PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با گوگل وبمستر

iroo
April 23rd, 2017, 16:39
سلام و خسته نباشید
مدتیه ورودی سایتم اومده پائین، بعد از کلی بررسی تو وبمستر تولز گوگل متوجه خطاهایی در بخش Blocked Resources شدم
فایل ربات من بصورت زیر همه دسترسی ها رو برای گوگل باز گذاشته

User-agent: *
Allow: /

User-agent: Googlebot-Image

User-agent: Adsbot-Google

User-agent: Googlebot-Mobile

و این هم تصویر خطاهای بخش Blocked Resources:
http://s8.picofile.com/file/8292898250/3.jpg

حالا علاوه بر این مشکل یک مشکل دیگه هم دارم:
http://s9.picofile.com/file/8292898750/4.jpg
تگ هایی که مثلا از پست حذف شدن، وقتی وارد لینکشون میشی میره صفحه 404 ، حالا این صفحه بصورت Nofollow هست و باید گوگل اینو از ایندکسش خارج کنه
ولی مدتیه گوگل بجای اینکه اینا رو از لیست حذف کنه، بدتر نموداره داره میره بالا.... ممنون میشم راهنمائیم کنید

- - - Updated - - -

توی گوگل وبمستز جایی که خطاهای Not Fonud رو نشون میده دیدم که در آخر آدرس تصاویر &quot اضافه شده و تصویر رو پیدا نمی کنه!
wp-content/uploads/2016/10/sl-4.jpg"

در صورتی که &quot رو از آخر آدرس تصوی بر میدارم درست نشون میده آدرس رو

shayandavoudi
April 24th, 2017, 09:46
سلام.

درباره مشکل Blocked resources

یکی از صفحات سایت خودتون رو در قسمت Crawl > Fetcg as Google به صورت Fetch and render تست کنید. بعد از اینکه Render شد، روی اون کلیک کنید و در تب Rendering پایین صفحه این بخش رو چک کنید:

Googlebot couldn't get all resources for this page. Here's a list:

لیست رو چک کنید و ببینید که فایل هایی Block شدن یا نه.
چند صفحه مختلف رو همین طوری چک کنید ( پست، صفحات Category, tags, homepage و هر صفحه دیگه ای که دارید. )

اگر موردی اونجا بلاک نشده، نگران بخش Bloked resources نباشید.

در مورد مشکل ایندکس شدن تگ ها

توجه کنید که nofollow باعث ایندکس نشدن نمیشه و باید noindex باشن

در مورد مشکل URL های اشتباه

احتمالا افزونه ای یا بخشی از کدهای قالب به اشتباه این آدرس ها رو به وجود میارن. نیاز به بررسی دقیق تری داره

iroo
April 24th, 2017, 09:49
سلام.

درباره مشکل Blocked resources

یکی از صفحات سایت خودتون رو در قسمت Crawl > Fetcg as Google به صورت Fetch and render تست کنید. بعد از اینکه Render شد، روی اون کلیک کنید و در تب Rendering پایین صفحه این بخش رو چک کنید:

Googlebot couldn't get all resources for this page. Here's a list:

لیست رو چک کنید و ببینید که فایل هایی Block شدن یا نه.
چند صفحه مختلف رو همین طوری چک کنید ( پست، صفحات Category, tags, homepage و هر صفحه دیگه ای که دارید. )

اگر موردی اونجا بلاک نشده، نگران بخش Bloked resources نباشید.

در مورد مشکل ایندکس شدن تگ ها

توجه کنید که nofollow باعث ایندکس نشدن نمیشه و باید noindex باشن

در مورد مشکل URL های اشتباه

احتمالا افزونه ای یا بخشی از کدهای قالب به اشتباه این آدرس ها رو به وجود میارن. نیاز به بررسی دقیق تری داره

ممنونم
صفحات 404 ببخشید Noindex , nofollow هستند، من اشتباه گفته بودم
بقیه موارد رو هم بذارید یه بررسی بکنم و نتیجه رو اعلام میکنم
hassanolic
April 29th, 2017, 08:24
سلام خسته نباشید سایت من یه مشکل خیلی جدی پیدا کرده لطفا راهنماییم کنین خیلی ضروریه
در گوگل وبمستر در بخش کرول ارور خطای 404 زیادی وجود دارد و گویا این خطا وقتی رخ میده که یک مطلب رو از سایت حذف یا در آدرس های سایت تغییر ایجاد کنیم ولی من ن آدرس تغییر دادم و ن مطلب حذف کردم
لطفا بگین من چیکار کنم ممنون میشم

iroo
April 29th, 2017, 09:08
سلام خسته نباشید سایت من یه مشکل خیلی جدی پیدا کرده لطفا راهنماییم کنین خیلی ضروریه
در گوگل وبمستر در بخش کرول ارور خطای 404 زیادی وجود دارد و گویا این خطا وقتی رخ میده که یک مطلب رو از سایت حذف یا در آدرس های سایت تغییر ایجاد کنیم ولی من ن آدرس تغییر دادم و ن مطلب حذف کردم
لطفا بگین من چیکار کنم ممنون میشم
سلام
صفحه 404 شما باید نو ایندکس باشه، به مرور زمان درست میشه

hassanolic
April 29th, 2017, 11:42
سلام
صفحه 404 شما باید نو ایندکس باشه، به مرور زمان درست میشه

مرسی از پاسختون ولی من چندسالیه که سایت دارم تا حالا اینجوری نشده بود روزانه به خطاهای 404 اضافه میشه بنظرتون چیکار کنم لطفا خیلی ضروریه

iroo
April 29th, 2017, 12:34
مرسی از پاسختون ولی من چندسالیه که سایت دارم تا حالا اینجوری نشده بود روزانه به خطاهای 404 اضافه میشه بنظرتون چیکار کنم لطفا خیلی ضروریه

فقط 404.php رو حتما روی نو ایندکس بذارید، و دیگه تگ و مطلب رو الکی پاک نکنید تا قبلی ها هم رفع بشه

زمان میبره تاک ایندکس ها پاک بشه

abrarsazeh
May 3rd, 2017, 00:06
سلام.خسته نباشید .برای سایت من ی مشکل پیش اومده ،اینکه موقعي که با کلمه ای سرچ میشه سایت موقع ورود به سایت چون httpsهست باز نمیشه،دسترسی امکان پذيرنيس،ولی با http باز میشه،نمیدونم چیکار کنم واقعا،میشه کمکم کنید?