PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد خرید گواهی ssl برای سایت

hdland
April 26th, 2017, 13:29
سلام

دوستان ما با توجه به نیاز سایت باید برای سایت هامون گواهی ssl تهیه کنیم من تو انجمن چندین مورد رو بررسی کردم و نکاتی برام جلب توجه کد که بپرسم

اینکه گفته می شود برای ارائه این گواهی برای سایت ها .com اگر هویس دامین ادرس ایران باشد ثبت نمی شود یا بلاک می شود صحت دارد و اگر دارد راهکار چیست ؟!
برای دامین .ir ایا می شود تهیه کرد یا خیر ؟
ایا این گواهی نصب کردنش سخت است و نیاز به فرد با تجربه دارد و اینکه چند مورد دیدم بعد از نصب این گواهی اشاره شده سرعت سایت ها پایین امده ایا تاثیر دارند یا خیر ؟!

از سایت های ایرانی این گواهی رو تهیه کنیم یا خارجی !؟

سپاس

ViraHost.com
April 26th, 2017, 14:57
سلام

دوستان ما با توجه به نیاز سایت باید برای سایت هامون گواهی ssl تهیه کنیم من تو انجمن چندین مورد رو بررسی کردم و نکاتی برام جلب توجه کد که بپرسم

اینکه گفته می شود برای ارائه این گواهی برای سایت ها .com اگر هویس دامین ادرس ایران باشد ثبت نمی شود یا بلاک می شود صحت دارد و اگر دارد راهکار چیست ؟!
ایا این گواهی نصب کردنش سخت است و نیاز به فرد با تجربه دارد و اینکه چند مورد دیدم بعد از نصب این گواهی اشاره شده سرعت سایت ها پایین امده ایا تاثیر دارند یا خیر ؟!

سپاس

سلام ؛ وقت بخیر .

برند های مختلفی توسط شرکت هایی ارائه می شوند ؛ بابت دامنه .ir هم چندی هستند که بدون دردسر این لایسنس رو ارائه می کنند.
بابت نصب Certificate هم بسته به کنترل پنل شما راه جداگانه دارد و اگر به فرض از سی پنل استفاده می کنید نصب لایسنس تنها با چند کلیک صورت می گیرد.

بابت خرید لایسنس هم میزان بودجه و کیفیت کاری که از گواهی نامه امنیت انتظار دارید رو بسنجید و ترجیحا از سایت های داخلی تهیه کنید که اگر موردی پیش امد
به راحتی گفتگو و حل کنید.

با احترام

iwpanel
April 26th, 2017, 15:09
سلام

سپاس

نیاز نیست whois تغییر بدید برای دامین های ir هم بعضی از شرکت ها صادر میکنند ، نصب اس اس ال کار خاصی نداره وفیلم های آموزشی زیادی در زمینه نصب اس اس ال تو نت هست
برای سرعت اس اس هم میتونید سرور ssd با منطقه ایران بگرید که مورد مشکل سرعت احساس نشه ما سرور ssd روی آلمان گرفتیم خوب جواب داده اس اس ال سرعت پایین نمیاره این نت هست که تاثیر گذاره

hdland
April 26th, 2017, 21:28
سلام ؛ وقت بخیر .

برند های مختلفی توسط شرکت هایی ارائه می شوند ؛ بابت دامنه .ir هم چندی هستند که بدون دردسر این لایسنس رو ارائه می کنند.
بابت نصب Certificate هم بسته به کنترل پنل شما راه جداگانه دارد و اگر به فرض از سی پنل استفاده می کنید نصب لایسنس تنها با چند کلیک صورت می گیرد.

بابت خرید لایسنس هم میزان بودجه و کیفیت کاری که از گواهی نامه امنیت انتظار دارید رو بسنجید و ترجیحا از سایت های داخلی تهیه کنید که اگر موردی پیش امد
به راحتی گفتگو و حل کنید.

با احترام

سلام . ممنون از توضیحات ... پس خیلی هم پیچیده نیست که فکر می کردم

- - - Updated - - -

نیاز نیست whois تغییر بدید برای دامین های ir هم بعضی از شرکت ها صادر میکنند ، نصب اس اس ال کار خاصی نداره وفیلم های آموزشی زیادی در زمینه نصب اس اس ال تو نت هست
برای سرعت اس اس هم میتونید سرور ssd با منطقه ایران بگرید که مورد مشکل سرعت احساس نشه ما سرور ssd روی آلمان گرفتیم خوب جواب داده اس اس ال سرعت پایین نمیاره این نت هست که تاثیر گذاره

از شما هم بابت پاسخ ممنونم

Z.eus
April 26th, 2017, 21:54
سلام

سپاس

درود؛

بستگی به صادر کننده گواهی امنیتی دارد. هم برای دامین های ملی و هم برای دامین های بین المللی امکان صدور SSL Certificate مقدور است.

SSL Certificate برای رمزنگاری دیتا و افزایش امنیت است نه کاهش سرعت کاربر با وب سرور . بنابراین این صحبت اشتباه است؛ مگر اینکه ازسمت ایران روی این پروتکل محدودیتی اعمال شده باشد.

نصب SSL Certificate نیز مورد پیچیده‌ای نیست؛ ما برای کاربرانمان رایگان نصب میکنیم؛ این مورد را میتوانید از هرجایی که قصد تهیه دارید سوال کنید.

بهتر است از شرکت های داخلی تهیه کنید (واسطه) چرا که درگیر مسائل ارزی و .. نمی‌شوید.

با تشکر.

JahanSoft
April 27th, 2017, 03:45
از opentrust بگیرید به ایران هم میدن.