PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین بانک ترکیه برای افتتاح حساب و کارت بانکی

mri_6889
April 30th, 2017, 17:48
سلام دوستان.
من در سفر خودم چند ساعتی در استانبول توقّف خواهم داشت.
میخواهم از همین چند ساعت استفاده کنم و اگر بشه، در ترکیه یک حساب بانکی با کارت متّصل به آن باز کنم تا مجبور نباشم هزینه های غیر منطقی به واسطه های ایرانی واسه افتتاح حساب و کارت در سایر کشورها بدهم.
1-به نظر شما کدام بانک این کشور بهتر است؟
2-آیا امکان افتتاح حساب در همان باجه ها و بانکهای خود فرودگاه وجود دارد؟
3-آیا هنوز هم باید برای افتتاح حساب باید اول از اداره مالیات شماره مالیاتی بگیریم؟
4-آیا حساب ارزی هم برای ایرانی ها افتتاح میشود یا فقط حساب با موجودی لیره باز میشود؟
5-آیا برای افتتاح حساب نیاز به آدرس ترکیه هست یا آدرس ایران هم قبول است؟
6-کدام بانک اینترنت بانکش در ایران کار میکند؟

esmaeil95
May 1st, 2017, 05:52
سلام دوستان.
من در سفر خودم چند ساعتی در استانبول توقّف خواهم داشت.
میخواهم از همین چند ساعت استفاده کنم و اگر بشه، در ترکیه یک حساب بانکی با کارت متّصل به آن باز کنم تا مجبور نباشم هزینه های غیر منطقی به واسطه های ایرانی واسه افتتاح حساب و کارت در سایر کشورها بدهم.
1-به نظر شما کدام بانک این کشور بهتر است؟
2-آیا امکان افتتاح حساب در همان باجه ها و بانکهای خود فرودگاه وجود دارد؟
3-آیا هنوز هم باید برای افتتاح حساب باید اول از اداره مالیات شماره مالیاتی بگیریم؟
4-آیا حساب ارزی هم برای ایرانی ها افتتاح میشود یا فقط حساب با موجودی لیره باز میشود؟
5-آیا برای افتتاح حساب نیاز به آدرس ترکیه هست یا آدرس ایران هم قبول است؟
6-کدام بانک اینترنت بانکش در ایران کار میکند؟
باید یا اجاره نامه و کد مالیاتی داشته باشین
یا ویزای کار

alirad
May 1st, 2017, 13:47
من پارسال دنبال این کار بودم و از بین بانک های اصلی ترکیه تا جایی که یادم هست isbank جواب داد.و حسابش به این صورت بود که فقط میتونستی داخل ترکیه پول رو جابه جا کنی یا واریز و برداشت داشته باشی یعنی یه چیزی مثل حساب هامون توی ایران.
البته این حالت واسه زمانیه که طرف بخواد با پاسپورت حساب بازکنه(ترجمه قبض آب یا برق یا گاز محل سکونت ایران هم میخواد)
اگه ویزای کار یا کد مالیاتی یا اجاره نامه توی ترکیه یا هر کدوم از کشورهای دیگه داشته باشی میتونی توی اون کشور هر نوع حسابی باز کنی

اخیرا یه نفر توی این انجمن از بانک سامان ویزاکارت متصل به حساب آذربایجان گرفته بود.میتونی آمار بانکو پیدا کنی بری خودت آذربایجان باز کنی.ولی احتمالا کارتش محدودیت هایی داره