PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نبودن DVD Writer در منو بوت

Lovely Crazy
April 23rd, 2017, 17:40
سلام
لب تاب لنوو دارم ویندوزش 8.1 اورجیناله وارد بوت که میشم DVD Writer نداره که ویندوز عوض کنم
چطوری باید حلش کنم؟

firebox
April 23rd, 2017, 18:33
در مورد مشکل دی وی دی رایتر ، همینطوری نمیشه گفت چه مشکلی داره.

اما اگر تنها قصد استفاده از دی وی دی رایتر ،‌ برای نصب ویندوز هست ، میتونید با فلش هم اینکار رو انجام بدید ،
یک فلش ۸ گیگ و یک ایمیج ویندوز (حالا هر ورژنی که مد نظرتون هست) ،‌ تهیه کنید ، روی یک سیستم ویندوزی دیگه (اگر همین سیستم فعلی تون هم ویندوزش بالا میاد میشه میتونید انجام بدید) بعد با برنامه رایگان Universal USB Installer (https://www.pendrivelinux.com/universal-usb-installer-easy-as-1-2-3) یک فلش با قابلیت بوت نصب ویندوز ایجاد کنید.
نحوه کار برنامش خیلی آسونه ، کشوی اولی نوع سیستم عامل رو انتخاب میکنی (هم ویندوز پشتیبانی میکنه ، هم لینوکس) ، بعد ایمیج سیستم عامل ات رو انتخاب میکنی ، بعدش هم فلش USB ات ، آخر کار هم روی Create کلیک میکنی.

بعد اتمام کپی فایل ها روی فلش ات ، سیستم رو ریبوت میکنی و بوت رو روی فلش انتخاب میکنی.

M.Abooali
April 23rd, 2017, 19:26
دقت کنید لنوو ها منو بوت مستقل دارند. یعنی یک قسمت setup مادبرد هست. یک قسمت منو بوت.

ضمناً عناوین مختلف ممکنه نمایش داده بشه یا حتی صرفا پورت ها فهرست شده باشن. یک اسکرین بگیرید بزارید اینجا بهتون راهنمایی میکنم یا مدل لپ تاپ رو دقیق بگید.

Lovely Crazy
April 23rd, 2017, 22:17
اصلا دی وی رایتر لب تاپ رو نمیشناسه !
ویندوز هم که بالا میاد توی مای کامپیوتر نیست ، توی دیوایس منیجر هم نیست
یه سوال دی وی دی رایتر ، درایور داره؟؟

M.Abooali
April 23rd, 2017, 22:34
پست های الکی ... :68:

Lovely Crazy
April 23rd, 2017, 23:25
پست های الکی ... :68:
دقیقا میشه بگید مشکلتون با پست من چیه؟

- - - Updated - - -

بوت رو آپدیت کن
میتونید لینک اموزش رو بدید؟

mizban97
April 23rd, 2017, 23:33
سلام
لب تاب لنوو دارم ویندوزش 8.1 اورجیناله وارد بوت که میشم DVD Writer نداره که ویندوز عوض کنم
چطوری باید حلش کنم؟

cd مین برد نصب کردید؟
معمولا با نصب این تمام درایور ها براتون نصب میشه.
اگر فروشنده بهتون نداد ازش بگیرید.

Lovely Crazy
April 24th, 2017, 18:33
cd مین برد نصب کردید؟
معمولا با نصب این تمام درایور ها براتون نصب میشه.
اگر فروشنده بهتون نداد ازش بگیرید.
مشکل اینه دی و دی رایتر کار نمیکنه که بخوام نصب کنم ، دی وی دی رو هم ندارم