PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت نام در hetzner

iwpanel
April 15th, 2017, 19:26
سلام
کسی جدیدا در hetzner ثبت نام کرده ؟ یه سرور سفارش دادیم با ip خود hetzner همون موقع هم ثبت نام جدید کردیم بعد ایمیل دادن که مدارک ارسال کنید پاسپورت ارسال کردیم ایمیل دادن که نمیتونند اکانت تایید کنند گفتیم چرا یک هفته هست جواب ندادند کسی چیزی میدونه ؟

bluehost
April 15th, 2017, 19:34
سلام
در صورتی که اطلاعات وارد شده با پاسپورت یکی باشه تایید میکنند
اما در مورد آی پی خود هتزنر تست نکردیم شاید به این دلیل تایید نشده
ولی جدیدا ثبت نام نکردیم و پنل قبلی هست دوستانی که جدید ثبت نام کردن لطفا بیان جواب بدن

iwpanel
April 15th, 2017, 19:35
سلام
در صورتی که اطلاعات وارد شده با پاسپورت یکی باشه تایید میکنند
اما در مورد آی پی خود هتزنر تست نکردیم شاید به این دلیل تایید نشده
ولی جدیدا ثبت نام نکردیم دوستانی که جدید ثبت نام کردن لطفا بیان جواب بدن
اطلاعات وارد شده همه چی درست بوده فقط کشور تو پاسپورت ایران بوده تو ثبت نام مالزی

tikweb.ir
April 15th, 2017, 19:47
اطلاعات وارد شده همه چی درست بوده فقط کشور تو پاسپورت ایران بوده تو ثبت نام مالزی
خب پس به همین دلیل بوده
در ضمن با ایپی مجازی نباید ثبت نام کنید

iwpanel
April 15th, 2017, 19:49
خب پس به همین دلیل بوده
در ضمن با ایپی مجازی نباید ثبت نام کنید
قبلا این مشکلات نداشت البته سری قبلی با گواهی نامه تایید کردیم اکانت رو الان باید چیکار کنیم ؟

بعد با ip مجازی نزنیم با ip ایران بزنیم ؟

aminreza
September 30th, 2018, 23:28
سلام دوستان
من امروز ظهر تو هتزنر ثبت نام کردم و به همون ایمیلی که پاسپورت درخواست کرده بود عکس پاسپورت ( غیرایرانی ) فرستادم . اما تا الان هیچ جوابی بهم نداده . مشخص نیست این فرایند وریفای کردنش چقدر طول میکشه ؟

BAMPA
September 30th, 2018, 23:30
سلام دوستان
من امروز ظهر تو هتزنر ثبت نام کردم و به همون ایمیلی که پاسپورت درخواست کرده بود عکس پاسپورت ( غیرایرانی ) فرستادم . اما تا الان هیچ جوابی بهم نداده . مشخص نیست این فرایند وریفای کردنش چقدر طول میکشه ؟

امروز یکشنبه ، تعطیلی رسمی هستش توی آلمان
فردا جواب میدن

mizban97
September 30th, 2018, 23:31
سلام دوستان

سلام
فردا دوست عزیز .
شنبه و یکشنبه خارج تعطیل هست .
دوشنبه روز اول کاریشون هست .

Aria90
September 30th, 2018, 23:46
سلام دوستان

نیای نبود با پاس غیر ایرانی بفرستید پاس ایرانی رو قبول میکنن براحتی فقط مشخصات اکانت با مشخصات پاس+ای پی باید مطابقت داشته باشه

alfapardaz
October 2nd, 2018, 16:05
با پاسپورت ایرانی + ای پی ایرانی و مجازی نباشه
بدون مشکل تایید میکنن!