PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری شماره آی دی تلگرام رو پیدا کنم؟

iroo
April 22nd, 2017, 17:39
سلام و خسته نباشید
من چطوری شماره موبایل id تلگرام رو در بیارم؟ این کار شدنیه چون دیدم خودم
ولی روش این کار رو بلد نیستم

میشه کمکم کنید؟

armincity
April 22nd, 2017, 23:02
کی گفته شدنیه عزیز؟

delta
April 23rd, 2017, 01:23
پیدا کردی منم میخوام...

mhiizadi
April 23rd, 2017, 01:43
سلام و خسته نباشید
من چطوری شماره موبایل id تلگرام رو در بیارم؟ این کار شدنیه چون دیدم خودم
ولی روش این کار رو بلد نیستم

میشه کمکم کنید؟
شما اگر بتونید یک APP و ربات بنویسید که تمامی شماره موبایل های ایران ؛ هر کدام را به عنوان یک Contact به تلگرام اضاف کند .
به راحتی شماره شخص مورد نظر را پیدا خواهید کرد !

- - - Updated - - -

یا حتی اگر راهی پیدا کنید که تعداد شماره های موبایل ایران را در اکسل ایجاد و با CSV خروجی بگیرید و روی یک گوشی که Import را قبول میکند بزنید .
و در آن گوشی Import شود؛ به راحتی کاره مورد نظر شما شدنی هست و نشد ندارد .

- - - Updated - - -

مثلا :
09390000000
تا
09399999999

را در اکسل ایجاد کنید و به یک موبایل Import کنید
اکثر موبایل های امروزی نامحدود تعداد مخاطب میتوانند داشته باشند .

esmaeil95
April 23rd, 2017, 03:10
شما اگر بتونید یک APP و ربات بنویسید که تمامی شماره موبایل های ایران ؛ هر کدام را به عنوان یک Contact به تلگرام اضاف کند .

- - - Updated - - -

یا حتی اگر راهی پیدا کنید که تعداد شماره های موبایل ایران را در اکسل ایجاد و با CSV خروجی بگیرید و روی یک گوشی که Import را قبول میکند بزنید .

- - - Updated - - -

مثلا :
09390000000
تا
09399999999

سلام
فکر نکنم گوشی یا هر سیستم ساده ای بتونه همیچین حجمی رو به راحتی پردازش کنه

- - - Updated - - -

Sajad
April 23rd, 2017, 08:03

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

مثلا :
09390000000
تا
09399999999

این روش باعث میشه تلگرام شما را بلاک کنه چون حد مجازی برای تعداد contacts وجود داره و اگه به طور غیرعادی باشه بلاک میشید

mhiizadi
April 23rd, 2017, 10:10
این روش باعث میشه تلگرام شما را بلاک کنه چون حد مجازی برای تعداد contacts وجود داره و اگه به طور غیرعادی باشه بلاک میشید

سلام.
فکر نمیکنم تلگرام روی تعداد مخاطبان در گوشی تا کنون لیمیتی گذاشته باشه ...
به فرض هم که لیمیتی 5000 عددی وجود داشته باشه؛ با چند یوزر تلگرام میشه تمامی شماره ها رو ادد کرد .

springgirl9696
April 23rd, 2017, 10:44
دقیقا
من هم موافقم

delta
April 23rd, 2017, 11:07
بحث برای شدن و نشدن نیست..چون هیچ چیزی نشد نداره..منتهی دنبال راه راحت هستیم نه اینکه شماره های موبایل کل ایرانو ایمپورت کنیم!! وگرنه نیازی به موبایل هم نیست و میشه تو نرم افزارهای مجازی ساز اندروید مثل بلواستکس هم همین کارو کرد و دیتابیس ایمپورت کرد..

مشکل اینه کی میتونه همچین دیتابیس عظیمی رو در اختیارمون بزاره؟

mhiizadi
April 23rd, 2017, 11:31
بحث برای شدن و نشدن نیست..چون هیچ چیزی نشد نداره..منتهی دنبال راه راحت هستیم نه اینکه شماره های موبایل کل ایرانو ایمپورت کنیم!! وگرنه نیازی به موبایل هم نیست و میشه تو نرم افزارهای مجازی ساز اندروید مثل بلواستکس هم همین کارو کرد و دیتابیس ایمپورت کرد..

هیچ چیزی راحت نیست؛ باید دنبالش گشت؛ شاید راه دیگه ای هم باشه .

k-pax
April 23rd, 2017, 11:58
میشه کاربرها را توی کانتک ذخیره کنید . وقتی توی کانتکت باشه میشه id هر یوزر پیدا کرد !
نیازی هم به ربات نداره !

خیلی ساده هست
در صورتی که بخواید بصورت خصوصی میتونم براتون انجامش بدم .

VipSc
April 23rd, 2017, 12:10

با سلام
بنده میتوانم دیتابیس کامل ایرانسل رو در اختیار شما بزارم، ولی پیش شماره های 0901 رو نداره.
با تشکر

Sajad
April 23rd, 2017, 12:25
سلام.
فکر نمیکنم تلگرام روی تعداد مخاطبان در گوشی تا کنون لیمیتی گذاشته باشه ...
به فرض هم که لیمیتی 5000 عددی وجود داشته باشه؛ با چند یوزر تلگرام میشه تمامی شماره ها رو ادد کرد .
قبلا این روش رو تست کردم و ۶-۷ تا شماره بلاک شده ! البته شاید بشه هوشمندتر برنامه نوشت تا اسیر لیمیت نشه

k-pax
April 23rd, 2017, 12:43
با سلام
بنده میتوانم دیتابیس کامل ایرانسل رو در اختیار شما بزارم، ولی پیش شماره های 0901 رو نداره.
با تشکر

اون دیتابیس که فکر کنم لو رفته بود با access بود ! مال 3 سال پیشه
بعد از اون خیلی شماره ه های دیگه اموده

iroo
April 23rd, 2017, 13:47
کی گفته شدنیه عزیز؟

شدنیه
اون روز من داشتم با یک نفر تو تلگرام صحبت میکردم که ایشون شماره همون اکانت رو به دست آورده بود و از خط ثابت دیگری بهم زنگ زد، اصلا هنگیدم... این مسئله شدنی باشه یا نه من کاری ندارم ولی خیلی راحت طرف شماره اگانات منو به دست میاره، این دو بار برام پیش اومده

haftsepehr
April 23rd, 2017, 14:44
سلام بله شدنیه که بماند اما

اون راهی که دوستان میفرمایند با اکانت احتمالا تا حالا تست نکردند

اولا اپ برای ساخت رنج شماره وجود داره سرچ کنید پیدا میکنید مثلا از شماره
09150000000
09157676076

دوما شما برای اینکه بتونید اینکارو انجام بدید میتونید از نرم افزار *****ینگ شماره های تلگرام استفاده کنید که هم ایرانی داره و هم نسخه های دیگر که در گیت هاب موجود هست
لیست شماره ایمپورت میکنیم تلگرام بهتون خروجی میده

مورد سوم اینه که تلگرام فعالیتتونو رصد میکنه و روی آی پی مک و همچنین شماره تون محدودیت میزاره به هر حال برای رفع این محدودیت ها میتونید از :

پراکسی سوییچر و مک چنچر استفاده کنید و در بعضی موارد آیدی چنجر ( اپ ها در نت موجود هست )

اما مورد چهارم تعداد مخاطبینی که تلگرام رو یک شماره قبول میکنه با توجه به تجربه شخصی خودم بین 3 تا 5 هزار متغیر هست

و البته با داشتن شماره های مختلف میتونید این مشکلو حل کنید که البته پیشنهاد میدم از شماره مجازی کشور های مختلف استفاده کنید

به هرحال هر موردی یا سوالی درمورد تلگرام داشتید در خدمتتون هستم

haftsepehr.com

09157676076