PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال راجب پنل درگاه های پستی

delta
May 3rd, 2017, 09:38
سلام.همتون این کار سیستمهای واسط پستی رو دیدید که بهتون یه پنل میدند محصولاتو ثبت میکنید توش و لینکشو تو سایت ها میزارند برای فروش...خواستم ببینم اینو جایی برای دانلود دارند یا میفروشند بشه استفاده شخصی کرد؟ یعنی درگاه بانکی خودتو بهش بدی و محصولاتو مستقیم بفروشی!!نمیخوام به cod وصل باشه میخوام مستقیم استفاده کنم ازش...

کسی جایی دیده ؟

mehran.ranji
May 3rd, 2017, 13:05
سلام

شما اگه از فروشگاه سازی مثل ووکامرس یا پرستا استفاده کنی پلاگین دارن برای سیستم های خرید پستی ایران که فقط وقتی سفارش ثبت میشه به اونها اطلاع داده میشه برای دریافت محصول و به سایت اونها مراجعه نمیشه

delta
May 3rd, 2017, 14:51
سلام

شما اگه از فروشگاه سازی مثل ووکامرس یا پرستا استفاده کنی پلاگین دارن برای سیستم های خرید پستی ایران که فقط وقتی سفارش ثبت میشه به اونها اطلاع داده میشه برای دریافت محصول و به سایت اونها مراجعه نمیشه

داداش من نمیخوام اصلا از فروشگاه ساز استفاده کنم..میخوام یک پنل مجزا باشه لینک مصحولاتو به کار ببرم هر جا دلم میخواد..دقیقا مثل سرویسهای خرید پستی