PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل قطع شدن مکرر لایسنس سی پنل

biriyaa
April 30th, 2017, 00:13
سلام دوستان
من یک سرور از المان دارم که روش whm دارم و سی پنل
از همون هاستینگی که سرور رو خریداری کردم لایسنس سی پنل هم خریدم و هرماه تمدید میکنم و خود هاستینگ برام فعال میکنه چئن من بلد نیستم
مشکلم اینه که هفته ای دو بار این لایسنس قطع میشه و سی پنل خطای لایسنس میده و واردش نمیشه
ضمنا وقتی لایسنس قطع میشه کل سرور هم خاموش میشه که باز باید برم از توی پنل هرتنز ریست بدم و روشنش کنم
کار همیشه هم اینه به هاستینگ تیکت میدم اونم فعال میکنه و اصلا دلیل قطعی مکرر رو نمیگه
نظر شما چیه دوستان ؟ من سر در نمیارم خیلی.ایا لایسنس تقلبیه ؟ اشتراکیه ؟ مشکل داره
راهنماییم کنید لطفا

vps247
April 30th, 2017, 00:19
علتش استفاده از لایسنس های سنجری پنل هست به جای سی پنل
شخصی که به صورت غیرقانونی لایسنس های سی پنل را داره دور میزنه و این همه دردسر برای کاربرای ایجاد کرده است
از لایسنس های اصلی استفاده کنید
این کارهای سی پنل اشتراکی و غیره اخر عاقبت نداره ایشون تا اونجا که میدونم از طرف سایت سی پنل شکایت بین المللی شده ازشون

biriyaa
April 30th, 2017, 00:27
شخصی که به صورت غیرقانونی لایسنس های سی پنل را داره دور میزنه و این همه دردسر برای کاربرای ایجاد کرده است
این کارهای سی پنل اشتراکی و غیره اخر عاقبت نداره ایشون تا اونجا که میدونم از طرف سایت سی پنل شکایت بین المللی شده ازشون

دوست عزیز یک مرکز فروش لایسنس معتبر میتونید معرفی کنید که وقتی هزینه رو میدم واقعا لایسنس اصلی بده ؟

vps247
April 30th, 2017, 00:31
دوست عزیز یک مرکز فروش لایسنس معتبر میتونید معرفی کنید که وقتی هزینه رو میدم واقعا لایسنس اصلی بده ؟

سایت های سابقه دار خوب زیاد هست داخل انجمن
از هر جا گرفتی میتونی خودت هم چک کنی داخل خود سایت اصلی شرکت سی پنل

mshoja
April 30th, 2017, 00:43
دوست عزیز ای پی سرور رو داخل لینک زیر چک کنید اگر لایسنس براش ثبت شده مشکلی نیس دیگه وقتی هم ارور لایسنس میبینید کافیه یکبار آپدیتش کنید
http://verify.cpanel.net/

Yas-Host
April 30th, 2017, 07:20

باسلام.

متاسفانه هرچند وقت یکبار در انجمن شاهد چنین پست هایی از افرادی مانند شما بوده ایم

نکاتی در مورد شخص شما:

طبق بررسی انجام شده شما کاربر reza hamidi می باشید . زمانی که در وب سایت ما لایسنس اصلی خریداری کردید همکار بنده (آقای فرح پور) اشتباها لایسنس سیستمی برای شما فعال کردند که بعد از گذشت دو روز لایسنس اورجینال برای شما فعال گردید که در این رابطه نیز در همان زمان از شما عذر خواهی کردیم.

در مورد سیستم های لایسنس , شما از کجا اطلاع دارید استارتر تاپیک از سیستم های ما استفاده می کنند؟

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=135631

شما درتاپیک بالا و در فایل پیوست شده توسط آقای فخر آبادی فحش های نسبتا زیادی به آقای فخر آبادی دادید.

اخیرا به بخاطر داریم با استفاده از روش معروف chattr در استاتوس خود اقدام به فروش لایسنس نال شده سی پنل می کردید.

آقای reza hamidi عزیز! اگر با ما مشکل دارید نیاز نیست در اینجا و آنجا جار بزنید! اگر حقتان را خوردیم بفرمایید ثابت کنید حتما عودت داده می شود.

نکاتی در زمینه استارتر تاپیک:

در دوماه گذشته ما اصلا تیکتی در این زمینه که استارتر فرمودند نداشتیم! یا اینکه کاربری اعتراض کند.

همچنین امکان دارد کاربر (استارتر تاپیک) از شخص واسطه ای خریداری کردند که ایشان لایسنس خود را در وب سایت ما ماهیانه تمدید نمی کند! که باعث می شود لایسنس suspend شود و در سرور ارور بگیرد.

طرف سایت سی پنل شکایت بین المللی شده ازشون

شما وکیل سی پنل هستید که از این موضوع اطلاع دارید؟

جالب است این روزا همه برای زمین زدن دیگران حتی به زمین زدن خودشون هم افتخار می کنند!!!!!!

موفق باشید.

rayanagostar
April 30th, 2017, 11:40
بنده هم دقیقا همین مشکل رو دارم!
چهار سال از شرکت دیگه ای لایسنس میگرفتم و به هیچ وجه مشکل نداشتم
ولی از شرکت معتبر دیگه ای تهیه کردم و تو یک ماه ۴ بار قطع شد و هی باید تیکت و تماس میگرفتم تا وصل بشه! اخرشم نگفتن دلیل چیه!مجبور شدم از جای دیگه تهیه کنم

M.Abooali
April 30th, 2017, 11:44

سخت نیست گوگل کنید، " لایسنس cPanel "

viasky
April 30th, 2017, 17:25
با استفاده از پرداخت ارزی از یک نماینده خارجی تهیه بفرمایید
لیست نمایندگی ها در خود سایت سی پنل موجود می باشد
موفق باشید

omidppm
May 4th, 2017, 12:10
سلام دوستان
از همون هاستینگی که سرور رو خریداری کردم لایسنس سی پنل هم خریدم و هرماه تمدید میکنم و خود هاستینگ برام فعال میکنه چئن من بلد نیستم
مشکلم اینه که هفته ای دو بار این لایسنس قطع میشه و سی پنل خطای لایسنس میده و واردش نمیشه
ضمنا وقتی لایسنس قطع میشه کل سرور هم خاموش میشه که باز باید برم از توی پنل هرتنز ریست بدم و روشنش کنم
کار همیشه هم اینه به هاستینگ تیکت میدم اونم فعال میکنه و اصلا دلیل قطعی مکرر رو نمیگه
نظر شما چیه دوستان ؟ من سر در نمیارم خیلی.ایا لایسنس تقلبیه ؟ اشتراکیه ؟ مشکل داره
راهنماییم کنید لطفا

دارن از chattr استفاده میکنند و سی پنل رو دور میزنند میتونید از سایت Licenseha.com(آقای طالبیان) خرید کنید بسیار مطمئن هستند

hiwebpw
May 4th, 2017, 12:21

برادر
اونطوری باید fbi خود بنده رو دستگیر کنه که :d
عزیز شایعه درست نکن برادر یاسین یکی از دوستای صمیمی من هستش
دوستان چون الگوریتم سیستمش رو نمیتونن پیدا کنن برا همین شایعات زیادی راه میندازن

M.Abooali
May 4th, 2017, 12:34
خیلی ساده لوحانه هست انسان فکر کند هر کس به حاصل دست رنج دیگران دست اندازی نمی کند دلیلش نداشتن عرضه یا سواد لازم برای این کار هست.

البته معمولا افرادی که خودشان اهل د.ز.دی باشند داشتن این طرز فکر ازشون بیشتر انتظار میرود.

در هر صورت بنده نیز توصیه می کنم از خرید نسخه های غیر استاندارد و غیر اصل پرهیز کنید. مگر این که واقعا امکانش نباشه براتون مثل ip ایران.

vps247
May 4th, 2017, 12:57
خیلی ساده لوحانه هست انسان فکر کند هر کس به حاصل دست رنج دیگران دست اندازی نمی کند دلیلش نداشتن عرضه یا سواد لازم برای این کار هست.

البته معمولا افرادی که خودشان اهل د.ز.دی باشند داشتن این طرز فکر ازشون بیشتر انتظار میرود.

در هر صورت بنده نیز توصیه می کنم از خرید نسخه های غیر استاندارد و غیر اصل پرهیز کنید. مگر این که واقعا امکانش نباشه براتون مثل ip ایران.

دوست خوبم
این نشان دهنده این هست که شما سر سفره حلال بزرگ شده اید
متاسفانه افرادی هستند فکر می کنند با راه اندازی این سیستم ها و کسب درامد افراد بسیار مهم و کارهای مهم کرده اند
چه بسا خیلی افراد باسوادتر در این کشور هستند و این کارها را می توانند انجام دهند ولی کسب درامد بدون رضایت صاحب اون کار غیرشرعی و این درامدها باعث میشه در اینده انسان ضررهای بزرگی بکنه
بهرحال اشخاصی که سی پنل را راه انداخته اند رنج کشیده و زحمت کشیده اند و بدون رضایت اونها استفاده کردن طلمی است به خودمان نه به انها
در زندگی اگر ضرری متوجه ما شد متوجه شویم از کجا این ضرر به ما وارد می شود

mamalak
May 4th, 2017, 13:03
سلام دوستان
راهنماییم کنید لطفا

سلام و عرض ادب

همانطور که آقای ابوعلی فرمودن گوگل کنید. سایت هایی مثل ما رو در صدر نتایج می توانید مشاهده کنید. از ما یا شرکت هایی خرید کنید که معتبر باشند.

hiwebpw
May 4th, 2017, 13:23
سلام و عرض ادب

همانطور که آقای ابوعلی فرمودن گوگل کنید. سایت هایی مثل ما رو در صدر نتایج می توانید مشاهده کنید. از ما یا شرکت هایی خرید کنید که معتبر باشند.

ممد؟؟؟

vpsman
May 4th, 2017, 13:28
دوست خوبم
این نشان دهنده این هست که شما سر سفره حلال بزرگ شده اید
متاسفانه افرادی هستند فکر می کنند با راه اندازی این سیستم ها و کسب درامد افراد بسیار مهم و کارهای مهم کرده اند
چه بسا خیلی افراد باسوادتر در این کشور هستند و این کارها را می توانند انجام دهند ولی کسب درامد بدون رضایت صاحب اون کار غیرشرعی و این درامدها باعث میشه در اینده انسان ضررهای بزرگی بکنه
بهرحال اشخاصی که سی پنل را راه انداخته اند رنج کشیده و زحمت کشیده اند و بدون رضایت اونها استفاده کردن طلمی است به خودمان نه به انها
در زندگی اگر ضرری متوجه ما شد متوجه شویم از کجا این ضرر به ما وارد می شود

ینی شما از نرم افزارهای اورجینال استفاده میکنید؟؟؟ مثلا ویندوزتون اورجیناله لابد دیگه!!

ما مدتی هست که داریم با اقای سنجری کار میکنیم و تا به امروز هم هیچ مشکلی با سیستم های ایشون نداشتیم

M.Abooali
May 4th, 2017, 13:44
گفتند درختان رو قطع نکنید یک نفر گفت یعنی شما سبزی نمی خوری، غذای گیاهی نمی خوری ...
همان ویندوز هم در شرایطی هست که کرک بودنش واقعا شایسته نیست. اما نه زمانی که قیمتش نصف حقوق یک ماه کار در کشور ما باشد.

البته بنده شخصا ویندوز و هر نرم افزاری بگید رو سیستم شخصی خودم دارم همگی لایسنس شده هستند، مگر رایگان باشند.:75:

دایرکت ادمین 25$ هست یک بک آپ ریستور نداره و cp با این همه قابلیت فقط 15$ ... از نظر من خط اعتدال روشن است اگر انسان با خودش صداقت داشته باشد.

ما مدتی هست که داریم با اقای سنجری کار میکنیم و تا به امروز هم هیچ مشکلی با سیستم های ایشون نداشتیم

امیدوارم در ادامه کار هم نداشته باشید. ترجیح بنده هم اصلا این نیست که مدام افراد از همدیگر ناراضی باشند. اما بحث رضایت یا نارضایتی نبود حرف من اصلا.