PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری باید شکایت کنم از کسی که پولمو بالا کشیده؟

mr.jabbari
May 4th, 2017, 19:04
سلام عرض خسته نباشید

بنده به شخصی سفارش اسکریپت دادم و مبلغ 1 میلیون تومان براشون واریز کردم قرار بود اسکریپت رو 25 روزه تحویل بدن الان 1 ماه و 10 روزه گذشته و کلا جواب نمیدن و هربارم میگن فردا تحویل میدیم و... میرن و دو هفته ج نمیدن

اگر میشه مراحل شکایت رو بگین بهم باید چطوری شکایت کنم از ایشون
چقد زمان میبره تا به پولم برسم؟
اگر ممکنه کسی که تاحالا شکایت کرده و اطلاع داره توضیح بده مچکر !

almandata
May 4th, 2017, 19:43
تقریبا بین یک ماه تا چند ماه پروسه شکایت طول میکشه خیلی پیگیر باشی خیلی زود جواب میگیرید
یه کم هزینه براتون داره اما اگه محکوم بشه هرچی هزینه کردین رو میتونید بگیرید

J4vad
May 4th, 2017, 20:14
سلام عرض خسته نباشید

بنده به شخصی سفارش اسکریپت دادم و مبلغ 1 میلیون تومان براشون واریز کردم قرار بود اسکریپت رو 25 روزه تحویل بدن الان 1 ماه و 10 روزه گذشته و کلا جواب نمیدن و هربارم میگن فردا تحویل میدیم و... میرن و دو هفته ج نمیدن

دوست من به شما پیشنهاد می کنم با شخص مورد نظر وارد مذاکره بشید و دوستانه مشکل رو حل کنید مبلغی که گفتید ارزش نداره چندین ماه دنبالش برید و مبلغی بدید و تمبر باطل کنید ، سعی کنید مدارا کنید تا اسکریپت را تحویل بدهند برخی اوقات موارد برنامه نویسی بیش از زمانی که برنامه نویس اعلام می کند زمان می برد و این طبیعی هست البته ایشان نباید به شما قول می دادند وقتی نمی توانند کاری را انجام دهند ، اما چاره ای نیست سعی کنید مدارا کنید تا تحویل بدهند و شکایت را در مرحله آخر قرار دهید .

موفق باشید .

mo_mohit1
May 4th, 2017, 21:05
سلام عرض خسته نباشید

پرینت حسابت رو میگیری میبری شکایت میکنی. حدود 50 تا صد خرجت میشه. بیشتر نمیشه/ بعد برات پیداش میکنن و باید بری دادگاه حالا باید ثابت کنید شما پول را بیعانه جهت طراحی سایت به ایشون دادین. راه اثباتش سخت نیست . ولی زمان بر هست پیگیر بشید زیر دو هفته هم میتونید جواب بگیرید. ولی دوندگی زیاد داره
اول اگر سایت معتبر هست بهتره باهاشون صحبت کنید و مکالمات رو هم ذخیره کنید

ashadata
May 4th, 2017, 22:48
اگه باهم سازش کنید بهتره چون شکایت واقعا اعصاب خورد کنی و زمان بر هست حداقل سه ماه طول میکشه تا پرونده به مرحله بررسی در دادگاه برسه تازه مخصوصا این مبالغ کم و ....

برید شکایت کنید برای این چیزا میفرستن پلیس فتا اول و یک ماه وقت داره

از همون فرم شکواییه عکس بگیرید که مهر خورده و .... احتمالا ایشون بفهمن جدی هستید درست میشن

وگر نه باید برید دنبالش که زمان زیادی رو حروم میکنه

hoka
May 5th, 2017, 10:49
میرید دادسرا . مبلغ 150 تومن حدودی پول تمبر + توقیف اموال میشه. میرید شورای حل اختلاف بعدش نامه ی توقیف اموال رو میگیرید میرید ابلاغ میکنید خودتون شخصا بهشون ( شانس بیارید دور نباشه شهرشون بهتون ) و بعد توقیف اموال رو میزنید روی حساباش طرف زودتر از وقت دادگاه میاد پول و میده

توقیف اموال نزنید و یا نرید ابلاغ کنید شخصا پروسه ی 4 5 ماهه هست این موضوع شکایت

ehsan-a
May 5th, 2017, 11:35
ببخشید یک سوال میپرسم . عذر خواهی میکنم از استارتر محترم ...
من به یک نفر برای سئو سایت مبلغی را دادم ولی ایشون تمام کارایی که کردن به ضرر سایت ما و پنالتی شدن سایت ما بود ، بعدش هم رفتن و دیگه جواب نمیدن ...
به طریقی که گفتید میتونیم شکایت کنیم یا خیر ؟
:(

pouryamb
May 5th, 2017, 11:44
من هم مورد مشابهی مثل شما داشتم و تقریبا ارزش معامله هم برابر معامله شما بود. با شکایت یک مقدار سخته اما قابل پیگیریه ولی ممکنه خیلی طول بکشه مخصوصا اگه طرف مقابلتون در شهر شما نباشه. من خودم سعی کردم با مذاکره حلش کنم و خدارو شکر بعد از چیزی حدود یک ماه صحبت و تهدید و... بالاخره پول رو گرفتم. جالب اینجا بود که برنامه نویس رو دقیقا توی همین سایت پیدا کردم اما چون شهرامون خیلی فاصله داشت قبل از معامله رو در رو ندیدمش.