PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ابزار لازم برای طراحی یک سایت ساده؟

<Soran>
May 1st, 2017, 14:03
سلام دوستان.
من به طراحی سایت آشنا نیستم. ولی می خوام یک سایت داشته باشم که صفحه اول فقط شامل یک فرم ورود برای مدیر باشه. بعد از اینکه مدیر وارد سایت شد سایت دارای یک منوی عمودی در سمت راست باشه که با هر بار کلیک روی یکی از آیتم ها در باکس سمت چپ محتویات اون آیتم که شامل نمایش اطلاعات یک جدول از دیتابیس هست رو نشون بده و مدیر بتونه از همونجا اون جدول رو به روز کنه.
حالا برای طراحی همچین سایتی چیکار باید بکنم. مثلا برم از جوملا یا وردپرس و غیره استفاده کنم. یا باید برد php , html , غیره رو یاد بگیرم. نمیدونم از کجا باید شروع کنم.
با تشکر از دوستان

mehran.ranji
May 1st, 2017, 14:13
سلام

بهترین کار اینه شما از جوملا استفاده کنید. سیستم راحتی هست.

ldda company
May 1st, 2017, 15:18
درود ...
دوست عزیز دقیقا مورد استفادتون چی هست ؟ چون خیلی مهمه که مورد استفاده مشخص بشه . همچنین میزان بودجه مد نظر شما ؟
من با مطالعه توضیحات شما پیشنهادم این هست :
راه اندازی یک وب سایت به وسیله یک اسکریپت مدیریت . از این اسکریپت ها در فروشگاه های خوب به فروش میرسه و میتونید تهیه کنید . همچنین اگر مایل باشید بهتون در راه اندازی سایت هم کمک میشه + خرید دامنه و ... .

با تشکر ...

slashflash
May 1st, 2017, 15:27
سلام دوست گرامی
اینطوری که من متوجه شدم شما هیچ زبان برنامه نویسی رو بهش آشنایی ندارید.
برای همین بهترین کار اینه که از یکی از مدیریت محتوا های رایگان استفاده کنید و آموزش ها و مواردی هم که نیاز دارید با یک جستجو در گوگل پیدا خواهید کرد .
پیشنهاد بنده استفاده از وردپرس هستش هم از مدیریت ساده برخورداره هم امکانات زیادی داره .

mosenth
May 10th, 2017, 16:32
دوستان درود،
سیستم مدیریت محتوای وردپرس رو پیشنهاد می کنم، بدلیل رایگان بودن و همچنین زبان فارسی و استفاده آسان
افزونه ها و قالب های فارسی رایگان فراوانی هم داره
آموزش های زیادی هم در وب سایت های مختلف داره

IranWebSv
May 11th, 2017, 22:00
سلام دوستان.
من به طراحی سایت آشنا نیستم. ولی می خوام یک سایت داشته باشم که صفحه اول فقط شامل یک فرم ورود برای مدیر باشه. بعد از اینکه مدیر وارد سایت شد سایت دارای یک منوی عمودی در سمت راست باشه که با هر بار کلیک روی یکی از آیتم ها در باکس سمت چپ محتویات اون آیتم که شامل نمایش اطلاعات یک جدول از دیتابیس هست رو نشون بده و مدیر بتونه از همونجا اون جدول رو به روز کنه.
حالا برای طراحی همچین سایتی چیکار باید بکنم. مثلا برم از جوملا یا وردپرس و غیره استفاده کنم. یا باید برد php , html , غیره رو یاد بگیرم. نمیدونم از کجا باید شروع کنم.
با تشکر از دوستان

پیشنهاد بنده : فقط وردپرس !
تنها سیستم مدیریت محتوای محبوب و آسان که تمامی آموزش های آن بصورت رایگان در اینترنت موجود هست .

موفق باشید .

سیدرضا بازیار
May 11th, 2017, 22:57
سلام دوستان.
با تشکر از دوستان

اگه هدفتون یادگیری هست به نظرم با وردپرس شروع کنید و کم کم هم یاد بگیرید و هم طراحی کنید
اما اگه هدفتون طراحی هست، کار رو به کاردان بسپارید و از یه طراح بخواید براتون طراحی کنه... چون بعدش ممکنه بخاطر یه اشتباه کوچک همه چیز رو به باد بدید

taksis
May 13th, 2017, 19:40
اگه هدفتون یادگیری هست به نظرم با وردپرس شروع کنید و کم کم هم یاد بگیرید و هم طراحی کنید
اما اگه هدفتون طراحی هست، کار رو به کاردان بسپارید و از یه طراح بخواید براتون طراحی کنه... چون بعدش ممکنه بخاطر یه اشتباه کوچک همه چیز رو به باد بدید

حالا چرا وردپرس؟ :d وردپرس خیلی ساده و پیش پا افتادست.
فکر نمی‌کنی دروپال بهتر باشه؟چون یک فریمورک مدیریت محتواست و خواه ناخواه به کد زدن مجبورت میکنه؟

JahanSoft
May 14th, 2017, 02:19
وردپرس همینیه که شما میخوای دقیقا یه صفحه ورود ادمین وسطش ی هستون عمودی کنارش و ...
شما اول باید توضیح بدید چی میخواهید دقیقا . چه سایتی هست ؟