PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای Cannot log in to the MySQL server

kgz
May 1st, 2017, 10:26
سلام خدمت همه دوستان
من مدت هاست که با ومپ بدون مشکل کار میکردم امروز که میخواستم لاگین کنم بهم ارور Cannot log in to the MySQL server رو میده بدون اینکه یوزر پسورد رو عوض کرده باشم !! یوزر نیم روت و بدون پسورد بود نمیدونم چرا دیگه لاگین نمیشه ! چراغ ومپ سبزه و مشکلی از اون بابت نداره .. خواهش میکنم کمک کنین
لطفا نگین زمپ نصب کن چون دیتا بیس هام توی ومپ هست و باید به اونا دسترسی داشته باشم

sajjad.ibm
May 10th, 2017, 20:49
سلام

مشکل شما حل شد؟ به نظر میاد سرویس MySQL قطع شده. آیا چک کردید ببینید MySQL فعاله؟ فکر می کنم چراغ سبز wamp نشونه فعال بودن وب سرور باشه.

phpcoding
May 11th, 2017, 12:02
با سلام
اگر مشکل شما همچنان پا برجاس :
از Task Manager پروگرام mysqld.exe را end task کنید تا پورت 3306 آزاد شه
سپس از طریق کنترل پنل ومپ (که فکر نمیکنم داشته باشه) یا از طریق فایل اجرای مای اس کیو ال داخل پوشه ی ومپ در آدرس : YourDrive:\Wamp\mysql_start.exe یا در آدرس YourDrive:\Wamp\mysqld.exe هندل مای اس کیو ال را استارت بزنید
اگر باز هم مشکل پا بر جا بود میتونید از طریق پوشه mysql که در همون wamp قرار داره به دیتای خودتون دسترسی داشته باشید
یه نصیحت دوستانه هم بکنم . اگر به هر طریقی موفق به گرفتن فایل هاتون از دیتابیستون شدید سریعا به زمپ نقل مکان کنید
چون هم از نظر کارایی ها بهتره هم از نظر محیط کاربری
هم اگر خدای نکرده باز همچین مشکلی براتون پیش بیاد براحتی و بدون اجرای هندل مای اس کیو ال میتونید بکاپ گیری کنید ازش یا اصلا مشخصات هر کدوم از یوزر هارو که خواستید به راحتی عوض کنید تا بتونید واردش بشید . یه جورایی همون سیستم Forget My Password که در اکثر سیستم مدیریت محتوا ها وجود داره و کاربرد زیادی هم داره