PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بمباران ایمیل های تبلیغاتی بعد از ثبت دامنه

PER$IA
May 1st, 2017, 23:42
دو روز پیش یه دامنه دات کام ثبت کردم , از اون لحظه به بعد به فاصله ی هر یکی دو دقیقه ایمیل تبلیغاتی خارجی با محتوای طراحی سایت , سئو , طراحی لوگو..و.. برام میاد , بدبختی اینجاست که هیچکدوم هم اتوماتیک نمیرن تو پوشه ی اسپم یا junk , ایمیل ها هم اکثرا با پسوند جیمیل هستن نمی تونم کلا @gmail رو بلاک کنم , ایمیل کاری هستش و قطعا از جیمیل برام ایمیل های کاری میاد , دیگه کلافه شدم
دوستان دیگه شما هم این مشکل رو دارین ؟

Mr.Pouria
May 1st, 2017, 23:45
دو روز پیش یه دامنه دات کام ثبت کردم , از اون لحظه به بعد به فاصله ی هر یکی دو دقیقه ایمیل تبلیغاتی خارجی با محتوای طراحی سایت , سئو , طراحی لوگو..و.. برام میاد , بدبختی اینجاست که هیچکدوم هم اتوماتیک نمیرن تو پوشه ی اسپم یا junk , ایمیل ها هم اکثرا با پسوند جیمیل هستن نمی تونم کلا @gmail رو بلاک کنم , ایمیل کاری هستش و قطعا از جیمیل برام ایمیل های کاری میاد , دیگه کلافه شدم
دوستان دیگه شما هم این مشکل رو دارین ؟

بله این مشکل همیشه هست ...

بعضی از دامین های ما چندین ساله منقضی شده اما هنوز ایمیل میاد بیاید براتون طراحی و سئو کنیم !

Amy
May 1st, 2017, 23:49
با سلام ،
بله متاسفانه این مشکل همیشه هست
بهترین کار اینه که بلاک کنید ایمیل هاشون رو
یا اینکه اعلان نوتیفیشن رو قطع کنید که اذیتتون نکنه