PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : منیج کامل سرور

bachehaye_paein
December 22nd, 2010, 19:44
سلام و خسته نباشید
ادمین و مدیر بخش عزیز نمیدونم جای این تاپیک اینجا هست یا نه اما جای مناسبتری براش پیدا نکردم

برم سر اصل مطلب بنده قصد دارم یک سرور اختصاصی بصورت شخصی بخرم و دنبال یک منیجر هستم که سرور رو بصورت فول منیج کنه از کانفیگ و نصب نرم افزار سئوال های شخصی گرفته تا مقابله با حملاتو مشکلات احتمالی سرور

از دوستان میخوام هر کسی این کار رو انجام میده قیمت و یک نمونه کار گردن کلفت رو هم بذاره اگر نمونه کار نمیتونید توی تاپیک بذارید بصورت پیغام خصوصی بفرستید چون سابقه کاری خیلی مهم هست و اینکه ثبت شده باشه شرکتتون چون قرار داد رسمی با هم میبندیم تا الان با ایران هاست و پارس پک مکاتبه داشتم و قیمتهاشون رو دادن
یه نظر خواهی هم از دوستان این کاره دارم راجب سرورهای سری ترافیک لیز وب تجربه ائی دارید ممنون میشم بفرمائید فکر میکنم هاست دی ال خدا بیامرز از این سری استفاده میکرد اگر اینطور باشه سرور های خوبی هست اگر منیجر خوبی داشته باشه فکر نکنم واسه سرور مشکلی پیش بیاد

با تشکر از همگی دوستان