PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واقعا "تبلیغات سرمایه گذاری است هزینه نیست" ؟؟؟؟؟؟

Young.Programmer
April 19th, 2017, 14:02
سلام خسته نباشید

من میخوام تبلیغ بخرم ولی نیاز به تجربه شما دارم

در اکثر سایت ها با این جمله روبرو هستیم ::

تبلیغات هزینه نیست سرمایه گذاری است

میخواستم ببینم واقعا درسته این؟؟

تجربتون از خرید تبلیغات بگید

خوبیش بدیش ...

پولی که خرج کردید براتون برگشت داده شد؟؟ یعنی به اندازه ای که پول تبلیغ دادید سود کردید؟؟

ممنون می شم همکاری کنین برام خیلی مهمه نظراتتون

navid2zp
April 19th, 2017, 14:04
بستگی داره برای چه چیزی و در چه مکانی و به چه شکلی می خواید تبلیغات کنید
اگر برای جذب بازدید قصد تبلیغات دارید بنده توصیه می کنم اون هزینه رو صرف تولید محتوا کنید که به مراتب و در بلند مدت بازدید بیشتری براتون جذب می کنه
ولی اگر به دنبال معرفی خودتون و دیده شدن اسم برندتون هستید می تونید از تبلیغات استفاده کنید

Ashkankamangar.ir
April 19th, 2017, 14:07
سلام خسته نباشید

من میخوام تبلیغ بخرم ولی نیاز به تجربه شما دارم

در اکثر سایت ها با این جمله روبرو هستیم ::

تبلیغات هزینه نیست سرمایه گذاری است

میخواستم ببینم واقعا درسته این؟؟

تجربتون از خرید تبلیغات بگید

خوبیش بدیش ...

پولی که خرج کردید براتون برگشت داده شد؟؟ یعنی به اندازه ای که پول تبلیغ دادید سود کردید؟؟

ممنون می شم همکاری کنین برام خیلی مهمه نظراتتون

سلام
ما چند نوع تبلیغ دارم هر کدام خوبی و بدی دارند

تبلیغات گوگل یا هر نوع تبلیغ کلیکی ... خوبیش اینه رتبه ی آلکسا میره بالا ولی بدیش اینه کلیک ها میتونه الکی باشه .مخصوصا تبلیغ گوگل رقبای شما الکی روی تبلیغات کلیک میکنند تا برای شما هزینه بیاد
تبلیغات در ای نتورک .... خوبیش اینه مدریتش عالی و برای برندسازی خوبه ... بدیش اینه گرونه
تبلیغ از راه راضی نگه داشتن مشتری(کاری که 7 ساله ما میکنیم) خوبیش اینه مشتری براتون مشتری میاره و بدیش اینه که سرعت کند هست و محدود
تبلیغ از طریق بنر گذاشتن... خوبیش اینه برند سازی میشه و بدیش هزینه ی بسیار بالاشه

Young.Programmer
April 19th, 2017, 14:10
سلام
ما چند نوع تبلیغ دارم هر کدام خوبی و بدی دارند

تبلیغات گوگل یا هر نوع تبلیغ کلیکی ... خوبیش اینه رتبه ی آلکسا میره بالا ولی بدیش اینه کلیک ها میتونه الکی باشه .مخصوصا تبلیغ گوگل رقبای شما الکی روی تبلیغات کلیک میکنند تا برای شما هزینه بیاد
تبلیغات در ای نتورک .... خوبیش اینه مدریتش عالی و برای برندسازی خوبه ... بدیش اینه گرونه
تبلیغ از راه راضی نگه داشتن مشتری(کاری که 7 ساله ما میکنیم) خوبیش اینه مشتری براتون مشتری میاره و بدیش اینه که سرعت کند هست و محدود
تبلیغ از طریق بنر گذاشتن... خوبیش اینه برند سازی میشه و بدیش هزینه ی بسیار بالاشه

ممنون

ولی خب اینطوری که شما گفتید اصلا تبلیغ به درد نمی خوره :d

- - - Updated - - -

اگر برای جذب بازدید قصد تبلیغات دارید بنده توصیه می کنم اون هزینه رو صرف تولید محتوا کنید که به مراتب و در بلند مدت بازدید بیشتری براتون جذب می کنه
ولی اگر به دنبال معرفی خودتون و دیده شدن اسم برندتون هستید می تونید از تبلیغات استفاده کنید

ممنون

نه سایت خدماتی داریم

تعداد بازدید برامون زیاد مهم نیست

مهم فروش بیشتر و افزایش اعضا هست
اگه میشه راهنمایی بکنین در این زمینه

Ashkankamangar.ir
April 19th, 2017, 14:12
ممنون

ولی خب اینطوری که شما گفتید اصلا تبلیغ به درد نمی خوره :d
چرا خب با توجه به پیام قبلی دوستمون باید ببینید دنبال چی هستید و بابتش باید بهایی بدید
برندا سازی میخواید بکنید هزینشو بدید و بعد از چند سال برداشت میکنید
میخواید شهرت پیدا کنید و مشتری مشتری بیاره روش مارو بکنید
میخواید رتبه آلکسا کم بشه روش مورد نظر رو بکنین

Young.Programmer
April 19th, 2017, 14:13

ممنون

نه سایت خدماتی داریم

AhrimanSefid
April 19th, 2017, 14:15
تبلیغات هزینه است برای بزرگ شدن.

Sajad
April 19th, 2017, 14:20
تبلیغات یک نوع بازاریابی هست. بازاریابی هم انواع مختلف داره. موفق بودن یا نبودن تبلیغات هم بستگی به استراتژی شما داره.
پس: بازاریابی با استراتژی = موفق / در غیر اینصورت درصد عدم موفقیت بالا میره.

navid2zp
April 19th, 2017, 14:57
ممنون

نه سایت خدماتی داریم

چه خدماتی؟
مثلا اگر هاستینگ هست می تونید به جای تبلیغ مستقیم چند وبسایت رو به صورت اسپانسری قبول کنید
و یا اگر تازه شروع کار هست سرویس رایگانی با منابع کم به صورت محدود ارائه بدید

یا اگر فروشگاه هستید می تونید محصولاتتون رو تبلیغ کنید یا اگر اسم برند براتون مهم هست خود برند

باز هم میگم بستگی به خیلی چیز ها داره
باز نوع خدماتی که ارائه میدید رو اعلام کنید اگر اطلاعاتی داشته باشم در اون مورد در اختیارتون قرار میدم

Young.Programmer
April 19th, 2017, 15:03
چه خدماتی؟
مثلا اگر هاستینگ هست می تونید به جای تبلیغ مستقیم چند وبسایت رو به صورت اسپانسری قبول کنید
و یا اگر تازه شروع کار هست سرویس رایگانی با منابع کم به صورت محدود ارائه بدید

یا اگر فروشگاه هستید می تونید محصولاتتون رو تبلیغ کنید یا اگر اسم برند براتون مهم هست خود برند

باز هم میگم بستگی به خیلی چیز ها داره
باز نوع خدماتی که ارائه میدید رو اعلام کنید اگر اطلاعاتی داشته باشم در اون مورد در اختیارتون قرار میدم

خدماتمون

شامل :

طراحی وب ، طراحی اسکریپت ، طراحی سایت ، برنامه نویسی هستش

navid2zp
April 19th, 2017, 15:24
خدماتمون

شامل :

طراحی وب ، طراحی اسکریپت ، طراحی سایت ، برنامه نویسی هستش

به نظر من بهترین راه تبلیغات تو این نوع فعالیت انجام دادن پروژه های مختلف هست
کمتر کسی از روی تبلیغات به سمت اینجور سرویس دهنده ها جذب میشه
بیشتر با دیدن نمونه کاراتون هست که جذب می شند
به نظر من سعی کنید چند پروژه رو با قیمت پایینتر انجام بدید یا خودتون چند پروژه رو شروع کنید
کلا وقتی کسی قصد سفارش در این مورد رو داره اول مورد های مختلف رو بررسی می کنه و وقتی یک مورد مشابه پیدا می کنه که به دلش میشینه می خواد چیزی مشابه رو داشته باشه یا حداقل تو اون سبک باشه و بدون شک اولین کاری که می کنه این هست که به سمت طراح یا توسعه دهنده همون طرح میره و کافیه اسم یا لینکتون وجود داشته باشه تا به سمت شما بیان

و اگر هم حتما قصد تبلیغات دارید فقط و فقط تو سایت های تخصصی در این مورد تبلیغ کنید
وبسایت های عمومی نتیجه مناسبی نخواهد داشت

ldda company
April 19th, 2017, 15:36
با سلام ...
دوست عزیز تبلیغات دارای زمینه های زیادی هست که دوستان دیگه هم اشاره کردن بهش . شما اگر بخواید بازدهی بالایی داشته باشید باید چند مورد رو به صورت کاملا دقیق محاسبه کنید تا در نهایت به بازدهی برسید . اگر بی گدار به آب بزنید ، ممکنه بعد از مدتی کسب و کارتون رو از دست بدید . مواردی که نیاز هست بررسی بشه :
1 ) بازار هدف
2 ) میزان سرمایه
3 ) مدت زمانی که برای تبلیغات در نظر گرفتید
4 ) بررسی محیط هایی که برای بازدهی تبلیغ شما مناسب هستن
5 ) در صورت تبلیغ در فضای وب ، بررسی فضا هایی که قصد تبلیغ در اونا رو دارید بسیار حائز اهمیت هست
6 ) تعیین هدف و روش تبلیغات برای شما
7 ) در نهایت شلیک تبلیغات به سمت بازار هدف و کسب بازدهی

دوست عزیز در تمامی این مراحل شما هیچوقت نمیتونید به عدد 100 برسید . بازدهی از تبلیغات چیزی نیست که هیچ شرکتی بتونه رای تایید قاطع رو در مورد نتیجه گیریش بهتون بده . تبلیغات یه چیز فوق العاده مهم هست که شما باید با بررسی تمامی جوانب بهترین راه رو برای خودتون پیدا کنید ...

Jai
April 19th, 2017, 15:56
اولین قانون در تجارت اینه که پول ، پول میاره !

100% تبلیغات تاثیر گذار هستش اما از نوع مفیدش

bluehost
April 19th, 2017, 17:48
سلام
تبلیغات خوبه اما همین تبلیغات باید هدفمند و برنامه ریزی شده باشه در غیر اینصورت باعث هدر رفتن پول شما خواهد شد
موفق باشید

sedric2
May 16th, 2017, 11:28
اینکه تبلیغ هزینه باشه یا سرمایه گذاری کاملا بستگی به نحوه تبلیغ و مدیریتش داره. الان شرکتایی مثل شرکت افراک (http://www.afrak.com) با گرفتن هزینه، تبلیغ شما رو مدیریتم میکنن. یا باید خودتون مدیریت تبلیغ رو یاد بگیرید یا به بقیه کسایی که بلدن بسپارید.

ما یه وقتی تو شرکت خودمون برای فروش تور پرنده نگری (http://www.avayeboom.com) به یه شرکت تبلیغات کلیکی گوگل پرداخت کردیم و راضی بودیم. نه خیلی زیاد ولی راضی بودیم.