PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری کل هارد رو فرمت کنم که قابل بازیابی نباشه؟

iroo
April 19th, 2017, 20:48
سلام و خسته نباشید

میخواستم کل هارد رو فرمت کنم و سیستم رو بفروشم بره

میخوام اطلاعات هارد قابل ریکاوری نباشه

نرم افزار های زیادی تو نت موجود هست که سرچ کردم ولی میخواستم از تجربیات دوستان بهره بگیرم

کسی در این زمینه اطلاعاتی داره؟

bluehost
April 19th, 2017, 21:04
سلام
بازیابی فایل ها کار آسانی نخواهد بود
جهت اطمینان بهتره ابتدا هارد رو فرمت کنید سپس یک بار از اول پارتیشن بندی رو انجام بدید
موفق باشید

iroo
April 19th, 2017, 21:05
چیز خاصی نداشتم رو سیستم فقط یکسری فایل txt , zip بسیار مهم داشتم که نمی خوام به هیچ عنوان ریکاوری بشه

عکس و فیلم و... مهم نیست

bluehost
April 19th, 2017, 21:11
همین کار رو انجام بدید قابل بازیابی نخواهد بود
همینطور میتونید از نرم افزار
HDD Low Level Format Tool
استفاده کنید

host-net
April 19th, 2017, 21:23
درود و احترام

بازگردانی اطلاعات البته از نظر من خیلی راحته
بهتر هست از چند نرم افزار فرمت استفاده کنید برخی از فرمت ها نیاز به زمان بالایی دارن مثلا سه یا 4 ساعت

با فرمت و ساخت پارتیشن همه اطلاعات رو بازم میشه برگشت داد

پیروز باشید

ashadata
April 19th, 2017, 21:28
با سلام

بنظر من بهترین کار اینه که اگه معادل همون هارد داخل یک هارد اکسترنال فیلم و سریال دارید که زیاد مهم نیست

دو سه بار کامل فرمت کنید و کامل با اونا هارد رو پر کنید

dizaji_saeed
April 19th, 2017, 21:39
سلام

دوست عزیز برخی نرم افزارهای قدرتمند ریکاوری هستند که تا چندین مرحله حذف کردن (و حتی فرمت کردن) رو میتونن برگردونن.
پارتیشن بندی دوباره اگه به زبان ساده بگیرم ، فقط هارد رو خط کشی میکنه و با ماهیت صفرویک فایلها کاری نداره. پس این روش نیز موثر نخواهد بود.

بهترین روش به نظرم فقط اینه که تماما تا نهایت فضای هاردتون ، حدود 5 الی 7 بار ، تماما فول کنین و فرمت بزنین. هرچه تعداد دفعات بالاتر ، ضریب بازیابی کمتر. ولی فک کنم نهایت 7بار کافی باشه. فقط دقت کنین که کاملن فول سایز کنین( تا بیت آخر [emoji1] )

موفق باشین

مینا-صیفی
April 19th, 2017, 22:29
ادم موقع ای که اطلاعات از دست میده نیاز به فلان فایل داره با هر برنامه ریکاوری بر نمیگرده :71: انوقت ...
اما دوست عزیز در پاسخ به شما با این نرم افزار فرمت کنید HDD.Low.Level.Format.Tool.4.40

k-pax
April 19th, 2017, 22:36
ببنید وقتی شما یه فایل پاک میگنید در واقع آدرس اون فایل پاک کردید و خود فایل وجود داره تا زمانی که چیز دیگه ای روش نوشته بشه !

بهترین کار اینه که اول هارد فرمت کنید
بعد یه فیلم هجیم بریزد داخلش و هی کپی پستش کنید تا هارد پر بشه !
برای همه این داریواها این کار کنید
وقتی هم پر شد فرمتش کنید . دیگه فایلهای قبلی قابل بازیابی نیستن و هرچی بازیابی کنن فایل جدیده ( همون فیلن حجیم ) بازیابی میشه !

- - - Updated - - -

ادم موقع ای که اطلاعات از دست میده نیاز به فلان فایل داره با هر برنامه ریکاوری بر نمیگرده :71: انوقت ...
اما دوست عزیز در پاسخ به شما با این نرم افزار فرمت کنید HDD.Low.Level.Format.Tool.4.40
البته این نرم افزای هم خیلی خوب فرمت میکنه ! و ازش استفاده کنید

اما قبل از فرمت شما هارد با چند فایل به درد نخور فول کنید !
بعد اب این برنامه فرمت کنید

iroo
April 22nd, 2017, 10:21
HDD.Low.Level.Format.Tool.4.40
این که کار نکرد، یه نرم افزار دیگه معرفی می کنید برای فرمت کل هارت بصورت صطح پائین یا فرمت بطوری که اطلاعات قابل بازیابی نباشه