24th, 2010, 20:05
این امری که دوستون میگن
2 دلار و یک دلار
کسر میکنه
برای ویزاکارت و مستر و غیره است

حساب بانکی چنین مواردی نمیخواد و
چک نمیکنه

s.w.a.t
December 24th, 2010, 20:26
حساب بانکی چنین مواردی نمیخواد و
چک نمیکنه

چرا دقیقا میخواد!

CANOR
December 24th, 2010, 20:28
شدنی برای یه مدت کوتاه هست! از شما شماره تلفن میخواد. شماره کارتتون رو میخواد حساب بانکی میخواد کارت و حساب بانکی باید با آدرس ثبت نام شده شما یکی باشن. و ....

من چیزی غیر از این گفتم !؟ :-b

tactools
December 24th, 2010, 20:35
نمی دونم این چه اخلاقیه ما ایرانیا داریم
تا یه تایپیک میاد 100 نفر ادم بیکار میان هی نظر الکی پست می دن بعد میان می گن اقا من قدیمیم فلان تا پست دارم در صورتی که هیچی تو استین ندارن
منخودم این حساب بانکی رو یوز کردم و حرف هیچ کدوم این حرفا رو قبول ندارم من خودم این حساب رو میفروشم
الان اگه دوستی شک دارمی تونه بره تو سایتم ببینه دکمه دونیت تو سایت با همین پیپال اوکی شده یکی دو نفر از بچه های پرشین تولبز که کلی تو فروم فروش سرور و هاست دارن با من کار می کنن و با همین پیپیال تا 600 تا تراکنش داشتیم و مشکلی الان یه ساله نداریم

حرف اخر فروم رو با چت روم اشتباه نگیرید
TacTools (http://www.tactools.org)

DeltaGostar
December 24th, 2010, 20:54
چرا دقیقا میخواد!

وقتی بسته بشه اکانتون و لو برید و غیره ( حرف شما صحیح میخواد ) خودم به این مشکل خوردم بعد از این که آماتور بازی در آوردم
ولی بار اول باز میکنید
نمیخواد

packsaft
December 28th, 2010, 19:04
خوب اگه درست متوجه شده باشم شما یه حساب کذایی رو تو پی پل وارد میکنی و بعد هم با یه ویرا کارت اونو فعال میکنی که شک نکنه درسته؟

---------- Post added at 08:04 PM ---------- Previous post was at 08:02 PM ----------

Vcc (ویزای مجازی امریکا )جهت ویرفای حسابی پی پال و غیره (قیمت 20 هزار تومان )

چند دلار شارژ داره؟

DeltaGostar
December 28th, 2010, 19:57
خیر اشتباه فرمودید
دو تا راه حل دارد برای ویرفای کردن که vcc و حساب بانکی (صفر) دلار دارد

به زودی فیلم ویرفای کردن پی پال ساخته میشود و در تالار گذاشته خواهد شد .

DeltaGostar
December 31st, 2010, 00:08
فیلم آموزشی از ابتدا تا ویرفای کردن اکانت 100% تست شده و مطمن

http://www.webhostingtalk.ir/f172/18924/#post184408
لینک تاپیک اموزشی

Metalik
December 31st, 2010, 08:17
من الان 2 ساله پی پال دارم و حدود 1000 دلار هم تراکنش داشته تا حالا نه لیمیت شدم و نه از من مدرکی خواسته
این طوری نیست که بعضی ها می گن و روش هایی برای دور زدن پی پال وجود داره شاید یکیش هم روشی باشه که صاحب تاپیک می گه

DeltaGostar
December 31st, 2010, 20:19
دوستان فروش ویژه شروع شد ( BANK USA ACC)

25000 تومان

تحویل حساب بانکی کمتر از 24 ساعت

صدرصد OK
verfiy paypal

اثبات شده

---------- Post added at 09:19 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

به دلیل های قبلی حساب های پی پال شارژ نمیشد

اما هم اکنون قابلیت این برای دوستان فراهیم کردیم توسط حساب های قانونی و مطمن برای دوستان
شارژ خواهد شد

قیمت به روز میباشد
usd =1150

itjavani
January 4th, 2011, 20:22
Delta Gostar عزیز واسه ما یه اکانت امروز وریفای کرد... که با موفقیت انجام شد... ایشالله چند روز دیگه هم یه تراکنش میزنم خبر موفقیت آمیز بودن اون رو هم میگم خدمت دوستان..

DeltaGostar
January 4th, 2011, 20:30
بله کلا شدی است و فروش ویژه و تعداد بالا اکانت نیز با تخفیف میتونیم تحویلتون بدم

تعداد اگر در هفته 5 عدد باشد تخفیف میخورد .

CYB3R
January 4th, 2011, 21:06
دوست عزیز ویزا با قابلیت شارژ همراه با وی پی ان مخصوص که پیپال بسازم چند در میاد ؟
ویزا بدون قابلیت شارژ هم لطف کن قیمت بده .

meisam317
January 4th, 2011, 21:30
دوستان من شنیدم به حسابهای امریکایی پی پال خیلی گیر میده ولی به حسابهای سایر شرکتها کمتر گیر میده
میشه با اینا از کشورهای دیگه حساب بازکرد ؟ کدوم کشورهای محدودیت کمتری دارند ؟

DeltaGostar
January 4th, 2011, 21:35
الان فقط vcc داریم که میشه باهش اکانت های پی پال غیر امریکای رو ویرفای کرد 2 دلار داخش دارد قیمتش 20 هزار تومان است . و وی پی ان نمیشه فقط سرور مجازی با ای ثابت - که ویرفای کردید با همون خرید بزنید .و کم کم حسابتون تراکنش داشته باشد . . و قابلیت شارژ ندارد - 48 ساعت کمتر انقضا پیدا میکنید.

DeltaGostar
January 4th, 2011, 22:01
بستگی دارد
USA BANK
یا
Suntrust Bank

DeltaGostar
January 5th, 2011, 20:20
دوستان باز روز های آخر هفته میلادی میان سفارش میدن و باید بیشتر انتظار بکشن . :d
نگین نگفتیم - هر چند تا هر سفارشی است طی این دو روز بفرمایند تا سریع تر اوکی کنیم سفارش حسابشون رو

arshiamoj
March 29th, 2011, 00:25
اعتبار این vcc ها چقدر هستش؟

mansoormin
September 8th, 2011, 16:59
می بخشید در حال حاضر حساب باز میکنید؟چه قیمت؟

darkj
January 16th, 2013, 00:35
از دوستان کسی پرداخت آنلاین مبلغ بالا داشته باشه من با تخفیف خوب میزنم

ماسوری

n2d
January 16th, 2013, 07:40
سلام
محترامنه تر خواهد بود برای تبلیغات ِ خود تاپیک ِ مجدد باز کنید تا اینکه مثل ِ تاپیک .... ، تاپیک های قدیمی رو بالا بیارید یا مانند این تاپیک به استارتر بی احترامی کرده و در پستشون تبلیغات کنید!!

refral1
July 22nd, 2013, 12:36
مهندس کمک کمک من الان مورخه 92/4/31 یک کارت ویزای مجازی به مبلغ 5 دلار خریده ام و الاان موندم کجا وارد کنم اطلاعات کارت رو تا ویرفای بشه پول بهتون میدم راهنمایی کنید 09148409759 تلفن refral1 ایمیلم هست تو یاهو کمکم کنید

arc1o0
July 22nd, 2013, 12:41
مهندس کمک کمک من الان مورخه 92/4/31 یک کارت ویزای مجازی به مبلغ 5 دلار خریده ام و الاان موندم کجا وارد کنم اطلاعات کارت رو تا ویرفای بشه پول بهتون میدم راهنمایی کنید 09148409759 تلفن refral1 ایمیلم هست تو یاهو کمکم کنید

سلامدنبال زیر خاکی می گشتید؟

با ما در تماس باشید تا مشکلتون رو حل کنیم

یا حق