PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فوری : مشکل اساسی با دانلود فایل های سایت هاست شده روی کلوکسو

vahid67
December 22nd, 2010, 14:33
سلام دوستان
من VPS دارم و روی اون پنل کلوکسو نصبه ... بک سایت هم بیشتر نمیخوام روش هاست کنم تمام کار های مربوط به ساخت کلاینت رو انجام دادم و سایت بدرستی اومده روش تنها به یک مشکل برخرودم و اونم زمانی که تعداد فایل های روی هاست بالا میره نمیشه دیگه ازش دانلود کرد و Time Out میده ولی وقتی تعداد فایل ها کم هستن مشکلی نداره

Warez-Host.IR
December 22nd, 2010, 14:41
تعدا فایلها یا تعداد کانکشن ها ؟؟

vahid67
December 22nd, 2010, 14:52
به تعداد کانکشن ها ظاهرا کاری نداره وقتی تعداد فایل ها میره بالا اینجوری میشه دقیق تر بگم من چندتا فولدر با حجم های بالا توی public_html که مستقیما توشون فایل هستش و یه فولدر دارم که توی اون دوباره چندتا فولدر هست و داخل فولدر ها فایل ها هستن ... تا وقتی که فولدری که چندین فولدر دیگه داره رو نمیارم روی هاست مشکلی نیست وقتی اونو میارم مشکل ایجاد میشه...!!!!! و time out میده....

vahid67
December 22nd, 2010, 21:19
دوستان کسی نظری نداره؟؟؟

AfaghData
December 22nd, 2010, 21:53
مشکل از هارد نیست؟@-)

vahid67
December 22nd, 2010, 22:05
مشکل از هارد نیست؟@-)

از کجا میشه فهمید که هارد مشکل داره؟؟
وقتی همه فایل ها رو با هم انتقال میدم تا 5دقیقه کار میکنه ... مشکل از تعداد زیاد فایل ها نیست!!!! مشکل از جای دیگه ای هست که من قبلا فکر می کردم بخاطر تعداد زیاد فایل هاست ....
امکانش هست مشکل از Kloxo باشه ؟؟؟ کسی اینجا Kloxo استفاده می کنه؟؟؟

vahid67
December 23rd, 2010, 01:12
مشکل رو بالاخره تونستم حل کنم رسما دهنم سر....

HyperServer
December 23rd, 2010, 14:14
مشکل رو بالاخره تونستم حل کنم رسما دهنم سر....
میشه بگید مشکل چه جوری حل شد تا در موارد مشابه راه حل وجود داشته باشه
با تشکر

AfaghData
December 23rd, 2010, 14:33
یه htop نصب کن میزنه چقدر io استفاده داره میشه و روی SWAP میره یا نه!

اگه به هارد فشار بیاره کلا کرش میشه و بعد هم...

vahid67
December 23rd, 2010, 19:10
مشکل از Apachi بود که با تغییر به lighttpd مشکل حل شد.... و الان تنها مشکل فایل .htaccess هستش که روی lighttpd کار نمی کنه ....

DeltaGostar
December 24th, 2010, 00:02
:39:

نمیتونید آپاچی رو ریبلود کنید

vahid67
December 24th, 2010, 00:18
:39:

نمیتونید آپاچی رو ریبلود کنید

چطوری باید rebuild کنم؟؟؟ آموزشش هست یا باید مدیر سرور این کار رو انجام بدن؟؟

DeltaGostar
December 24th, 2010, 11:43
اگر میخواهید لایت اسپید نصب کنید پیغام خصوصی بدهید تا شخصیت خوب سال (wht) بهتون معرفی کنم براتون انجام دهد با کمترین هزینه

HyperServer
December 25th, 2010, 21:22
اگر میخواهید لایت اسپید نصب کنید پیغام خصوصی بدهید تا شخصیت خوب سال (wht) بهتون معرفی کنم براتون انجام دهد با کمترین هزینه

آقا این بنده خودا اگر پول داشت که cpanel میگرفت :دی
این همه داره خودش رو به آب و آتیش میزنه که خرج نکنه....
مگه خبر نداری رایانه ( :دی) هدفمند شده؟ :دی