PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیان یک اتفاق در قرارداد کدنویسی پی اچ پی

DRh3n
April 25th, 2017, 18:05
باسلام
برای کدنویسی ارسال مطلب در قسمتی ازیک اسکریپت که بصورت همگانی توسط سایت آفتابگردان aftab.cc بفروش میرسد . قرار شد حالت صفحه به صفحه یا page to page به نوستار بدیم . کد نوشتن ولی با کلیک روی آن به عمق و قسمت تحتانی صفحه بعد هدایت میشد . در همان ایمیل گفتم با کلیک روی دکمه صفحات به ابتدای صفحات بایستی کاربر هدایت شود گفتن 25 هزار تومن دیگه شد صد هزار تومن آخرش هم فقط شده ایجاد دکمه های صفحه اول صفحه دوم صفحه سوم و ... درزیر صفحات و با کلیک روی هرکدام به بالا و ابتدای صفحات بعدی کاربر هدایت نمیشه بلکه به قسمت پایینی صفحه بعدی هدایت میشه و الان میگن باید 50 هزار تومن دیگه بدم تا در کلیک روی دکمهای صفحات به بالا و ابتدای هر صفحه کاربر بره . یعنی روی هم میشه 150.000 تومان برای گذاشتن این دکمه ها . در هیچ اسکریپتی یا برنامه نویسی تا حالا درخواست پول طی یک قرار داد ندیده بودم . همچنین در هیپ سایت یا اسکریپتی ندیده ام که با کلیک روی دکمه ها قسمت پایینی صفحه بغدی نمایان شود . بنظر شما روال کار برنامه نویسان این سایت طبیعی و قانونی است و این قیمت صدهزار تومن برای ایجاد یک ردیف دکمه زیر یک صفحه قیمت معمول است . دوماه برای ویرایش بخش آلبوم ویبولتین که نوشته ها درکنار تصاویر نمایش داده بشن جمعا شد سی و پنج هزار تومن .

با مدیر کل سایت هم صحبت کردم ایشان گفت قیمت های اینکار چند برابر د جاهای دیگه است ؟! یعنی چند برابر صدهزار تومن یعنی سیصد هزار تومن برای اضافه کردن دکمه های شماره صفحات درزیر صفحه مطلب سایت ؟!

کاری که اینا میکنن برای برنامه نویسی ابتدا کدها رو ناقص میدن . بعد میپن همینه ! و دوباره برای ادامه کار پول میخوان ! نه برای یه پروژه بلکه برای تغییر کد php یه فایل ساده !