PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه هاستی و از چه شرکتی بگیرم؟

jork68
April 13th, 2017, 16:41
سلام دوستان ایشالا سال خوبی رو تا الان سپری کرده باشید

قصد راه اندازی سایتی رو داریم که شامل بخش فروشگاه هم هست و در زمان های تخفیف ممکن است خریدهای بسیار زیادی به شکل همزمان انجام شود و در آینده ای نه چندان دور به رتبه 400 الکسای ایران خواهد رسید و ترافیک سنگینی را تجربه خواهد کرد. با توجه به این موضوع کدام یک از پلن های زیر را پیشنهاد میکنید؟

هاست ابری پارس پک
هاست اشتراکی نت افراز
هاست اشتراکی هاست دل ال
سرور اختصاصی ایران سرور
سرور مجازی ایران سرور

اگر شرکت های دیگر را هم مدنظر دارید لطفا نام ببرید. از دوستان اهل فن و با تجربه خواهش میکنم راهنمایی کنند. به دور از غرض ورزی و فقط به قصد مشاوره پاسخ دهید. ممنون و سپاس گزارم

TakCloud
April 13th, 2017, 16:43
سلام دوستان ایشالا سال خوبی رو تا الان سپری کرده باشید

قصد راه اندازی سایتی رو داریم که شامل بخش فروشگاه هم هست و در زمان های تخفیف ممکن است خریدهای بسیار زیادی به شکل همزمان انجام شود و در آینده ای نه چندان دور به رتبه 400 الکسای ایران خواهد رسید و ترافیک سنگینی را تجربه خواهد کرد. با توجه به این موضوع کدام یک از پلن های زیر را پیشنهاد میکنید؟

هاست ابری پارس پک
هاست اشتراکی نت افراز
هاست اشتراکی هاست دل ال
سرور اختصاصی ایران سرور
سرور مجازی ایران سرور

اگر شرکت های دیگر را هم مدنظر دارید لطفا نام ببرید. از دوستان اهل فن و با تجربه خواهش میکنم راهنمایی کنند. به دور از غرض ورزی و فقط به قصد مشاوره پاسخ دهید. ممنون و سپاس گزارم

باسلام
در میان شرکت هایی که اعلام کردید بنده به شما مجموعه ایران سرور پیشنهاد میکنم

Oscar
April 13th, 2017, 16:51
سلام
برای شروع زیاد سخت نگیرید و هزینه الکی بخاطر اسم و رسم شرکت ها پرداخت نکنید
توی همین انجمن دوستان معتبر زیادی وجود دارن که هم کیفیت بالایی ارائه میدن هم قیمت و پشتیبانی مناسب

bluehost
April 13th, 2017, 18:56
سلام
شرکت های زیادی هستند که سرویس میزبانی ارائه میدهند و برند نیستند
این هایی هم که شما گفتید رو من نمیتونم بگم کدوم خوبن یا کدوم بد هر کدوم مزایا و معایب خودش رو داره و نمیشه گفت 100% این خوبه
بهتره به فکر کیفیت باشید تا به اسم برند اون سایت میزبانی وب
موفق باشید

negarnovin
April 13th, 2017, 20:07
سلام پیشنهاد بنده به شما در بخش درخواست سرویس تاپیک بزنید تا بتوانیم بنده و همکارانم به شما آفرهای خوبی بدهیم!

amin karimi
April 13th, 2017, 20:50
با سلام بنده حدودا سه سال با پارس پک کار کردم

یک سال نت افزار

پارس پک سرور های خارجش خوبه(المان - هلند) (نسبت به خرید کانفینگی انجام میدید) وب سرور لایت اسپید پشتیبانی زیر ده دقیقه عالی

نت افزار (فرانسه ) (کیفیتشون عالیه ) وب سرور اپاچی + انجنیکس پشتیبانی داغون

سوالی بود در خدمتم توضیح بدم تلگرام @aminkarimi7716 (https://t.me/aminkarimi7716)

tebyanhosting
April 13th, 2017, 21:27
با سلام نظر منم با دیگر همکاران یکی هست و فک نکنید که فقط کسایی که معروف هستند ارائه دهنده بهتری هستند
در صورت مشاوره در خدمتم ای دی تلگرام در امضا

MJmoonwalk
April 14th, 2017, 00:42
هاست اشتراکی هاست دل ال
بهترین انتخاب میتونه باشه. از نظر کیفیت و پشتیبانی دنبال آفر و جای دیگه به نظرم نباش چون سرویس های اشتراکی با کیفیت اون ها رو هر کسی نمیتونه ارائه بده با قیمت مناسب!

jork68
April 14th, 2017, 03:08
ممنون از راهنمایی شما. موفق باشید:53:

- - - Updated - - -

از همه دوستانی که وقت گذاشتند و راهنمایی کردند ممنونم :53:

alirad
April 14th, 2017, 13:54
نت افراز

OMIDTU5
April 17th, 2017, 02:14
هاست دی ال . یک سال باهاشون کار کردیم ( قبل از اون دوره ای که جمع کردن و گفتن دیگه سرویس نمیدیم ) و مشکلی باهاشون نداشتیم

الان ظاهرا هاست هاشون از ایرانه و در مورد کیفیت سرویس هاشون اطلاعی ندارم اما پشتیبانی خوبی داشتند .

sahrab
April 24th, 2017, 17:11
سلام
روزتون بخیر
بنده یک سایت طراحی کردم با تحقیقاتی که درباره کیفیت و قیمت کردم میخواستم از اینجا هاست (http://www.hostnegar.com/) خریداری کنم
خواستم بدونم کسی تجربه خرید از این شرکت هاست نگار یا شرکت دیگه رو داره و از نظراتتون استفاده کنم
ممنون

davood_71
April 27th, 2017, 21:57
با بقیه راستش کار نکردم
ولی سرور مجازی از هاست دی ال داشتم عالی بود
الان تیکت بزن به یه دقیقه نشده جواب میدن
سرور مجازی هم تاحالا یه بار اخطاریه نگرفتم ، کلی منابع استفاده کردم حسابی داغونش کردم ، بعدشم پسش دادم و اومدم بیرون
حالا چرا اومدم بیرون؟ دقیقا مثل تو گفتم ربتم میشه فلان و آمار میره بالا و پهنای باند خفن میخوام حجب خفن و ....
ولی بعد 1.5 سال هیچی نشد خخخخ
دیگه اوردمش روی هاست که خرجم کم شه دیگه ماهی ندم
از میهن میزبان خریدم ، پیشتیبانی واقعا عالی ، تیکت بزن خیلی سریع و با احترام جواب میدن و خوب راهنمایی میکنن

sahrab
April 29th, 2017, 09:30
سپاس از توضیحات شما
حتما بررسی میکنم

fnazari
April 30th, 2017, 10:52
هاست دی ال 24 ساعته به تیکت ها پاسخ میده و هیچ وقت نبوده که بیشتر از نیم ساعت مشکلات ما بی پاسخ بمونه

از طرفی هم سرورهای ایران هاست دی ال آسیا تک است و همه شماره های پشتیبانی شون در دسترسه

amirhasan
May 9th, 2017, 17:55
پیشنهاد من فرانسه هست که میتونید از همین انجمن افر بگیرین ولی اگر ایران میخوایین اختصاصی بگیرید از میهن وب هاست یا ******

Motahari.web
May 10th, 2017, 00:45
سلام
ایام به کام
از میهن وب هاست مدتی پیش سرور مجازی و هاست داشتیم. راضی بودیم و خوب بود. سرور های هاست دی ال اگر بازدید بالا دارید خیلی مناسبه. موفق باشید

ali1232
May 10th, 2017, 00:55
میزبان24

zealot
May 29th, 2017, 17:18
برای شروع بهتر است از هاست اشتراکی استفاده کنید ، زیرا بعیید است که از ابتدا ، سایتتان بازدید همزمان بالایی داشته باشد . اما وقتی دیدید که هاست فعلی جوابگوی نیاز شما نیست (که قاعدتا این اتفاق پس از 5 الی 6 ماه خواهد افتاد) و تعداد بازدید کنندگان همزمان با حد بالایی رسید ، می توانید سرویس خود را از هاست اشتراکی به هاست اختصاصی تغییر دهید

mr.jabbari
May 30th, 2017, 02:36
سلام و عرض ادب خدمت شما برای استارت به نظرم از سایت ها و شرکت هایی ک اکثرا پول زیاد بخاطر قدمت و محبوبیت هایی ک دارن میگیرن استفاده نکنید
از سایت های با کیفیت توی همین انجمن یا ... استفاده کنید و اگر روزی مشکلی خوردین سریعا انتقال بدین فعلا اگر برین و هزینه های زیاد کنید فقط سرمایه خودتون رو هدر دادین
امیدوارم ک موفق باشین .

ali1232
May 30th, 2017, 03:15
سلام
میزبان 24
وب داده