PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد نحوه ورفای کردن اکانت های ارزی با مشخصات ایرانی

ldda company
April 18th, 2017, 14:58
به نام خداوند بخشنده مهربان

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز ...
دوستان راستش من قصد دارم در 5 بانک مجازی با مشخصات ایرانی ثبت نام کنم . حالا مشکل اینجاست که مراحل ورفای شدن کامل اکانت در این بانک ها رو نمیدونم . ممنون میشم دوستان اهل فن کمک کنن .
مواردی که قصد ثبت نام و ورفای اکانت در اونا رو دارم :
1 ) BitCoin
2 ) OK pay
3 ) Perfect Money
4 ) WebMoney
5 ) AdvCash

لطفا دوستان اهل فن و همچنین کسانی که دارای حساب های ارزی در این 5 بانک مجازی هستن ، توضیحات کامل ارائه بدن . سوالاتی که در این مورد وجود داره این موارد هستن :
1 ) برای تایید شدن مشخصات ، آیا اسکن کارت ملی و همچنین آخرین قبض تلفن و گاز کافی هست ؟ البته این موارد به صورت ترجمه شده و اسکن شده ارسال میشن .
2 ) برای ترجمه به هر دارالترجمه رسمی مراجعه کنیم ، قابل قبول هست یا حتما باید از طریق دادگستری و وزارت امور خارجه مورد تایید قرار بگیره ؟
3 ) برای تایید شدن تلفن همراه ، آیا ارائه شماره ایران مشکلی در بر نداره ؟
4 ) آیا تاییدیه خط تلفن خانه نیز مورد استفاده قرار میگیره ؟
5 ) آیا برای تایید شدن و ورفای کردن اکانت ها میشه از مدارک دانشگاهی واقعی متعلق به خودم استفاده کنم یا خیر ؟

ضمنا لطفا دوستانی که خدمات ارزی ارائه میدن ، اقدام به ارسال آفر نکنن . چون من ترجیح میدم حساب هایی که باز میکنم متعلق به خودم باشن تا صاحب یک حساب فیک باشم .
ممنون و منتظر پاسخ دوستان هستم ...

mahdiazarnia
April 18th, 2017, 15:44
با سلام
بله دوست عزیز فقط کافیه که دارالترجمه رسمی باشه
همچنین بعضی از این ها بطور مثال okpay با اس ام اس شماره وریفای می کنه که نیاز هست موبایل بدید که شماره ایران هم قابل قبوله
ولی درمورد پرفکت مانی که تماس تلفنی برقرار می کنه هر شماره ای باشه مشکلی نیست یعنی هم موتونه ثابت باشه هم موبایل
مدرک دانشگاهی قابل قبول نیست براشون فقط کرات ملی گذرنامه گواهینامه

mri_6889
April 18th, 2017, 16:03
سلام.
شما باید اسکن دو مورد را بطور کلّی واسشون ارسال کنید:
1-مدرک شناسایی برای احراز هویت شخصی
2-قبض آب/برق/تلفن ثابت یا صورتحساب بانکی که در آن نام و آدرس منزل شما ذکر شده باشد، برای احراز آدرس. قبض موبایل در هیچ جا قابل قبول نیست(علت: قابلیت جابجایی موبایل و اینکه ممکنه آدرس خونه قبلی شما باشه)

امّا نکته این هست که خارجی‌ها زبان انگلیسی رو میفهمند. قبض‌ها و مدارک شناسایی اگر خودشان اصالتا به زبان انگلیسی باشند، خوب نیازی به ترجمه نیست. امّا اگر به زبان دیگری باشند، باید بطور رسمی(توسّط دارالترجمه با مهر مترجم رسمی به همراه مهر دادگستری و وزارت خارجه) قابل قبول است.
مفهوم این است که قاعدتا برای مدارک شناسایی بهتر است اسکن پاسپورت ارسال شود که نیازی به ترجمه ندارد. در غیر اینصورت، اسکن شناسنامه/کارت ملّی باید ترجمه رسمی شده و اسکن ترجمه ارسال شود. البتّه برخی از موارد، ترجمه مدرک شناسایی هم قابل قبول نیست و صرفا پاسپورت پذیرفته میشود.
در مورد وب مانی، نیازی به ارسال قبض نیست. برای تایید آدرس شیوه اش این است که باید درخواست تایید آدرس بدهید. یک نامه حاوی یک کد به درب منزل شما ارسال میشود. آن کد را در سایت وب مانی وارد میکنید و آدرس شما تایید میشود. این روش ساده تر و مطمئن تر از قبض است.

در مورد AdvCash باید بگم که ایران در لیست کشورهای این سایت نیست. این یعنی: تحریم. پس بهتره مدارکی برای تایید ارسال نکنید. البتّه در حالت عادی گیر نمیده که سه پیچ مثل PayPal و Skrill باشه و شما میتوانید یک کشور دیگر را انتخاب کنید ولی نمیتوانید اکانت خود را Verify کنید. ولی به هر حال احتیاط کنید.

در مورد شماره هم بهتره که شماره موبایل وارد کنید تا پیامک دریافت کنید. مگر اینکه خودش شماره تلفن ثابت خواسته باشه. در مورد پیامک باید بگم که اگر با ایران مشکلی نداشته باشند، میتوانید شماره ایران رو هم وارد کنید. ولی به دلیل مشکلات فنّی آنها یا اپراتورهای تلفن همراه ایرانی، ممکن است که پیامک نرسد یا یا با تاخیر برسد.

ldda company
April 18th, 2017, 16:17
بسیار هم عالی و ممنون از دوستان عزیز که در تاپیک شرکت کردن ...
پس با این تفاسیر پاسپورت بهترین راه هست اما متاسفانه من به دلیل مسائلی از جمله خدمت و ... هنوز دارای پاسپورت نیستم و از طرفی به این حساب ها هم برای ماه آینده نیاز دارم . در بین حرفای دوست دوم مشخص شد که ممکن هست بعضی از این بانک ها صرفا پاسپورت رو قبول کنن . پس یعنی ممکنه اگر ترجمه رسمی انجام بشه ، در نهایت کارت ملی رو قبول نکنن؟!! خیلی عجیب هست ، فکر نکنم دچار چنین معضلی بشیم ...

پس برای AdvCash و PayPal و Skrill باید سفارش ساخت حساب از خارج کشور رو داد درسته ؟ یعنی هیچ راهی ندارن ...

ذر مورد وبمانی هم که گفتید کد ارسال میکنن ، خب این کار ممکنه خودش 1 ماه طول بکشه که مدت زمان زیادی هست واقعا . فکر کنم ارسال قبض به صرفه تر باشه .
ضمنا دوستان یه سوال دیگه ، اونم اینکه آیا قبض باید با نام خودم باشه یا اگر آدرسش یکی باشه مشکلی نداره ؟
سوال دیگه هم اینکه الان برای ثبت نام در وب سایت وبمانی ، دو آدرس موجود هست که یکیش ظاهرا روسی هست . باید از آدرس wmtransfer.com استفاده کرد ؟

راستش دلایل اینکه قصد دارم حساب ها با نام خودم باشن شامل چندین مورد میشن اما مهمترینش این هست که وقتی حساب با نام خودت باشه ، دردسر کمتری داری و راحت تر میتونی در بازار مجازی بین المللی فعالیت کنید ...

با تشکر ...

alirad
April 18th, 2017, 18:01
من فقط در مورد وب مانی اطلاعات کافی دارم که نسبت به بقیه مواردی که در نظر دارید معتبرتر و بهتره
بالاترین پاسپورت وبمانی رو دارم که برای گرفتنش همه کاراشو خودم انجام دادم تقریبا 500 هزار تومن برام هزینه داشت.تا الان هم آدرسمو وریفای نکردم و مشکلی وجود نداشته.با کارت ملی هم میشه که باید ترجمه رسمی بشه و یه قراردادی هست که اگه بخواین اینجا آپلود میکنم که قرارداد رو باید توی یکی از نمایندگی های وبمانی توی کشورهای مختلف جلو نمایندشون امضا کنین ولی چون توی ایران فعلا نماینده نداره(بعضی ها ادعای نمایندگی دارن ولی از جانب وبمانی تایید نشدن)من قرارداد رو توی سفارت روسیه توی تهران گواهی امضا کردم و با پست DHL فرستادم روسیه.کل این پروسه حدودا 40 روز طول میکشه
wmtransfer.com

ldda company
April 18th, 2017, 18:18
من فقط در مورد وب مانی اطلاعات کافی دارم که نسبت به بقیه مواردی که در نظر دارید معتبرتر و بهتره
بالاترین پاسپورت وبمانی رو دارم که برای گرفتنش همه کاراشو خودم انجام دادم تقریبا 500 هزار تومن برام هزینه داشت.تا الان هم آدرسمو وریفای نکردم و مشکلی وجود نداشته.با کارت ملی هم میشه که باید ترجمه رسمی بشه و یه قراردادی هست که اگه بخواین اینجا آپلود میکنم که قرارداد رو باید توی یکی از نمایندگی های وبمانی توی کشورهای مختلف جلو نمایندشون امضا کنین ولی چون توی ایران فعلا نماینده نداره(بعضی ها ادعای نمایندگی دارن ولی از جانب وبمانی تایید نشدن)من قرارداد رو توی سفارت روسیه توی تهران گواهی امضا کردم و با پست dhl فرستادم روسیه.کل این پروسه حدودا 40 روز طول میکشه
wmtransfer.com
ضمن تشکر از شما ، در متنی که ارسال کرده بودید به موارد جدید و عجیبی برخورد کردم از جمله :
1 ) یک قرارداد ( احتملا اقرار نامه باشه ) باید جلوی چشمان نماینده وبمانی امضا بشه!!
2 ) شما گفتید که تا به حال آدرس خودتون رو ورفای نکردید و مشکلی هم نداشتید . خب دوست عزیز مگر برای تایید شدن کامل اکانت نباید فیش بانکی + قبض تلفن و آب هم ترجمه و ارسال بشه ؟ فکر کنم تایید شدن آدرس محل سکونت و همچنین خط تلفن ثابت به همین منظور هست ...
3 ) آیا تنها راهش ارسال از طریق پست dhl هست ؟ یعنی هیچ جایی در وب سایت رسمی وب مانی وجود نداره که بشه از طریق اون مدارک رو آپلود کرد تا از این طریق نیازی به ارسال مدارک نباشه ؟!

ممنون از اینکه در تاپیک شرکت میکنید ...

alirad
April 18th, 2017, 19:07
سلام
قرار دادی که عرض کردم اینه https://passport.wmtransfer.com/pdf/Application_Individual.pdf
مرحله امضا برای اینه که وبمانی اطمینان پیدا کنه که مدارک مربوط به شماست و با مدارک شخص دیگه ای حساب باز نمیکنید.یعنی با این مرحله امضا نماینده وبمانی هم اصل مدارک شما رو بررسی میکنه هم یه امضای حضوری ازتون میگیره.مثل کاری که بانک های ایران و همه بانکهای دنیا انجام میدن.شما توی همین ایران میتونید بدون اینکه خودتون حضورا به بانک برید و فرم رو پر و امضا کنید حساب باز کنید؟قطعا نمیتونید مگه اینکه وکالت محضری به کسی بدین که بحثش جداست.وب مانی هم همین طوره و یه بانک حساب میشه اما از نوع اینترنتی و باید حضورا امضای شما و اصل و کپی مدارکتون رو تایید کنه که این کار رو از طریق نماینده هاش انجام میده که توی ایران نداره که به جاش از طریق سفارت میشه انجام داد.
در مورد وریفای آدرس سختگیری ندارن چون سند محکمی نیست و بدون وریفای آدرس حسابتون رو ارتقا میدن
در مورد آپلود توی سایتشون باید ترجمه شناسنامتو یا پاسپورتتو آپلود کنی و اما قرار داد رو به من گفتن که باید پست کنی و چون باید قرار داد رو پست میکردم همراهش کپی پاسپورت رو هم فرستادم.هزینه dhl تا روسیه 250 هزار تومن شد
منظورتون از فیش بانکی چیه؟

ldda company
April 18th, 2017, 19:18
سلام
قرار دادی که عرض کردم اینه https://passport.wmtransfer.com/pdf/Application_Individual.pdf
مرحله امضا برای اینه که وبمانی اطمینان پیدا کنه که مدارک مربوط به شماست و با مدارک شخص دیگه ای حساب باز نمیکنید.یعنی با این مرحله امضا نماینده وبمانی هم اصل مدارک شما رو بررسی میکنه هم یه امضای حضوری ازتون میگیره.مثل کاری که بانک های ایران و همه بانکهای دنیا انجام میدن.شما توی همین ایران میتونید بدون اینکه خودتون حضورا به بانک برید و فرم رو پر و امضا کنید حساب باز کنید؟قطعا نمیتونید مگه اینکه وکالت محضری به کسی بدین که بحثش جداست.وب مانی هم همین طوره و یه بانک حساب میشه اما از نوع اینترنتی و باید حضورا امضای شما و اصل و کپی مدارکتون رو تایید کنه که این کار رو از طریق نماینده هاش انجام میده که توی ایران نداره که به جاش از طریق سفارت میشه انجام داد.
در مورد وریفای آدرس سختگیری ندارن چون سند محکمی نیست و بدون وریفای آدرس حسابتون رو ارتقا میدن
در مورد آپلود توی سایتشون باید ترجمه شناسنامتو یا پاسپورتتو آپلود کنی و اما قرار داد رو به من گفتن که باید پست کنی و چون باید قرار داد رو پست میکردم همراهش کپی پاسپورت رو هم فرستادم.هزینه dhl تا روسیه 250 هزار تومن شد
منظورتون از فیش بانکی چیه؟
والا من الان چند ساعتی هست که دارم در سطح نت گشت میزنم ، هر جایی هم یه چیزی گفتن در مورد تاییدیه حساب وبمانی ...
متاسفانه یا خوشبختانه من به حساب اکثر بانک های مجازی نیاز دارم و از طرفی هم این مورد که حساب باید مربوط به خودم باشه برام مهم هست . ضمنا اینطور که تحقیق کردم هم معلوم شد که حساب وبمانی ورفای شده رو جایی باز نمیکنن بخاطر دردسر هایی که داره ...

نه خب میدونید کجا برام سوال پیش اومد ، اونجا که الان بانکی مثل پرفکت مانی هم وجود داره اما بدون نیاز به سفارت یا دیگر موارد ، عملیات ورفای کردن حساب رو انجام میدن . طوری که میشه مدارک رو به طور کامل براشون آپلود کرد و اونا هم مدارک رو بعد از رصد کردن ، تایید میکنن و اکانت شما در پرفکت مانی به صورت کامل ورفای میشه . البته اینو میدونم که سیاست کاری بانک های مختلف با همدیگه فرق داره اما اینکه از اینور دنیا بخوایم یه بسته رو ارسال کنیم اونور دنیا و کلی هم هزینه پست و ترجمه و مسافرت به تهران و ... رو بدیم ، واقعا آدم رو دو دل میکنه . اما با اینحال بخاطر نیازی که به این حساب و دیگر حساب های بین المللی دارم ، خیلی سخت میشه قیدشو زد اما از طرفی هزینه زیادش مشکل ساز هست یه مقدار ...

alirad
April 18th, 2017, 19:28
در مورد تایید حساب وبمانی در مورد گفته های من 100% اطمینان داشته باشید
آقا من الان جایی باید برم خیلی عجله دارم شب ساعت 11 اینا میام انجمن سوالی داشتید در خدمتم

alirad
April 19th, 2017, 00:01
دوست عزیز یه چیز دیگه به ذهنم اومد اونم این که اگه پاسپورت نداشته باشین و بخواین ترجمه کارت ملی رو بفرستید باید شماره تماس دارالترجمه رو هم به وبمانی بدید که از طرف وبمانی به دارالترجمه زنگ میزنن و چند تا سوال از اونها میپرسن که یه نفر توی دارالترجمه باید روسی یا انگلیسی بلد باشه که به اونها جواب بده.اگه پاسپورت داشته باشین این مرحله رو نمیخواد و همون اسکن پاسپورت کافیه
اما در کل بین این همه بانک اینترنتی(....,paypal)فقط 2 تا هستند که میتونید حساب 6 دنگ و با خیال راحت باز کنید webmoney و perfectmoney
در مورد مقایسه perfectmoney و webmoney روش وریفای پرفکت مانی خیلی راحتتره و به همان مقدار اعتبارش هم کمتره.
وب مانی به لحاظ امنیت و کیفیت هم رده paypal حساب میشه ولی paypal چون واسه آمریکاست خیلی بیشتر تونسته نفوذ کنه.ولی بازم وب مانی جزو روش های مشهور پرداخت بین المللی هست.
فرق این دوتا مثل فرق موسسه مالی و اعتباری مولی الوحدین با بانک سپه میمونه.منظورم این نیست که پرفکت پول آدمو میخوره.منظورم اینه که اگه بخواید یه حساب بین الملی معتبر داشته باشید و فردا روز لازم شد به یه شخص دیگه ای شماره حساب بدین اون شخص یه جورایی اعتبار شما رو با اون حساب می سنجه.
مثلا همون سایت Richmondberks نمیگم کلاهبرداره یا نیست ولی روش پرداخت و دریافت از طریق پرفکت مانی و بیت کوین داره اما paypal و webmoney نداره

ldda company
April 19th, 2017, 00:17
دوست عزیز یه چیز دیگه به ذهنم اومد اونم این که اگه پاسپورت نداشته باشین و بخواین ترجمه کارت ملی رو بفرستید باید شماره تماس دارالترجمه رو هم به وبمانی بدید که از طرف وبمانی به دارالترجمه زنگ میزنن و چند تا سوال از اونها میپرسن که یه نفر توی دارالترجمه باید روسی یا انگلیسی بلد باشه که به اونها جواب بده.اگه پاسپورت داشته باشین این مرحله رو نمیخواد و همون اسکن پاسپورت کافیه
اما در کل بین این همه بانک اینترنتی(....,paypal)فقط 2 تا هستند که میتونید حساب 6 دنگ و با خیال راحت باز کنید webmoney و perfectmoney
در مورد مقایسه perfectmoney و webmoney روش وریفای پرفکت مانی خیلی راحتتره و به همان مقدار اعتبارش هم کمتره.
وب مانی به لحاظ امنیت و کیفیت هم رده paypal حساب میشه ولی paypal چون واسه آمریکاست خیلی بیشتر تونسته نفوذ کنه.ولی بازم وب مانی جزو روش های مشهور پرداخت بین المللی هست.
فرق این دوتا مثل فرق موسسه مالی و اعتباری مولی الوحدین با بانک سپه میمونه.منظورم این نیست که پرفکت پول آدمو میخوره.منظورم اینه که اگه بخواید یه حساب بین الملی معتبر داشته باشید و فردا روز لازم شد به یه شخص دیگه ای شماره حساب بدین اون شخص یه جورایی اعتبار شما رو با اون حساب می سنجه.
مثلا همون سایت Richmondberks نمیگم کلاهبرداره یا نیست ولی روش پرداخت و دریافت از طریق پرفکت مانی و بیت کوین داره اما paypal و webmoney نداره
بله من حرف های شما رو کاملا درک میکنم و خودمم در قامت یک وبمستر دوست دارم که از بانک معتبری مثل وبمانی حساب داشته باشم . اما هزینه های انجام این کار واقعا سرسام آور هست ...
ضمنا در خصوص موردی که عرض کردید هم من بعد از تحقیقات متوجه شدم که اگر از طریق یکی از نمایندگان وبمانی مدارک تحویل داده بشه دیگه به دارالترجمه تماسی گرفته نمیشه که بخوان تایید کن یا ... .در حال حاضر و اینطور که متوجه شدم دو نماینده فعال وبمانی در ایران داریم که در وب سایت وبمانی تاییدیه گرفتن . تا ببینم میشه از طریق اونا کاری انجام داد یا خیر ...
حالا حسابی مثل PayPal رو از راه دور با ورفای کامل افتتاح میکنن اما هیچ کجا عملیات افتتاح حساب کامل ورفای شده وبمانی رو انجام نمیدن . ظاهرا بهترین راهش مراجعه به نمایندگان این بانک مجازی هست که خود این کار هم باز هزنیه زیادی رو طلب میکنه . ضمنا برای ارتقا سطح حساب کاربری یک شخص از فرمال به پرسنال ، باید مبلغ 51 دلار وبمانی هم در حسابش موجود باشه تا عملیات به خوبی انجام بشه که این هزینه جدای از دیگر هزینه هاست ...

alirad
April 19th, 2017, 00:48
51 دلار وبمانی رو من نشنیدم که باید بشه و من هم موقع ارتقا حسابم 0 بود.
در مجموع کل هزینه های من (شامل پست,سفارت,...) شد 450 هزار تومن تقریبا.
من 1 سال پیش افتتاح حساب کردم اون موقع برای نماینده های ایران توی سایت وب مانی نوشته بود" صلاحیت صادر کردن پاسپورت پرسونال و اینشال دارند اما فعلا صادر نمیکنن"اما الان که نگاه کردم برای 2 تا نماینده ایران نوشته که در حال حاضر میتونن صادر کنن اما ی***و نوشته هردو نوع پاسپورتو میتونه ولی اون یکی فقط پرسونال میتونه میتونید یه قیمت ازشون بگیرید فکر کنم ارزون تر دربیاد.قیمت گرفتید اینجا هم بفرمایید ما بدونیم
https://passport.wmtransfer.com/asp/certView.asp?wmid=204332423548&ticket=undefined
https://passport.wmtransfer.com/asp/certView.asp?wmid=426811416752&ticket=undefined

ldda company
April 19th, 2017, 01:00
51 دلار وبمانی رو من نشنیدم که باید بشه و من هم موقع ارتقا حسابم 0 بود.
در مجموع کل هزینه های من (شامل پست,سفارت,...) شد 450 هزار تومن تقریبا.
من 1 سال پیش افتتاح حساب کردم اون موقع برای نماینده های ایران توی سایت وب مانی نوشته بود" صلاحیت صادر کردن پاسپورت پرسونال و اینشال دارند اما فعلا صادر نمیکنن"اما الان که نگاه کردم برای 2 تا نماینده ایران نوشته که در حال حاضر میتونن صادر کنن اما ی***و نوشته هردو نوع پاسپورتو میتونه ولی اون یکی فقط پرسونال میتونه میتونید یه قیمت ازشون بگیرید فکر کنم ارزون تر دربیاد.قیمت گرفتید اینجا هم بفرمایید ما بدونیم
https://passport.wmtransfer.com/asp/certView.asp?wmid=204332423548&ticket=undefined
https://passport.wmtransfer.com/asp/certView.asp?wmid=426811416752&ticket=undefined
بله ، قرار هست فردا برای گرفتن قیمت و پیگیری مراحل انجامش از طریق دو نماینده کشورمون اقدام کنم که نتیجه رو طبعا اینجا قرار میدم . فقط یه مورد اونم اینکه فرق حساب پرسونال و اینیشال چیه ؟ کدومشون بهتر هست و هزینه کدامیک کمتر ؟

alirad
April 19th, 2017, 01:59
پرسونال اعتبار بالایی نسبت به اینیشال داره و سقف تراکنش نداره اما اینیشال سقف تراکنش 12000 دلار روزانه و 60000دلار ماهانه داره
جست جو که الان کردم گویا نماینده های ایران 25 دلار برای صدور اینیشال و 50 دلار برای صدور پرسونال میگیرن
با این حساب من پارسال حدودا 250 هزار تومن هزینه اضافی تر متقبل شدم.اما خب چاره ای هم نبود چون اون موقع نماینده های ایران اجازه صدور پاسپورت نداشتن