PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام آژانس تبلیغاتی اینترنتی مناسب تر است؟

majidghafoorzade
April 15th, 2017, 11:59
سلام خدمت دوستان.
بنده برای یک کسب کار اینترنتی میخوام شروع کنم به تبلیغات و قراره حدود 10 میلیون برای تبلیغات هزینه کنم.
تحقیق کردم و بهترین روش تبلیغ رو تبلیغات کلیکی بهم معرفی کردند و میخوام از این روش استفاده کنم.
اما مسئله ای که هست اینه که الان آژانس های تبلیغات کلیکی زیاد شدن و موندم باید از کدومشون استفاده کنم.
صباویژن - آنتورک - ادنگاه - کلیک یاب -نکس وان نتورک(متعلق به آی وحید) و ...
اگر کسی تجربه کار کردن با این سرویس ها رو داره ممنون میشم تجربیاتش رو در اختیارم بذاره.(ضمنا لطفا فقط تجربیات تبلیغ دهندگیتون رو بگین ، تجربه نمایش دهنده ها زیاد به درد بنده نمیخوره.)
ممنون

mehrania
April 15th, 2017, 13:34
دوست عزیز بزرگترینشون به نظر من صباویژن هستش که با سایت های بزرگی مثل اپارات و ... قرار داد داره و بهتر میتونید به نتیجه برسید البته یکم تعرفه هاش هم بالاس

ldda company
April 15th, 2017, 13:43
با سلام . دوست عزیز هر کدام از این شبکه های تبلیغاتی ویژگی های خاص خودشون رو دارا هستن . اما طبق تجربه خودم :
1 ) کلیک یاب - رابط کاربری آسان و امکان ثبت اپلیکیشن + سختگیری کمتر در مورد ثبت وب سایت های مختلف از ویژگی های این آژانس هست . از معایبش هم میشه به ایجاد اختلال در سیستم شمارش تعداد کلیک هاش اشاره کرد که البته همیشگی نیست .
2 ) ای نتورک - دارای کیف پول ، محاسبه ماهیانه در آمد های شما ، دارای بنر های اسکرولی و لایت . از معایب ای نتورک هم میشه به ریسپانسیو نبودن تمامی بنر های این آزانس اشاره کرد .
3 ) صباویژن - دقیق بودن محاسبات سیستمی و درآمد ها . از معایبش میشه به سختگیر بودن روی سایت ها و تایید اولیه اونا اشاره کرد . بنر های این سیستم همگی ریسپانسیو هستن .
4 ) اد نگاه - این آژانس فقط با سایت های رتبه دار الکسا و به قول معروف پر بازدید همکاری میکنن . دو نوع تبلیغ دارن که تبلیغات بر اساس بازدید ( Seen ) هم جزوشون هست .
5 ) نکست ادز - این آژانس هم مثل آژانس ادنگاه هست تقریبا .

من شخصا با حدودا 10 آژانس دیگه هم کار کردم که میشه به آژانس های : تبلیغ ایرانی ، اد تیوب ، نکس وان نتورک و ... اشاره کرد . اما سر آمد بیشترشون این 5 تایی بود که گفتم . البته خیلی از این آژانس ها در طول مدت زمان اسکم میشن اما سه مورد اول جزو بزرگترین آژانس های تبلیغاتی کشور هستن .
موفق باشید ...

- - - Updated - - -

من الان یه بار دیگه تاپیک شما رو خوندم ، متوجه شدم شما میخواید خودتون تبلیغ نمایش بدید . خب از این نظر باید خدمتتون عرض کنم که همون سه مورد اول به درد کار شما میخورن . البته یه تفاوتی که وجود داره این هست که دو آژانس ادنگاه و نکست ادز تبلیغات شما رو در سایت های پر بازدید ایران نمایش میدن که از این نظر بازدهی خیلی بیشتری دارن . اما خب طبیعتا قیمت بالاتری هم طلب میکنن!
بین سه آژانس اولی هم به نظر من صبا ویژن و بعد ای نتورک مناسب هستن .

bluehost
April 15th, 2017, 15:27
سلام
صبا ویژن نسبت به بقیه بهتره
موفق باشید

Unknowv2
April 15th, 2017, 22:12
با هر شرکتی که قصد دارید کار کنید به هیچ عنوان با آنت ورک کار نکنید(طبق تجربه شخصی این حرف رو زدم)

سیدرضا بازیار
April 15th, 2017, 22:54
با هیچکدام کار نکنید
من میتونم لیست سایت های بزرگ رو بهتون بدم و تبلیغات رو مستقیم ازشون بگیرید

مثلا: ای نتورک به یه سایت بزرگ ماهیانه ۵۰ تومان میده و تبلیغات شما رو میزاره و از شما ۵۰۰ هزار تومان میگیره!