PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد سرویس اشتراک ویدیو؟

Erana
May 5th, 2017, 14:12
دوستان نظرتون در مورد راه اندازی سرویس اشتراک ویدیو در این زمان چیه؟ با وجود سرویس های دیگه آیا برگشت سرمایه داره؟

آیا شما بودید اینکار رو میکردید؟ممکنه کلا نظرتون رو عنوان کنید؟ هر دیدگاهی دارید بیان کنید

fireserver
May 5th, 2017, 14:24
با سلام و عرض احترام

اگر همراه با یک نو آوری و تفاوت با سایر رقبا باشد مشکلی ندارد ولی در غیر این صورت به نظرم بی فایده می باشد.

hmydcm
May 5th, 2017, 14:28
سلام.
در حال حاضر سرویس اشتراک ویدئو مطرح در ایران آپارات هست.
البته سایت های مشابه دیگری هم هستند.
شما اگر بتونید ایده جدید بیارید حتما دیده خواهید شد.
اگر ایده جدیدی ندارید قرار دادن کلیپ های ارزشمند و نایاب هم می تونه کمک شایانی به جذب کاربر بکنه.
می خواهید از راه تبلیغات دیده شوید یا گوگل؟ هر دوی این راه ها هزینه بر هست یکی بیشتر و دیگری کمتر. هزینه های سرور هم هست.

من به شخصه اگر باشم هزنیه ها رو بالا و پایین می کنم. حساب می کنم چند کاربر می تونم در روز جذب کنم و این جذب از چه طریق خواهد بود.
حال درآمد را حساب خواهم کرد که از چه طریق و به چه مقدار خواهد بود.
با کمی بالا پایین کردن آمار و ارقام میشه یک نتیجه گیری کرد.

قبل شروع ببینید انگیزه ادامه کار دارید؟ چون خود من چندین بار در زمینه های مختلف شکست خوردم. فقط به دلیل نبود انگیزه و گاهی هم به دلیل نبود آگاهی کافی.
با همه این ها نمی خوام نظر بدم. چون شرایط شما با من فرق می کنه. فقط خواستم بگم تمام جوانب کار رو در نظر بگیرید.

MJmoonwalk
May 5th, 2017, 15:08
سرویسی مثل آپارات داره پشتیبانی میشه هم از نظر مادی و هم از نظر پارتی بازی. امکاناتش کاملا ابتدایی و ساده است. سرعت آپلود کمی داره از یوتیوب. و بیشتر شبیه یک تقلید از یوتیوب بوده تا ایده ولی ساپورت شده. شما به راحتی میتونید سرویسی بهتر از این سایت درست کنید و اولین مشکل دامنه کوتاه است که اونا هزینه کردن خریدن و گزینه بعدی نرم افزار موبایل است.

relaxhost
May 5th, 2017, 22:56
دوستان نظرتون در مورد راه اندازی سرویس اشتراک ویدیو در این زمان چیه؟ با وجود سرویس های دیگه آیا برگشت سرمایه داره؟

آیا شما بودید اینکار رو میکردید؟ممکنه کلا نظرتون رو عنوان کنید؟ هر دیدگاهی دارید بیان کنید
اگه
از پس هزینه هاش بربیاد و با جون دل باش بشینید بهترین بازدهی رو خواهید داشت .فقط اطلاعاتون رو در این زمینه کامل کنید بعد شروع به کار کنید

firebox
May 6th, 2017, 13:15
سایت اشتراک ویدیو مهم ترین چیز داشتن محتوای اختصاصی است ، سایت آپارات به خاطر فیل-تر بود یوتیوب محبوب شده و از نظر محتوایی خیلی ضعیفه (کاربرهای آپارات ۹۰ درصدشون فقط ویدیوهایی کپی و تکراری آپلود میکنن)
الان سایت یوتیوب به خاطر اینکه میشه ازش کسب درآمد کرد ، رقابت زیادیی برای تولید محتوای با کیفیت وجود داره .

تو ایران متاسفانه ، برای تولید محتوای ویدیویی باید از هزار تا سگ و خر مجوز بگیری و پاچه خواری شون رو کنی ، اگر باهاشون راه نیایی خیلی راحت فیل-ترت میکنن (فقط کافیه یک چیزی گفته بشه که به مزاق یکی از بالایی ها خوش نیاد)
به نظر من اصلا ارزش وقت گذاشتن نداره.