PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی بازی انلاین

666regab
April 26th, 2017, 19:25
سلام
بنده درصدد راه اندازی بازیهای انلاین مانند کانتر و قارچ خور و ... هستم . می خواستم بدونم برای راه اندازی این نوع بازیها به چه چیزهایی نیاز دارم . سرور و اسکریپت و ...
در صورت امکان بنده رو راهنمایی نمایید

shakib zero
April 26th, 2017, 20:12
کانتر که سرور میخواد و باید سرور داشته باشی و روش کانتر نصب کنی ...

بقیه رو نمیدونم فکر میکنم اسکریپته ...

hosein-7
April 27th, 2017, 12:46
به ایدی زیر پیام بده
@hosein6279

lemo1996
April 27th, 2017, 13:28
سلام بازی هایی که میفرماید اصلا در یک سطح نیستند !

بازی های اکشن مانند کانتر و.. طبیعتا نیاز به سرور مجازی با پایین ترین پینگ تایم هستید و ترجیحا راه اندازی بر روی بستر داخلی کشور (اینترانت)
ولی بازی های مانند قارچ خور و.. به صورت اسکریپ تجت وب هستند و اسکریپت های آماده این بازی ها به صورت آنلاین در سطح نت فراوان هست

666regab
April 27th, 2017, 22:41
برای راه اندازی بازیهایی مانند کانتر و فیفا و ... روند کار به چه شکل است ؟
بنده می خوام کاربر بیاد ثبت نام کنه و یه مبلغی رو بده و بتونه بازی کنه .

sibait
April 28th, 2017, 19:16
بنظر من برای بازی در ایران سرور های ایران بگیرید چون سرعت لود بالایی در ایران دارند و کاربران شما میتوانند احساس راحتی بکنند.
در زمینه هاستینگ و سرور و اسکریپت هر سوالی داشتید و کمکی خاستید درخدمت شما هستم.

Genral X2
April 28th, 2017, 20:01
برای راه اندازی بازیهایی مانند کانتر و فیفا و ... روند کار به چه شکل است ؟
بنده می خوام کاربر بیاد ثبت نام کنه و یه مبلغی رو بده و بتونه بازی کنه .

دوست عزیز بحث مفصلیه اگه تجربه زیادی در گیم و گیم سرور دارم اگه خواستین تلگرام پیام بدید
Haj_milat@

666regab
April 28th, 2017, 20:26
کلا میخوام مطلع بشم و برآورد هزینه کنم برای زدنش.

MJmoonwalk
April 28th, 2017, 22:56
برای ساخت بازی اول نیاز به سناریو دارید. بعد گرافیک و ساخت مخیط و کاراکترها یا هرچی. کد نویسی بازی بر روی پلتفورم موردن نظر (ویندوز، مرورگر، موبایل). تهیه سرور. کسب مجوز و شروع فعالیت

666regab
April 28th, 2017, 23:11
نه نه اصلا قصد ساخت بازی ندارم . فرایند پیچیده ای هست .
صرفا یه سایت برای بازی کردن بازی هایی مانند فیفا و کانتر و ...
اگه دوستان می تونن چنین کاری رو انجام بدن
راه اندازی بازی با امکان کسب درآمد پ خ کنند شرایط و ضوابط رو بررسی کنیم تا راه اندازی کنیم .