PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در وریفای کردن پرفکت مانی

sarwhost
April 18th, 2017, 21:24
سلام دوستانی که در زمینه ویریفای حساب پرفکت مانی اشنایی دارن لطفا نحوه وریفای قبض راهنمایی کنند
قبض به چه صورت ترجمه کنیم که پرفکت مانی قبول کنه چندتا امتحان کردیم اما تائید نشدن

ldda company
April 18th, 2017, 21:33
با سلام . دوست عزیز منم مثل شما به تازگی وارد حیطه افتتاح حساب بانک های مجازی شدم . اطلاعاتی که در زمینه مشکل ایجاد شده برای شما تا این لحظه به دست آوردم گویای این هست که :
1 ) لطفا متنی که تیم پشتیبانی پرفکت مانی برای شما ارسال کردن رو در اختیار من و دیگر دوستان قرار بدید تا بهتر بتونیم راهنمایی کنیم و مشکل رو پیدا کنیم .
2 ) بهترین راه ترجمه مدارک از جمله قبض این هست که قبض مربوطه رو به یک دارالترجمه ببرید ، بعد از ترجمه اونو از طریق دادگستری تایید کنید و در نهایت با اسکن مدارک ترجمه شده و ارسال اونها به پرفکت مانی ، اکانت خودتون رو ورفای کنید . در صورتی که خواستید از این نظر آسوده خاطر تر باشید ، میتونید از مهر و ترجمه رسمی وزارت امور خارجه هم استفاده کنید که بالاترین نهاد ترجمه رسمی در کشور ما به حساب میاد .

ColdWorld
April 18th, 2017, 21:57
دوست عزیز من دارالترجمه و ... کاری ندارم چون من اکانت خودم رو کارت ملی رو اصلش رو فرستادم و بعد ترجمش کردم اسم، تاریخ تولد رو انگلیسی کردم با paint وریفای شد.
قبض تلفنی که به نامتون هست رو عکس بگیرید و با پینت ویندوز قسمت آدرس و اسم رو کامل به انگلیسی برگردونید و زیرش یه خط قرمز بکشید که برای پرفکت مانی مشخص باشه
قسمت بالای قبض هم تاریخ های شمسی رو به میلای تغییر بدید و با رنگ قرمز مشخص کنید+ همون قبض رو ویرایش نشده هم بفرستید. اسمتون هم به انگلیسی برگردونده بشه با یه فونت استاندارد.

ldda company
April 18th, 2017, 23:02
دوست عزیز من دارالترجمه و ... کاری ندارم چون من اکانت خودم رو کارت ملی رو اصلش رو فرستادم و بعد ترجمش کردم اسم، تاریخ تولد رو انگلیسی کردم با paint وریفای شد.
قبض تلفنی که به نامتون هست رو عکس بگیرید و با پینت ویندوز قسمت آدرس و اسم رو کامل به انگلیسی برگردونید و زیرش یه خط قرمز بکشید که برای پرفکت مانی مشخص باشه
قسمت بالای قبض هم تاریخ های شمسی رو به میلای تغییر بدید و با رنگ قرمز مشخص کنید+ همون قبض رو ویرایش نشده هم بفرستید. اسمتون هم به انگلیسی برگردونده بشه با یه فونت استاندارد.
دوست عزیز میتونم بپرسم شما این کار ها دقیقا در چه تاریخی انجام دادید؟
نمیدونم در جریان موارد اخیر هستید یا خیر اما بانک های مجازی طی شش ماه الی یک سال اخیر سختگیر تر از قبل شدن که این مورد در خصوص پرفکت مانی هم صادق هست . الان اگر با فوتوشاپ یا Paint اقدام به تغییر دادن مدارک به صورت دستی کنید ، با پیامی مبنی بر اینکه " این کار خلاف قوانین است و حساب شما میتواند به دلیل استفاده از فوتوشاپ جهت جعل اسناد به بلاک لیست سرویس پرفکت مانی اضافه شود " از طرف تیم پشتیبانی بانک مجازی پرفکت مانی مواجه میشید .

در هر حال ، استارتر خودشون مختار هستن که از کدامین روش برای گرفتن تاییدیه مسئولین پرفکت مانی استفاده کنن که منم شخصا راه حل های پیشنهادی رو عرض کردم .
موفق باشید ...

ColdWorld
April 18th, 2017, 23:06
دوست عزیز میتونم بپرسم شما این کار ها دقیقا در چه تاریخی انجام دادید؟
نمیدونم در جریان موارد اخیر هستید یا خیر اما بانک های مجازی طی شش ماه الی یک سال اخیر سختگیر تر از قبل شدن که این مورد در خصوص پرفکت مانی هم صادق هست . الان اگر با فوتوشاپ یا Paint اقدام به تغییر دادن مدارک به صورت دستی کنید ، با پیامی مبنی بر اینکه " این کار خلاف قوانین است و حساب شما میتواند به دلیل استفاده از فوتوشاپ جهت جعل اسناد به بلاک لیست سرویس پرفکت مانی اضافه شود " از طرف تیم پشتیبانی بانک مجازی پرفکت مانی مواجه میشید .

در هر حال ، استارتر خودشون مختار هستن که از کدامین روش برای گرفتن تاییدیه مسئولین پرفکت مانی استفاده کنن که منم شخصا راه حل های پیشنهادی رو عرض کردم .
موفق باشید ...

اینکارو دو ماه پیش کردم هم برای پرفکت مانی هم چندتا سایت دیگه خاطرم نیست و خیلیهاشون هم ریجکت کردن ولی پرفکت مانی قبول کرد بدون مشکل
خب نه عزیز قضیه جعل با کاری که من کردم فرق داره توی ورفیکیشن خودش گفته اگه سند انگلیسی نیست انگلیسی کنید (حتماً نباید رسمی باشه) برای همین گفتم
هم اصل رو بفرستید هم ترجمه شده رو اینطوری مطمئن میشن جعلی نیست.

mahdiazarnia
April 19th, 2017, 00:39
اینکارو دو ماه پیش کردم هم برای پرفکت مانی هم چندتا سایت دیگه خاطرم نیست و خیلیهاشون هم ریجکت کردن ولی پرفکت مانی قبول کرد بدون مشکل
خب نه عزیز قضیه جعل با کاری که من کردم فرق داره توی ورفیکیشن خودش گفته اگه سند انگلیسی نیست انگلیسی کنید (حتماً نباید رسمی باشه) برای همین گفتم
هم اصل رو بفرستید هم ترجمه شده رو اینطوری مطمئن میشن جعلی نیست.

بله میشد قبلا ولی الان دیگه نمیشه و ریجکت می کنه ، تنها راه دارالترجمه رسمی همراه با مهر برای قبض
و پاسپورت هم برای شناسه

alirad
April 19th, 2017, 18:07
دوستان کسی نمونه ای از برگه ترجمه شده توسط دارالترجمه همراه با مهر دارن؟حالا ترجمه هرچی شد شد

ldda company
April 19th, 2017, 18:30
دوستان کسی نمونه ای از برگه ترجمه شده توسط دارالترجمه همراه با مهر دارن؟حالا ترجمه هرچی شد شد
والا من امروز با چند تا دارالترجمه تماس گرفتم و سوال کردم اما اینقدر لقمه رو دور سرشون پیچوندن که آدم واقعا گیج میشه برای انجام کار ... :|
اینجا داخل شهرستان که دارالترجمه میگن که اگر بخواید تاییدیه وزارت امور حارجه + دادگستری رو بگیرید ، بین 14 الی 20 روز طول میکشه . مدارک رو بخوای بدی تهران هم یه دردسر دیگه داره ...

dertgtr
April 19th, 2017, 18:47
منم نیاز به وریفای پرفکت مانی دارم لطفا تجربایتتون رو به اشتراک بزارید و هر کسی تونست انجام بده منو هم راهنمایی کنه

ldda company
April 19th, 2017, 19:45
دوستان من پیگیر انجام مراحل فاتتاح حساب و ورفای کردنش در 5 بانک مجازی هستم که نتیجه رو بعد از طی مراحل مربوطه اعلام میکنم خدمتتون ...

aliasadi8
November 15th, 2019, 21:45
تو سایت دیجی دلار اهنمای جامع در مورد روش وریفای صحیح پرفکت مانی اشاره شده:
https://digidollar.org/article/detail/%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%81%D8%A7%DB%8C%20-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%20%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%20%D9%BE%D8%B1%D9%81%DA%A9%D8%AA-%20%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C

vipfilm7
November 17th, 2019, 13:11
سلام دوستان عزیز
اگه خواستین میتونم براتون 100 درصد تضمینی وریفای کنم