PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : غیر فعال سازی یک مورد در Browser لطفا کمک کنید

bigtel
April 13th, 2017, 16:21
سلام

دوستان دیدین زمانی که داخل مرورگر هستید و به هر دلیلی برق قطع میشه یا مرورگر به صورت فوری بسته میشه بعد از باز شدن مرورگر صفحه های سابق رو مجدد باز میکنه ؟

حالا از چه طریق میتونیم این امکان رو برای مرورگر فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر غیر فعال کنیم که همچین اتفاقی رخ نده ؟!

لطفا راهنمایی کنید.

bluehost
April 13th, 2017, 19:09
سلام
وقتی برق قطع میشه کل سیستم در حال کار هست و برنامه بدون اینکه به دلخواه خودتون همه برنامه ها یا صفحات رو ببندید قطع میشه و توی همون حالت مرورگر میمونه و وقتی مجدد روشن میکنید با همون صفحات رو به رو میشید و اطلاعات روی هارد شما چون روی دور تند بوده به اون شکل باز میشه
در صورتی که نمیخواید اونا رو مشاهده کنید کافیه پس از باز شدن اون ها رو ببنید به همین راحتی
موفق باشید

AtrafNet
April 13th, 2017, 19:46
سلام
فایرفاکس که بازشون نمیکنه فقط یه لیست نشون میده میگه که اینا باز بودن می خواین Restore کنم یا نه؟ :)
اما در کل درباره مشکل سلیقه ای شما با این ویژگی سرچی که زدم به این لینک رسیدم: https://superuser.com/questions/461035/disable-google-chrome-session-restore-functionality
که ظاهراً اکثرشون به سوال کننده گفته بودن که چرا از حالت ناشناس مرورگر (که در فایرفاکس New Private Window و در کروم New incognito window هستش) استفاده نمیکنن چون معمولاً وقتی مهم میشه که تب ها ریستور نشن که اطلاعات خصوصی و مهم باشن البته برای خود من به شخصه وقتی بیشتر از 10 تا تب باز میکنم موقع اتفاق قطع برقی چیزی وقتی می خواد ریستور کنه سیستمم هنگ میکنه :)

درباره سرچ هم اگه مهارت Reading مناسبی در انگلیسی داشته باشید می تونید Prevent Chrome from Restoring Tabs on Crash رو سرچ کنید ;)