PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عوامل اعتماد به شما از دیدگاه مشتری

SOI
December 23rd, 2010, 12:59
سلام .
با توجه به این موضوع که در طول این چند روز فعالیت خودم توی این انجمن متوجه شدم اکثر سرویس دهنده ها فکر میکنند برای مشتری هزینه سرویس ها مهم هست نه مسائل دیگه و به نظرم رسید دوستان عزیز هیچ کدام حداقل به مدت یک سال در مقام یک مشتری فعالیت نکرده اند گفتم تاپیکی ایجاد کنم تا شاید این تاپیک باعث ایجاد تغییراتی در نحوه صحبت و جذب مشتری به همچنین نحوه فعالیت هاستینگ های ایرانی شود از سایر دوستان هم تقاضا میشه در صورتی که مطلبی و روش و خلاصه هر چیزی رو که فکر میکنند باعث جذب مشتری و اعتماد اون به سرویس دهندگان می باشد از دیدگاه خودشون ذکر کنند تا کمی شاهد سر و سامون گرفتن این مشکلات و سردرگمی های افرادی باشیم که در این انجمن فعالیت میکنند .

موفق باشید - محمود

Doublex
December 23rd, 2010, 13:02
عذر میخوام بهتر هست جمله ای رو ویرایش کنیم... کاربران حرفه ای دنبال کیفیت هستند نه کمیت و کاربران غیر حرفه ای اولین دغدغه شون قیمت هست ...
هیچ وقت نباید کیفیت را به بها فروخت .

SOI
December 23rd, 2010, 14:28
برای جذب مشتری که با شخص شما نا آشنا هست و در انجمن به دنبال نیاز خودش میگرده داشتن یک وبسایت زیبا و مناسب و همچنین سالم بودن تمامی پیج های اون برای جلب اعتماد مشتری اولین موردی هست که باید توسط سرویس دهنده گان مورد توجه قرار بگیره ، مشتری حرفه ای به هیچ عنوان به سرویس دهنده ای که وب سایت خودش داون باشه ، از سرعت لود پایین برخوردار باشه و به صورت حرفه ای روش کار نشده باشه اعتماد نخواهد کرد و نه تنها مخاطب رو جذب نمیکنه بلکه باعث میشه مشتری نسب به شما بد بین بشه و این موضوع رو در ذهن خودش تداعی کنه که این آقا سایت خودش داون هست و غیره ... پس به هیچ عنوان انتظاری ازش نمیره تا در همکاری با اون به مشکلی برنخورم یا بتونم روی پشتیبانی شون حسابی باز کنم پس در صورتی که سایت شما به نوعی به توضیحات بالا مربوط میشه هرچه سریعتر به دنبال رفع مشکلاتش باشید تا بیشتر از این مشتری های خودتون رو فراری ندید !!!
دوستانی هستند در انجمن فعالیت میکنند که حتی وب سایتی برای معرفی خدماتشون ندارند از نظر بنده بدون رودربایستی اعتماد به این عزیزان در وحله اول خریت بزرگی هست و فقط در مورادی خاص مثل تائید توسط دوستان قابل اطمینان و اعتماد شاید بشه با این عزیزان همکاری کرد چون بارها پیش اومده شرکت های ثبت شده کلاه برداری های کوچک و بزرگی انجام داده اند پس از نظر مشتری حرفه ای اعتمادی به این عزیزان نخواهد شد هرچند با نیتی پاک و با خدماتی بسیار عالی مشغول فعالیت باشند .

---------- Post added at 02:28 PM ---------- Previous post was at 01:22 PM ----------

ارسال پیغام خصوصی به مشتری که در انجمن به دنبال پیدا کردن سرویس های مناسب نیازش و همچنین مقایسه پشنهادات شما هست ، حکم این رو داره که شما قصد دور زدن رقابت سالم و ایجاد لابی رو دارید و شاید در ذهن بعضی مشتری ها از جمله خود من این فکر برسه که بعضی از دوستان به فکر دلالی هستند ، بهترین راه برای مشتری این هست که شما به درخواست او در تاپیکی که ایجاد کرده رسیدگی کنید ، ارسال پیغام خصوصی باعث خواهد شد که بنده و شاید مشتری های دیگه به این فکر بیوفتند که شما که پیغام خصوصی دادی ریگی به کفشتون هست که به صورت عمومی پیشنهاد خودتون رو اعلام نمیکنید تا دوستان دیگر هم ببینند ، برای مثال عرض میکنم برفرض بنده نمیدونم کدام دیتا سنتر ها وارز هست و درخواست هاست وارز میدم ، سرویس دهنده ای در پیغام خصوصی دیتا سنتری رو که وارز نیست به عنوان وارز معرفی میکند و به دلیل اینکه سایر دوستان پیغام خصوصی رو نمیبنند ایشون به راحتی میتونه سر بنده رو کلاه بزاره و بعدا باعث مشکلات بسیاری بشه ولی اگر این کار جلوی بقیه دوستان انجام بشه سایر عزیزان با اطلاعات فنی که دارند جلوی این کار رو میگیرند ، پس ارسال پیغام خصوصی برای ارائه پیشنهاد از نظر مشتری دارای شک و شبه زیاد هست و اطمینان رو کاهش میده .

AfaghData
December 23rd, 2010, 15:15
داداش اینارو بیخیال حالا که همه بچه های سایت هستند بگو هدفت از این تاپیک چیه؟:d

SOI
December 23rd, 2010, 15:22
هدف این هست که افرادی مثل شما یاد بگیرند اسپم ندن :-$

AfaghData
December 23rd, 2010, 15:41
بحث اسپم نیست چون راه های دیگه هم برای اسپم هست

منظورم دلیل اصلی ایجاد پست بود <):)

SOI
December 23rd, 2010, 15:55
سلام .
با توجه به این موضوع که در طول این چند روز فعالیت خودم توی این انجمن متوجه شدم اکثر سرویس دهنده ها فکر میکنند برای مشتری هزینه سرویس ها مهم هست نه مسائل دیگه و به نظرم رسید دوستان عزیز هیچ کدام حداقل به مدت یک سال در مقام یک مشتری فعالیت نکرده اند گفتم تاپیکی ایجاد کنم تا شاید این تاپیک باعث ایجاد تغییراتی در نحوه صحبت و جذب مشتری به همچنین نحوه فعالیت هاستینگ های ایرانی شود از سایر دوستان هم تقاضا میشه در صورتی که مطلبی و روش و خلاصه هر چیزی رو که فکر میکنند باعث جذب مشتری و اعتماد اون به سرویس دهندگان می باشد از دیدگاه خودشون ذکر کنند تا کمی شاهد سر و سامون گرفتن این مشکلات و سردرگمی های افرادی باشیم که در این انجمن فعالیت میکنند .

موفق باشید - محمود

بحث اسپم نیست چون راه های دیگه هم برای اسپم هست

منظورم دلیل اصلی ایجاد پست بود <):)

صحبت شما فقط اسپم هست و هیچ ربطی به موضوع نداره :68: از ادامه دادن بحث با شما در صورتی که هر جوابی هم بدید خودداری میکنم !

pardishosting
December 23rd, 2010, 15:58
به نظر من کسانی که بخواند صرفا به ظاهر یک سایت روی سرویسش نمره بدند افراد ظاهربین هستند.
کیفیت یک سرویس به آپتایم ، کیفیت ، مشتری مداری ، دادن اطلاعات درست به مشتری و ... هست. یک سایت فوق حرفه ایی نهایت هزینه اش بشه 500 ! آیا این می شه کیفیت ؟ می شه مشتری مداری ؟
الان سرویس دهنده معروفی داریم که اپتایمش رو هر وقت خیلی حجم دان تایم هاش بالا بره ریست می کنه ، یا نمی تونه پایداری سرویس دیتابیسش رو حفظ کنه ، سایت خیلی قشنگی هم داره ! خیلی ادعا هم داره.
یا بعضی سرویس دهنده ها هستند ، فقط کافیه سرور ارزون تر از سرور فعلی خودشون پیدا کنند سریع انتقال می دند دیتاسنتر جدید ! سایت شیک هم دارند.
شما دیدت رو عوض کن ، اغلب مشتری ها سواد درست حسابی ندارند ، اگر اگاهی کاربران بالا بره مشکلات حل می شه.
البته داشتن سایت زیبا با سرعت لود مناسب یک مزیت خیلی خوب هست ؛ اما نباید فاکتور اولویت دار تو تصمیم گیری باشه.
به نظر من بهترین روش برای مقایسه اینه که شما که قصد خرید هاست دارید (یا هر کاربری) یک ماه تا سه ماه سرور هاستینگ مورد نظرش رو مانیتور کنه ، سوال های تخصصی بپرسه تا دستش بیاد .
البته فاکتور های دیگه ایی هم هست که در ایران زیر بناش وجود نداره.
نکته گفتنی خیلی زیاده که مجال گفتنش نیست.

SOI
December 23rd, 2010, 16:20
به نظر من کسانی که بخواند صرفا به ظاهر یک سایت روی سرویسش نمره بدند افراد ظاهربین هستند.
کیفیت یک سرویس به آپتایم ، کیفیت ، مشتری مداری ، دادن اطلاعات درست به مشتری و ... هست. یک سایت فوق حرفه ایی نهایت هزینه اش بشه 500 ! آیا این می شه کیفیت ؟ می شه مشتری مداری ؟
الان سرویس دهنده معروفی داریم که اپتایمش رو هر وقت خیلی حجم دان تایم هاش بالا بره ریست می کنه ، یا نمی تونه پایداری سرویس دیتابیسش رو حفظ کنه ، سایت خیلی قشنگی هم داره ! خیلی ادعا هم داره.
یا بعضی سرویس دهنده ها هستند ، فقط کافیه سرور ارزون تر از سرور فعلی خودشون پیدا کنند سریع انتقال می دند دیتاسنتر جدید ! سایت شیک هم دارند.
شما دیدت رو عوض کن ، اغلب مشتری ها سواد درست حسابی ندارند ، اگر اگاهی کاربران بالا بره مشکلات حل می شه.
البته داشتن سایت زیبا با سرعت لود مناسب یک مزیت خیلی خوب هست ؛ اما نباید فاکتور اولویت دار تو تصمیم گیری باشه.
به نظر من بهترین روش برای مقایسه اینه که شما که قصد خرید هاست دارید (یا هر کاربری) یک ماه تا سه ماه سرور هاستینگ مورد نظرش رو مانیتور کنه ، سوال های تخصصی بپرسه تا دستش بیاد .
البته فاکتور های دیگه ایی هم هست که در ایران زیر بناش وجود نداره.
نکته گفتنی خیلی زیاده که مجال گفتنش نیست.

تمامی نکاتی که بنده ذکر کردم از دید یک مشتری هست ، مشتری که هیچ شناختی به شما نداره و میخواد سرویس هاتون رو بررسی کنه وقتی با ظاهری نا زیبا مواجه بشه و یا داون باشه سایت سرویس دهنده مسلما اینکار رو ادامه نمیده حالا شما از نظر یک سرویس دهنده شاید فرق کنه دیدگاهتون سایت شما اولین چیزی هست که مخاطب باهاش مواجه میشه اگر شما در اولین مورد نظر کاربر رو جلب نکنید انتخاب اول شما نیستید در ضمن انتقادات و پیشنهادات هست که باعث پیشرفت میشه .

dade24
December 23rd, 2010, 16:26
به نظر من تنها و یا موثر ترین راه خود مشتریان هستیند .... واقعا مشتریان بهترین تبلیغند !!!!

یعنی اگه کسی بخاد سرویس بگیره از جایی باید از مشتریان اون سرویس دهنده پرس و جو کنه

SOI
December 23rd, 2010, 16:54
از پرداختن به بحث های حاشیه ای در انجمن پرهیز کنید ، مشتری شما در صورتی که قصد همکاری حدی با شما داشته باشد مطمئنا سابقه شما رو در انجمن بررسی خواهد کرد تا با سابقه کاری شما ، سفارش ها ، تائید ها ، تاکید های و منع و رد صلاحیت شدن های شما توسط سایر کاربران در انجمن آشنا بشه ، بنده در حال حاضر هزینه ای که الان میکنم 150 تومان در ماه هست و اگر از این انجمن سرویس دهنده خودم رو انتخاب کنم مسلما سابقه ایشون رو در انجمن بررسی میکنم تا ببینم هاستینگ و سایر خدماتشون مورد تائید سایر کاربران بوده یا خیر ، بحث های حاشیه ای باعث عدم اطمینان به شما خواهد شد و مشتری شخص شما رو جدی حساب نمیکند و این موضوع مسلما بر روی همکاری با شما تائثیر خواهد گذاشت .

__________________________________________________ ________________________________________

وجود تلفن تماس ثابت در وب سایت شما به نوعی دلگرمی برای کاربر هست از این بابت که شما فرار نخواهید کرد البته تائید نیست بلکه دلگرمی می باشد ، از جمله موارد دیگه میشه به آدرس دفتر سرویس دهنده تاکید کرد تا اطمینان کاربر به شما جلب بشود .

---------- Post added at 04:54 PM ---------- Previous post was at 04:36 PM ----------

به نظر من تنها و یا موثر ترین راه خود مشتریان هستیند .... واقعا مشتریان بهترین تبلیغند !!!!

یعنی اگه کسی بخاد سرویس بگیره از جایی باید از مشتریان اون سرویس دهنده پرس و جو کنه

این صحبت شما درسته ولی مسلما منی روزانه 60000 هزار بازدید کننده دارم اگر از کسی پیشنهادی دریافت کنم برم و مشتریان هاستینگ رو ببینم که روزانه 1 هزار بازدید کننده هم ندارند به اون صورت حسابی باز نمیکنم روی تائید اون ها ، در کل هاستینگ های نو پا مشتریان زیاد و حرفه ای به اون صورت ندارند و این مسئله ای که شما ذکر کردید در موردشون صدق نمیکنه ولی مطمئنا در مورد سرویس دهنده های متوسط و به قولی کسانی که در میانه راه هستند از این امکان میتونند استفاده کنند .

mahdi2009
December 23rd, 2010, 18:47
سلام.

دوست عزیز من نمیدونم شما مشتری این خدمات هستین یا ارائه دهنده به هر حال خودم که فعلا گیرنده خدمات هستم لازم میدونم مشتری یا همون مصرف کننده خدمات اولین اطلاعات راجب به بازار هاستینگ ایران رو بدونه اینم نظر شخصی بنده هست:

چند سال پیش چند مورد جلوی رشد قارچ وار خدمات هاستینگ رو میگرفت: هزینه های بالای تهیه این خدمات از خارج از کشور- نبود اطلاعات کافی برای ارائه و نگهداری و پشتیبانی این خدمات- درخواست کم و مشتری کم این خدمات و عوامل گوناگون دیگه.

امروز لازم به گفتن دیگه نیست که خدمات هاستینگ دیگه کارش از رشد قارچی هم گذشته و منفجر شده به طوری که هر کسی با خوندن دو مطلب اموزشی دنبال گرفتن ریسلری یا نمایندگی یا وی پی اس و ... هست تو این اوضاع به نظر من مشتری باید بدونه داره از کی خرید میکنه به نظر من نه سایت با لود خوب نه تلفن نه حتی شرکت رسمی نمیتونه تو این بازار بی صاحب ملاک باشه ملاکهای خود من اینها هست:

1.دسته اول فروشندگان بهترین و مطمئنترین دسته ارائه دهنگان خدمات البته با قیمتهای بسیار بالا نسبت به دسته های دیگه این بخش بیشتر کلو کنندگان یا نمایندگان واقعی دیتاسنترها هستن و اغلب دیگر دوستان مخصوصا دسته دوم سرور و خدمات اصلیشون رو از این دوستان تهیه میکنن.

2. دسته دوم بخشی از فروشندگان معتبری هستن که از دسته اول کمتر هزینه میکنن و برای خرید بهترین گزینه برای مشتریها هستن. خدمات مناسبی ارائه میدن به دلیل رقابتی بودن بازار ولی باید در مورد پیشینه این فروشندگان تحقیق مفصلی کرد. قیمتها به خاطر زیاد بودن مشتری شکسته میشه ولی کیفیت بستگی به وجدان و پیشینه خود فروشنده بستگی داره.

3. دسته سوم به پایین که اصولا بنده بعد از یک سال و اندی بودن در این انجمن نمیدونم این افراد چرا وارد خدمات هاستینگ میشن شاید فکر میکنن تفریح خوبیه خطرناکترین بخش فروشندگان که به نظر من خطرشون به واقعیت تبدیل شده همینطور که دیدین یه خدمات هاستینگ معتبر اعلام قطع خدمات داد و اولین حرفی که مشتریها زدن این بود که اصلا خدمات دهنده معتبری دیگه هم مگه داریم! این نتجیه فعالیت همین دسته سوم در هاستینگ ایرانه.

اینهمه نوشتم ولی به نظر من مشتری بودن تو بازار هاستینگ ایران خیلی وضعش اصفناک شده برا یوزرهای شخصی و کم مصرف به هر حال فعلا به نظر خود من استفاده از خدمات هاستینگ اروپا و امریکا هست.

drerror
January 29th, 2011, 18:50
با اجازه اساتید
به نظر من اولین چیزی که مشتری رو جذب می کنه ظاهر سایت هستش
یکی از عوامل دیگه که خود من خیلی بهش ههمیت میدم offer های خوب با قیمت مناسب
یعنی جذب مشتری با ارائه امکانات خوب و سود کمتر
با این کار می تونید مشتری های خوبی جذب کنید که به احتمال قوی اگر سرویس دهیتون خوب باشه سایت شما به عنوان یک سرویس دهنده مناسب از طرف مشتری به بقیه افراد پیشنهاد میشه
ببخشید که جسارت کردم

یا علی