PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا برای هر دامنه باید ns جدیدی تعریف کنیم ؟

Mr_mehran
April 29th, 2017, 11:36
سلام و وقت بخیر ، من برای سایتم از VPS استفاده می کنم (centos 6 ) ، شرکتی که VPS گرفتم برای دامنه اول NS تعریف کرد و با دامنه با همون ست شد . حالا من دامنه دومی رو هم با NS همون دامنه اولی ست کردم و هیچ مشکلی هم نداره . اما برام سوال شده که ایا برای دامنه دوم هم باید ns دیگری تعریف می کردم ؟

Z.eus
April 29th, 2017, 11:58
درود؛

میتوانید برای دامین دوم هم نیم سرور خودش را تنظیم کنید ولی این مورد الزامی نیست و اختیاریست.

با تشکر.

firebox
April 29th, 2017, 12:58
اون نیم سروی که شما برای دامین قبلی توی dns سرورتون تعریف کردید ، به همون سروری که دامنه جدیدتون هست ، اشاره میکنه ، به همین دلیل استفاده از نیم سرور دامین قبلی تون برای دامنه جدیدتون مشکلی نداره.
کلا اساس کار هاست های اشتراکی همین هست ،‌ (استفاده از یک سرور مشترک و تقسیم بندی توسط بلاک های وب سرور )

Mr_mehran
May 6th, 2017, 13:27
یادم رفت این موضوع رو بپرسم اینکه اگر هر دامین نیم سرور اختصاصی داشته باشه برای سئو بهتر نیست ؟

firebox
May 6th, 2017, 13:51
یادم رفت این موضوع رو بپرسم اینکه اگر هر دامین نیم سرور اختصاصی داشته باشه برای سئو بهتر نیست ؟
نه تاثیری نداره ، مادامی اینکه سایت تون در دسترس باشه و سرعت بازگذاری خوبی داشته باشه ، گوگل براش مهم نیست ، کجا و چطوری سایت تون رو میزبانی اش میکنید.

vpgroup
June 16th, 2017, 22:45

با سلام

خیر تاثیر اساسی ندارد.

شما می تونید برای هر دامنه ای که متصل می کنید دی ان اس اختصاصی بسازید